Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
Offf çok korkuyorum ya bende normal yapmışken tekrar normal isterdim ama bu beni düşündürüyor 😒
Evet canım insan korkuyor her doğumun kendine göre zorluğu var işte ama hem doğumu yaşayıp hem ameliyatı yaşamak beni baya bi korkuttu o yüzden sezeryan oliyim hemde bağlatiyim diyorum bakalım hayırlısı

Teşekkür ederim benimde öyle tahliller herşey temiz çıkıyor büyük ihtimal gaz yada mideyle alakalı daha önce benim göbeğim düşmüştü onun ağrısını biliyorum canım ama şuan çektiğim ağrı onun gibi değil
İyi canım çok sevindim göbek düşmesi olmamasına. Reflü, gaz, mide ağrısı beslenme, ilaç vs. ile kontrol altına alınabiliyor bi nebze de olsa 🙏🏻 Gaviscon çok yakın bi arkadaşım benim de 😂
Ben kendime 2 tane kısa kollu altı uzun pijama takımı aldım canım bide elbiseli olsun dedi herkes hastane için daha rahat oluyormuş. Ben çekim için beyaz bir şey istiyordum. bi tane öyle cekim
İçin beyaz sabahlikli alıcam bi tane de günlük elbise gecelik düşünüyorum 🥰
Hımmm ben de öyle bakayım ya o zaman. Normal gömlek gibi olanlardan mı aldın canım yoksa lohusa seti gibi olanlardan mı?
Ben tesettürlüyüm bide mecbur uzun kollu alıcam ama internetten bakarken bende senin gibi kapatıp çıkıyorum karar veremiyorum en iyisi gidip görüp almak olucak 🤗
Evet ya görmemek bi de o zamanı hayal edememekten ben de biraz daha beklicem almadan önce. Ben Antalyadayım çünkü🥲 kesin boğucu bi sıcak olucak.
Evet bana da diyorlar hiç göbeğin yok diye hamileyim demesem anlaşılmıyor diğer çocuklarımda da çıkmamıştı karnım normal insanlar gibiyim atletle çekildiğim için resmi biraz görünüyor normal kıyafetle belli olmuyor hiç
Ya bana da öyle, göbeğim yok diye anlamıyor kimse. Bi yandan iyi bi yandan da insan göbişi olsun istiyo😂 benim bu 24.haftam geçen haftadan beri birazcık var göbeğim çok mutluyum😬

IMG_5098.png
kızlar bunlar gerekli mi sizce ben çok anlamıyorum

Eklentiler

• IMG_5099.png
    IMG_5099.png
    412,9 KB · Görüntüleme: 0
X