Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

tekrar merhaba bugün gecikmemin 3. günü beta 269 çıktı , erken olmasına rahat değer iyi mi sizce ?. çarşamda tekrar kan verip .perşembe günü kontrole gidicem, 2 ay önce kimyasal yaşamıştım, ozaman gecikmemin 3. günü 91 çıkmıştı beta

çok tebrik ederim cnm, pcosum demişsin bnde öyleyim, ilaç bişey kullandın mı? yoksa doğal yoldan mı oldu
Merhaba ben de pcostum. Diyet yapın sağlıklı beslenin çok etkisi var. Femera ve iğne ile birlikte bir de gynoseed jel kullandım

tekrar merhaba bugün gecikmemin 3. günü beta 269 çıktı , erken olmasına rahat değer iyi mi sizce ?. çarşamda tekrar kan verip .perşembe günü kontrole gidicem, 2 ay önce kimyasal yaşamıştım, ozaman gecikmemin 3. günü 91 çıkmıştı beta
Bence iyi, önemli olan iki günde bir min %60 artması. Herkesin yumurtlama tarihleri farklı. Sizinki bir tık geç olmuş olabilir ama hayırlı olsun bence sorun olmaz ☺️

Kızlar kese boyutum 5+1de 12.69 mm görünüyormuş. Normal mi bu? Şimdi farkettim de😁

Selam kızlar 2 gündür boğaz ağrısı ile uyanıyordum bugün gıcık tarzı öksürük de eklendi pastil attım şimdi ağzıma bir tane. İlaç içememek zorluyor. Kahve içen var mı aranızda? Bi de hamilelikte tavada göz yumurta içi çiğ gibi akışkan olması zararlı diyorlar doğru mu? Benim kızımda da bu çocukta da canım çok yumurta çekti. Özellikle kızında günde 3 kere yumurta yiyordum. Benim bu fukara aşermelerim nolacak ya milletin canı ejder meyvesi çeker benimki yumurta 😂

çok tebrik ederim cnm, pcosum demişsin bnde öyleyim, ilaç bişey kullandın mı? yoksa doğal yoldan mı oldu
Canım bende pcosum hatta 4.5 yıldır çekmediğim çile kalmadı 6 kez klomen çatlatma 3 hsg 3aşılama 2 tüp bebek hiç pozitif olmadı. Ama ne zaman sağlıklı beslenmeye geçtim paketli gıdaları bıraktım işlenmiş etleri bıraktım uykumu düzene soktum kendiliğinden oldu. Kendini hiç strese sokma biliyorum çok zor bende hep stresliyim hiç olmayacak sanıyordum hele de tüp bebeklerden sonra. Stres yapma sakin ol doğal beslen yoğurdun falan kendin yap bol yeşillik ye Rabbim inşallah en kısa zamanda nasip eder bekleyen herkese 🤲
Selam kızlar :) kesemizi görmeye gittik bugün göründü bi de ikiz süprizi oldu hala şoktayım
Hay maşallah yaaa çok sevindim tek yumurta ikizi mi. Benimde eşim çok istiyordu bu gün gördük kesemizi bizde, hala soruyor başka yokmuydu kese diye az önce de tek yumurta ikizidir belki diyor kıyamam 🤣🤣
Doktor kontrolümüz güzel geçti çok şükür bebeği gördük kalp atışlarınıda dinledik daha yeni oluşmuş kalp atışı sonraki geldiğinde daha rahat duyarız dedi 😍Olumsuz bir durum olmadığını, sağlıklı gözüktüğünü sata göre olması gerektiği haftada olduğunu söyledi 6+1 kalp atışı olarak ekleyebiliriz cinsiyet için çok erken bakalım heyecanla bekliyorum 🙏🏻🌸
Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah bacım 💜 ben 5 haftalığım şuan bayramdan sonra çağırdı beni kalp atışı için 7 haftalık olucam bayram girmeseydi araya iyiydi
Kizlar doktora giden arkadaşlar özellikle vitamin olarak neler önerildi ben diğer gebeliggimde imom kullaniyordum yine onu alsam diyorum, zaten gebelik öncesi vitamin olarak kullanilani almistim bir aydır onu kullaniyordum zaten. Daha iyisi varsa onu alayım. Ben iki hafta doktora gitmeyi düşünmüyorum hatta kanda vermedim hiç 4. Gebeligim biraz tecrübeliyim birazdan çok üstüne düşmek istemiyorum digerlerinde çok pimpirikliydim iyi olmadı, birde eskiler geliyor aklıma hiç doktora gitmeden doğuruyorlarmis korkusuz düşüncesiz. ALLAHIM hakkımızda hayırlısını versin inşallah
Canım bana decavit, vifolic verdi vitamin olarak. progestan fitil, coraspin verdi birde tutulmasına yardımcı olsun diye proluton depot ve progestan dex diye iki tane iğne verdi. Benim çok uzun zaman sonra çok zor olduğu için garantiye almak istedi kalp atışını duyana kadar kullanıcam
Kızlar kese boyutum 5+1de 12.69 mm görünüyormuş. Normal mi bu? Şimdi farkettim de😁
4+6 da 6.5 mm di benimde nasıl acaba doktor iyi dedi ama yolk sac falan görünmedi zaten erkenmiş

Selam kızlar 2 gündür boğaz ağrısı ile uyanıyordum bugün gıcık tarzı öksürük de eklendi pastil attım şimdi ağzıma bir tane. İlaç içememek zorluyor. Kahve içen var mı aranızda? Bi de hamilelikte tavada göz yumurta içi çiğ gibi akışkan olması zararlı diyorlar doğru mu? Benim kızımda da bu çocukta da canım çok yumurta çekti. Özellikle kızında günde 3 kere yumurta yiyordum. Benim bu fukara aşermelerim nolacak ya milletin canı ejder meyvesi çeker benimki yumurta 😂
Kız beni güldürdün gece gece 🤣🤣🤣 hayvansal ürünlerin çiğ yenmesini önermiyorlar az pişmiş et gibi yada mayonezde çiğ yumurta bulunduğu için onu da önermiyorlarmış. Doktoruna danış istersen çok canın çekiyorsa. Ben kahve çok içerdim 10 gündür 2 kez içtim aslında günlük 1 fincan içilebilirmiş. Ben abartmışım biraz 🤣🤣

Kız beni güldürdün gece gece 🤣🤣🤣 hayvansal ürünlerin çiğ yenmesini önermiyorlar az pişmiş et gibi yada mayonezde çiğ yumurta bulunduğu için onu da önermiyorlarmış. Doktoruna danış istersen çok canın çekiyorsa. Ben kahve çok içerdim 10 gündür 2 kez içtim aslında günlük 1 fincan içilebilirmiş. Ben abartmışım biraz 🤣🤣
Doktora daha hiç gidemedim almanyadayım evdeki hamilelik testlerini 2 güne bir yapmaya devam ediyorum. bekliyorum bakalım 17 haziranda randevum. Aynen içi çiğ gibi olduğu için bakteri riski varmış ben de haşlanmış yerim dedim bugün haşlanmış yumurta yedim. Napıyım anacım ruhum fakir yumurta derdine düştüm. Ben günde 2 fincan Türk kahvesi içiyorum onu 1e düşcez yapacak bir şey yok. Kızıma hamileyken sağlıklı besleniyordum baya. Ama şu an hamile değilmişim gibi davranıyorum çok kızıyorum kendime ya. Bi de nedense 2. çocuk fikrine bir türlü alışamadım sanırım bi tuhaf hissediyorum

X