Aileler

Ailemin altın peşine düşmesi beni doldurmaları bi anlık hata ile çıkıp geldim sonra pişman oldum anneme evime dönmek istiyorum dedim gidersen sil bizi diyorlar bunu vicdan yapıyorum kendime sanırım

Hiç bir sorunumuz yoktu sadece eşimin biraz kıskançlığı vardı onun haricinde bir dediğimi iki etmezdi

Doldurusa gelmeyecektiniz iste. Evli barkli kadinsiniz artik. Ona göre davranin

Kıskançlığı neydi işte? Ne oldu da ailenize gidip anlattınız? Allah aşkına açıkça söyleyin cidden merak ediyorum ona göre mantıklı bir yorum yapacağım
Bazı arkadaşlarimla görüşmemi istemedi bende görüşmedim eve gelince telefonu mu karıştırdı uzağa geldim diye evde tek kalmiyim diye akşama kadar arardı eşim beni evde en ufak bişey olsa ablama anlatırdım ablamda anneme tabi sonra altın konuları yok taksana babam annem hem eşimin baskısı hem ailemin baskısından

Kızlar merhaba 5 aylık evliyim eşimle tanış akraba sayesinde tanıştık eşimi kimse istemedi yok kilosu var yok parmakları küçük vs şeyler dedi ailem zor oldu ama ikna ettim evlendim günden beri altınlarım gündem oldu altınların nerde niye takmiyosun sabah kalktım altın akşam yattım altın en son eşim altınları evden alıp bankaya yatırdı bende babama altınlarım bankada dedim hemen kaynatami arayıp kızımın altınlarını takın gönderin dedi bende evimde olan iyide kötüyü De anlattım bi anlık sinirle eve geldim şimdi eşimle tekrar barışmak istiyoruz ama ailem asla izin vermiyor annem gidemezsin babam bir daha işin yok ondan sana koca olmaz ondan hayır gelmez diyo ama eşimle aramda hiç bir sorun yok bir dediğimi iki etmezdi şimdi napacam bilmiyorum fikir verirmisiniz lütfen tekrar gitsem ailem beni affermi
Neye sinirlendin de gittin ? Görücü usulü tanışmaya aileyi ikna etmeye cabalayaninda ilk defa gördüm. Yeni gelin çoğu yerde baba evine giderken altınlarını takar zaten.

Bazı arkadaşlarimla görüşmemi istemedi bende görüşmedim eve gelince telefonu mu karıştırdı uzağa geldim diye evde tek kalmiyim diye akşama kadar arardı eşim beni evde en ufak bişey olsa ablama anlatırdım ablamda anneme tabi sonra altın konuları yok taksana babam annem hem eşimin baskısı hem ailemin baskısından
Evinde olanı anlatmamayı öğrendin. Esin hiç gelmiyor mu özür dilemeye seni almaya kimse yanaşmıyor sen neden istiyorum diyorsan.

Neye sinirlendin de gittin ? Görücü usulü tanışmaya aileyi ikna etmeye cabalayaninda ilk defa gördüm. Yeni gelin çoğu yerde baba evine giderken altınlarını takar zaten.
Ailem evlenmemi hiç istemediği için

Evinde olanı anlatmamayı öğrendin. Esin hiç gelmiyor mu özür dilemeye seni almaya kimse yanaşmıyor sen neden istiyorum diyorsan.
Eşim ailemle konuştu ailem biz seni istemiyoruz kızımı daha göndermem dedi eşimde gelip alıyım seni diyo

Eşim ailemle konuştu ailem biz seni istemiyoruz kızımı daha göndermem dedi eşimde gelip alıyım seni diyo
Bır büyüğünü alıp gelsin. Aklı başında kimse yok mu iki ailede eğer anlattigin kadarsa kimse kızının bosanmasini istemez. Bazı anne babalar dovse de kocandir diyor sizinkiler hemen boşan diyor ,senin anlattigin kadarıyla kıskançlık dışında bir baskı gormemissin.

Bence aileniz haklı. Siz köle misiniz ki size böyle davranıyor? Gittikçe evden çıkmanıza bile izin vermez daha beter olur böyleleri.

Kilosuna ve parmaklarına bakarak kişi hakkında hüküm vermek nedir Allah aşkına? Ayrıca sizin altınlarınız kimi ne ilgilendirir? Babam kayınpederimi arayıp öyle bir şey söylese yerin dibine girerdim, Allah yardımcın olsun

Anlqtmqfığınız bi şeyler daha var bence... bizim toplumumuzda hiçbir aile öyle kolay kolay boşan demez. Kaldı ki eşim birileriyle görüşmemi istemeyecek yetmeyecek telefonumu karıştıracak üstüne birazcık kıskanç dicem pardon çok kıskanç olması için daha ne yapması lazım... Arkadaşlarımdan hoşlanmayabilir bende onun bazı arkadaşlarını sevmiyorum ama beni görüşmeye zorlamadıkça beni ne ilgilendirir... gün içinde defalarca araması da hoş değil bir nevi kontrol ediyor bu adam çalışmıyor mu nasıl arayabiliyor kafamda deli sorular velhasıl kelam bence adam çok kıskanç ailede bu kısıtlamadan hoşnut değil...

Kilosuna ve parmaklarına bakarak kişi hakkında hüküm vermek nedir Allah aşkına? Ayrıca sizin altınlarınız kimi ne ilgilendirir? Babam kayınpederimi arayıp öyle bir şey söylese yerin dibine girerdim, Allah yardımcın olsun
Bende yerin dibine girdim zaten duyunca herşeye karıştılar

Anlqtmqfığınız bi şeyler daha var bence... bizim toplumumuzda hiçbir aile öyle kolay kolay boşan demez. Kaldı ki eşim birileriyle görüşmemi istemeyecek yetmeyecek telefonumu karıştıracak üstüne birazcık kıskanç dicem pardon çok kıskanç olması için daha ne yapması lazım... Arkadaşlarımdan hoşlanmayabilir bende onun bazı arkadaşlarını sevmiyorum ama beni görüşmeye zorlamadıkça beni ne ilgilendirir... gün içinde defalarca araması da hoş değil bir nevi kontrol ediyor bu adam çalışmıyor mu nasıl arayabiliyor kafamda deli sorular velhasıl kelam bence adam çok kıskanç ailede bu kısıtlamadan hoşnut değil...
Anlatmadığım hiç bişey yok ailem çok baskıcı herşey onların dediği gibi olmasını istiyor her lafları altın da altın eşimin Kendi işiydi rahattı Trabzon'dan Ankara'ya gelin gittim komşum yok ailem uzaktadi sen sıkılma yanlız kalma diye arıyorum derdi onu anladım ama sürekli telefona bakması hiç hoşuma gitmezdi kendi annesi babası abisi felan da hep dedi yapma arama baskı yapma diye

X