6 yaşında evlendirilmek 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burundi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
3.595
4.748
Haberi okudunuz mu 😔 … etkisinden çıkamıyorum ben. Hem de sıradan bir üyeleri değil dış kapının mandalı bir aile değil. Bir dernek başkanının kızı. Yıllarca tecavuz….😔 En sonunda kocası olan adamı ses kaydına alıyor. İfadeleri var ya kan dondurucu…. O kadar ağladım ki…
Eğer burayı okuyorsan ya da sana yakın birileri bu haberi okuyorsa ben senin alnından öpmek istiyorum sen ne güçlü bir kadınsın ! Ailenin savcıları bile etkileyen gücüne rağmen tüm siyasi ayaklarına rağmen kocanın gücüne rağmen sen dimdik durup hakkını aramışsın… savcıları susturmuşlar ya.!! 2 yıl soruşturma açılmamak ne demek !!! Din adı altındaki sapkınlara dur demişsin. Ben tüm çocukluğuna sarılmak istiyorum. 😔 O annenin de o babanın da o aşağılık kocanın da buna izin veren insanların da Allah bin belasını versin. Sen nerdesin suan bilmiyorum ama umarım güçlüsündür umarım hayatta kalırsın 🙁😢.
İftira diyecekler için bu bir dava dosyası arkadaşlar… sadece üzüldüm ve belki burayı takip ediyordur diye yazdım… https://www.cumhuriyet.com.tr/amp/t...-gun-cinsel-istismara-maruz-birakildi-2008535

Haberi okudunuz mu 😔 … etkisinden çıkamıyorum ben. Hem de sıradan bir üyeleri değil dış kapının mandalı bir aile değil. Bir dernek başkanının kızı. Yıllarca tecavuz….😔 En sonunda kocası olan adamı ses kaydına alıyor. İfadeleri var ya kan dondurucu…. O kadar ağladım ki…
Eğer burayı okuyorsan ya da sana yakın birileri bu haberi okuyorsa ben senin alnından öpmek istiyorum sen ne güçlü bir kadınsın ! Ailenin savcıları bile etkileyen gücüne rağmen tüm siyasi ayaklarına rağmen kocanın gücüne rağmen sen dimdik durup hakkını aramışsın… savcıları susturmuşlar ya.!! 2 yıl soruşturma açılmamak ne demek !!! Din adı altındaki sapkınlara dur demişsin. Ben tüm çocukluğuna sarılmak istiyorum. 😔 O annenin de o babanın da o aşağılık kocanın da buna izin veren insanların da Allah bin belasını versin. Sen nerdesin suan bilmiyorum ama umarım güçlüsündür umarım hayatta kalırsın 🙁😢.
İftira diyecekler için bu bir dava dosyası arkadaşlar… sadece üzüldüm ve belki burayı takip ediyordur diye yazdım… İsmailağa cemaatinde çocuk istismarı! 6 yaşında 'evlendirdi', her gün cinsel istismara maruz bırakıldı
Bu nasıl insanlıktır haberleri izlemedim şuan senden duyuyorum ve insanlığımdan şuan utandım ya Allah'ım kimsenin evladına bu durumu yasatmasin

Bu nasıl insanlıktır haberleri izlemedim şuan senden duyuyorum ve insanlığımdan şuan utandım ya Allah'ım kimsenin evladına bu durumu yasatmasin
Gerçekten böyle insanlar var mı ya… halbuki o malum gruptan tanıdığım birçok insan var çevremde. Bu insanlar bunu normalleştiriyor olamaz ya olmamalı.

Cocuklarini pedofililere satan sözde anne babalar var. Bu bir gercek. "Evlilik" adi altinda yapanlar da. Simdi burda cok sey yazilir da, ama delirmemek adina fazla da düsünmek istemiyorum. Allah topunu cehennemin en dip kuyusunda yaksin insallah
Daha fazla konuda kalırsam ruh sağlığım bozulacak. Ben çıkmak zorundayım. İyi geceler diliyorum

Anlamadım ya nolmus
6 yaşındaki kızmı evlendirmisler ne anlamadim
16mi ?
Aklımda kaldığı kadarıyla 13 yaşında söz veya nişan, 14 yaşında da nikah olmuş. Bu damat adayı tarafından kız küçük yaşlarda cinsel istismara uğramış.

Allah belanızı versin. Hepiniz cehennem ateşiyle yanın kül olun pislikler. Daha şimdi 9 yaşındaki kızımın sırtına terlemiş diye bir tülbent koydum uyuyor kıyamadım uyandırmaya. Siz neler yaşatmışsınız. Allah topunuzu kahretsin.

Umarım gerçek değildir haber
Yarın vakfı arayıp açıklama yapılmasını talep edeceğim, sizlerde arayın hesap sorun.
Bu vakiflarda nice küçük çocuklar eğitim görüyor en azından dikkat çekmemek için cocuklara dokunmaz, dikkatli olurlar.

Aklımda kaldığı kadarıyla 13 yaşında söz veya nişan, 14 yaşında da nikah olmuş. Bu damat adayı tarafından kız küçük yaşlarda cinsel istismara uğramış.
Dini nikah kıymışlar 6 yaşında. O gün adam taciz etmiş, sonra tecavüz etmiş 6 yaşında çocuğa.
Yetmemiş anneye anlatmış, anne de saçını falan tarayıp adama yollamış. Bayağı kendi eliyle hazırlamış çocuğunu istismar için. Adam da 29 yaşındaymış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X