Adetim gecikti test yapmalı mıyım beklemeliyimmi

lkjhg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2023
21
3
23
Kızlar öncelikle merhabalar ben normalde düzensiz adet olurum ama 6 7 aydır düzenli adet görüyorum her ay 6sinda oluyorum bu ay olmadım bel ağrım var hafif bulantım bide çok fazla şişkinlik adet belirtilerinden hicbirsey yaşamıyorum sanci falan ama belim ağrıyor sizlerden fikir almak istiyorum sizce ne bekleyimi test yapmak için veya kimler benim gibi yasayip pozitif gören oldumu fikir verirseniz çok sevinirim

Kızlar öncelikle merhabalar ben normalde düzensiz adet olurum ama 6 7 aydır düzenli adet görüyorum her ay 6sinda oluyorum bu ay olmadım bel ağrım var hafif bulantım bide çok fazla şişkinlik adet belirtilerinden hicbirsey yaşamıyorum sanci falan ama belim ağrıyor sizlerden fikir almak istiyorum sizce ne bekleyimi test yapmak için veya kimler benim gibi yasayip pozitif gören oldumu fikir verirseniz çok sevinirim
ben adetmn geciktigi gün silik görmüstüm. 4 gün sonra net cizgiydi o güne kadar hep silikti. ama senin yumurtlama gününe göre değişir erken de çıkabilir canm bence test yap

ben adetmn geciktigi gün silik görmüstüm. 4 gün sonra net cizgiydi o güne kadar hep silikti. ama senin yumurtlama gününe göre değişir erken de çıkabilir canm bence test yap
Kaç gün gecikti canım senin ya tedavi görüyorum düzene girmişti ama bu ay olmadım bu sabah kalktm yine olmamisim olacak gibi hiçbir belirtim de yok

Gününüz geçmişse test yapabilirsiniz. Ama regl ile hamilelik belirtileri neredeyse birebir aynı. Hatta ben hamile olduğumu öğrendiğim ay hiç bir belirti yaşamadım. Önceki aylar olan belirtilerimin hepsi de regl belirtisi imiş. Bir de stres olunca da gecikiyor regl, birebir her ay aynı aralıkta olmadığı da oluyor. Emin olmak istiyorsan test yap.

X