Aileler

28 yaşıma kadar beni evden tek bir yere göndermediler hiç bir kimse ile görüşmeme izin vermediler onların üzerimde kurduğu baskı artık bana korku veriyor
Artik korku veriyor degil artik onlarin baskisindan kurtulmam lazim demelisiniz evinize donun terapi alin ve ailenizin etkisi altindan cikmaya valisin bosanmaniza sebep olucaklat sizi nasil bir hayat bekliyor iyi dusunun ayaklarinizin uzerinde durun bagimsizliginilan edin yani

Valla eşiniz bosanirsa iyi yapmış derim dışardan bı göz olarak üyelere yazdıklarınızı okudum hala korkuyorum falan ....yani babanız aradı altinlari takip cekio gittiniz ben doğru okudummu .....Burada bir sürü erkek annesi var yani benim oğlum olsa kusura bakmayın da yok dış görünüşü bu kadar aşağilanacak gelinin ailesi tarafından yok parmaklari şöyle böyle kızın ailesi durduk yere sorun çıkaracak afedersiniz prenses çekip gidecek babası beni arayıp gönderin kızımi altınlarla diyecek yani böyle bakınca altın almak icinmi evlendiriyor aile gibi birşey oluyor bakın yanlış anlamayın yazdiginizdan çıkan bu .....değilse düzeltin bende farklı yorum yapayım ....size bu durumda uğurlar olsun der nikah iptali yada haksız kazanç adı altında dava açardım erkek tarafı olsam

Yok kilosu varmış yok parmaklari soyleymis böyleymiş arasak sizdede ne kusurlar buluruz siz dünya guzeli mükemmel misiniz sevip beğenip evlenmissiniz esiniz bence bu kadar aşağılanmaya iyi sabretmis ben olsam donmenizi istemem başka bir şey yazmadiginiž için net fikrim bu eşiniz şimdi donmenizi istiyor ama zamanla elbet onun da aklı başına gelir akıl veren olur ve istemez hale gelir kimse vazgeçilmez degildir

Kızlar merhaba 5 aylık evliyim eşimle tanış akraba sayesinde tanıştık eşimi kimse istemedi yok kilosu var yok parmakları küçük vs şeyler dedi ailem zor oldu ama ikna ettim evlendim günden beri altınlarım gündem oldu altınların nerde niye takmiyosun sabah kalktım altın akşam yattım altın en son eşim altınları evden alıp bankaya yatırdı bende babama altınlarım bankada dedim hemen kaynatami arayıp kızımın altınlarını takın gönderin dedi bende evimde olan iyide kötüyü De anlattım bi anlık sinirle eve geldim şimdi eşimle tekrar barışmak istiyoruz ama ailem asla izin vermiyor annem gidemezsin babam bir daha işin yok ondan sana koca olmaz ondan hayır gelmez diyo ama eşimle aramda hiç bir sorun yok bir dediğimi iki etmezdi şimdi napacam bilmiyorum fikir verirmisiniz lütfen tekrar gitsem ailem beni affermi
Noldu sizin durumunuz ne şu an

X