6 yaşında evlendirilmek 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu dini mevzulara kaysın istemiyorum ama bazen bazı şeyleri açıklamakta yorumlamakta aciz kalıyorum.
Sapık,Allah'ın belası pedofili ş...sizler dini kaynak adı altında okudukları şeylerden etkilenip 6-7 yaşında evlenilebilecegini düşünüyor dahası bunu kendinde hak görüyor. Buna karşı çıkan herkesi şeytan yoluna sapmakla suçluyor. Soyu sopu kurusun bunların. Allah iki cihanda da yaptiklari bu pislikleri burunlarından fitil fitil getirsin. Gece gece asabım bozuldu. Nefret ediyorum bunlarla aynı coğrafyada nefes almaktan
Zaten adamların fikirlerine baksanız sapıklıkları çok aşikar değil mi? Aklı selim bir Müslüman anlar bence. Dini hassasiyeti olan biriyim ancak tarikatlerden oldum olası uzak dururum çok şükür. Din kisvesi altında her halti yiyorlar, her sapkınlığı yapıp din diye yutturuyorlar, inanan çok tabi. Kuzu sürüsü gibi peşlerinden gidiyorlar böylelerinin. Allah iki cihanda da süründürsün!

Bariz bı tarafı akla diğerini b..la türü bir haber. Yani siz 6 yaşındaki çocuğun tecavüze kan kaybından ölmeden dayanabileceği ne ikna oldunuz? Yani buna bu haberle ikna olan insana ne denebilir? Haber sitesi haklı o zaman!
Neden kan kaybindan olsun? Pihtilasma sorunu yoksa tabi. Siz de sanirim malum cemaate fazlasiyla sempati besliyorsunuz, bu kadar “YALAN HABER” diye direttiginize gore. Sizce yalan olsa, sonunda o sorusturma tamamlanip dava acilabilir miydi?

Nefesim kesilerek okudum, Allah bildiği gibi yapsın o mahlukati ve mahlukatlari!!
Nasıl anne baba yahu !!!!
Daha söylenecek, yazılacak o kadar şey var ki susuyorum.
İnsAllah adalet yerini bulur.

Haberi acip okumadim okumayacagim okumak duymak istemiyorum, düsünmek dahi istemiyorum, oğlum yedi yasinda daha corabini düzgün giyemiyor, gecen kazagini ters giymis öyle dolaşıyor… 6 yaş nedir ya Yalnis haber oldugunu düsünmek istiyorum.

Ölür o yaşta bir çocuk, ya bu ülkede bu kafa oy kullanıyor ...
Senin ben tıp bilgine...
6 yaşındaki çocuk tecavüze uğradığında kan kaybından falan ölmez,dünya üzerinde özellikle Orta Doğu bataklığında bu şekilde zorla evlendirilen ya da tarikat evlerinde tecavüze uğrayan bir sürü çocuk var. Bedeni ölmez ama ruhu ölür o çocuğun anladın mı?!
Esas senin kullandığın oy bu sapık zihniyete hizmet ediyor.
Kim bilir hangi tarikatın hangi seyhinin ayağını öpüyorsun da gelip burada yağlama yıkama yapıyorsun!

Çok detaya girmek istemiyorum Kardeşini Doğurmak diye bir kitap var, okudunuz mu ? Bu ülkede her şey olabiliyor, siz tam bir birleşmeden söz ediyorsunuz ama öyle olmuyor durum nasıl anlatsam bilemedim
Yani haber zaten hassas konuları kaşıma amaçlı. Hiçbir bilimsel veriyi ciddiye almamışlar. Yani bir kişi bütün hastaneleri karalamiş, bütün devlet kurumları yolsuzluk yapmış... Ben bu haberlere inanan kitleye inanamıyorum. Onun dışında bütün taciz ve tecavüz suçluları asılması gereken yaratıklar.

Bariz bı tarafı akla diğerini b..la türü bir haber. Yani siz 6 yaşındaki çocuğun tecavüze kan kaybından ölmeden dayanabileceği ne ikna oldunuz? Yani buna bu haberle ikna olan insana ne denebilir? Haber sitesi haklı o zaman!
Haberi okudunuz mu? 6 yaşında ayağıma sürtündü yazmış çocuk. 7 yaşında tecavüz etmiş, ki bu tarikatlarden beklerim ben böyle bir şey ne yalan söyleyeyim. Öyle bir tarafı akla, diğerini b*kla değil yani. Hatırlar mısınız bilmem aylar önce de bir çocuğun kafası kesilmişti, yine bu tür tarikat yurtlarındaydı. İslamiyet bu değil.

Yalan Haber deyin nolursunuz oyle deyin lutfen tiklayip girmek istemiyorum yalanmis deyin inanmak istemiyorum. 6 nedir 6 yas bile degildir yapmayin . Uyumak istiyordum bu gece ben 😢6 yas okula bile uyum saglayamayan cocuklarin bebeklerin meleklerin yasidir ne diyorsunuz neler oluyor 😭😭😭

Haberdeki hemcinsimle aynı yaştayım. Ben 6 yaşında birinci sınıfa yeni başlamıştım, içim parçalandı, o anne baba nasıl insanlar Allah'ım...

Yani haber zaten hassas konuları kaşıma amaçlı. Hiçbir bilimsel veriyi ciddiye almamışlar. Yani bir kişi bütün hastaneleri karalamiş, bütün devlet kurumları yolsuzluk yapmış... Ben bu haberlere inanan kitleye inanamıyorum. Onun dışında bütün taciz ve tecavüz suçluları asılması gereken yaratıklar.
Bu ulkede gercekten neler yasandigini bilseniz su yorumu yapamazdiniz. Oturdugunuz yerden size neyin ne kadari ogretildiyse o kadarini hunharca savunuyorsunuz sadece

Ne diyorsunuz siz ya açık açık yazsanıza bi. Tecavüz olsaydı ölürdü, ölmediğine göre yok mu yani? Bu mu yazmak istediğiniz şey?

Körü körüne inanıyorsunuz. Allah akıl fikir versin gerçekten.

Sizin anlamadığınız şu ki bu ülkede bu olaylar yaşanıyor, sadece haberde geçen çocuk değil yüzlercesi bunu yaşıyor ve bazen kurumlarca bazen ailelerce örtpas ediliyor bu tecavüzler. Açık açık yazmadım ama haberde anlatılan türde nikah kıyılmasını daha önce başka kitaplarda okudum. Çocukken nikah kıyılıyor, alıştırma adı altında nikah ilan edilmeden çocuk taciz ediliyor, tam birleşme olmuyor ama elle vs... , bu durum çocuk adet görene kadar devam ediyor, sonra birleşme oluyor. Daha da yazdırmayın bana gözünüzü seveyim, içim kaldırmıyor, neyi savunduğunuzdan haberiniz yok

Ne diyorsunuz siz ya açık açık yazsanıza bi. Tecavüz olsaydı ölürdü, ölmediğine göre yok mu yani? Bu mu yazmak istediğiniz şey?
Ben daha açık yazayım madem. Adam kızı gördüğü ilk gün, tecavüz etmeden önce çocuğun ayaklarına...
Ay yazamayacağım, yani sırf şu olay bile yeter. Ki çocuk sonra tecavüze de uğramış yıllarca.
Hanımefendi haberi iyi okumamış belli ki ya da anlamak istemiyor. Tecavüzden hariç de gayet iğrenç detaylar var.

Ben daha açık yazayım madem. Adam kızı gördüğü ilk gün, tecavüz etmeden önce çocuğun ayaklarına...
Ay yazamayacağım, yani sırf şu olay bile yeter. Ki çocuk sonra tecavüze de uğramış yıllarca.
Hanımefendi haberi iyi okumamış belli ki ya da anlamak istemiyor. Tecavüzden hariç de gayet iğrenç detaylar var.

Yok yok okumuş tecavüz 6 değil 7de diyor çok farklı oluyor 7 olunca çünkü. 6 da ayağınaymış. Aaa pardon dememizi bekliyor galiba.

Pedofili barbarlar. Nesli bitsin bunların kahrolsunlar yaa annede babada işin içinde kim varsa! Allah ım içim aciyo 😭😭😭 sen evlatlarımızı koru Allah ım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X