Aşılama Aşılama fiyatları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba uzun zaman olmuş ama , doktorunuz morfolojinin sıfıra inmesi konusunda ne yorum yaptı ? Bizde de aynı durum var ondan dormak idtedim
Hic birsey demedi verdigim vitaminden devam etsin 3 ay daha dedi yine test vericez🙄 proxeed plus vitamin adi sigarayi azaltsin acilen dedi sadece

Anladım sigara çok etkiliyor sanırım
Maleaef evet😔 iki gunde 1 paket iciyor aslinda simdi funde 5 taneye indirdi yavastan azaltiyor birakamiyor işi stresli ve is ortamindada ice oldigu icin birazda iradeye bagli tabi hic yoktan iyidir azalti diyorum icimden de. Esiniz iciyormus sizinde ?

Maleaef evet😔 iki gunde 1 paket iciyor aslinda simdi funde 5 taneye indirdi yavastan azaltiyor birakamiyor işi stresli ve is ortamindada ice oldigu icin birazda iradeye bagli tabi hic yoktan iyidir azalti diyorum icimden de. Esiniz iciyormus sizinde ?
Evet maalesef ben de içiyorum bırakmaya çalışıyoruz

Malesef ki pandemi den dolayı da her alanda fiyatlar artıyor. Ben kütahya da anadolu hastanesinde yaptırdım 3 asilama. 3. Asilama tutmuştu ama düşük yaptım sonra. Şimdi tüp bebek tedavisinin yarı asamasindayim transferi bekliyorum. Bence 3 aşılama fazla. Doktor ısrar etmeseydi 3. Yu yaptirmayacakrim ama nasip onda da olacağı varmış sonra da sonuç malesef düşük.
Hamilesin ne güzel canm Allah'ım sağlıcakla aldirsin kucağına bende özelde asilama düşünüyorum da aşılama.ve sperm yıkama 750 dediler.ilaclar ne kadar tutuyor 3 aşılama da hangi ilacllari yaptırdın

Hamilesin ne güzel canm Allah'ım sağlıcakla aldirsin kucağına bende özelde asilama düşünüyorum da aşılama.ve sperm yıkama 750 dediler.ilaclar ne kadar tutuyor 3 aşılama da hangi ilacllari yaptırdın
Ilaclar çok fazla bir şey gitmedi açıkçası. Doktor rapor çıkardı. 3 aşılamaya 2 rapor kullandım. Raporlu olunca verdiği ilaçları yarı fiyatına gibi bi para verdik

Menopur kullandım. Catlatma iğnesi olarak da ovitrelle
Raporu özel de çıkarıyorlar mi peki
Evet ben özelde yaptırdım. Hatta pcos olanların 3 ten fazla rapor hakkı oluyormus

Evet ben özelde yaptırdım. Hatta pcos olanların 3 ten fazla rapor hakkı oluyormus
Anladım canm saolasin.bu süreçte mecbur özelde yaptıracağım bende çünkü diğer hastanelerden randevu bile alamadım ulasilmiyor maalesef 😑

Benimki.sebepsiz bu ay çatlatma iğnesi kullandım sanırım adet oluyorum tam olamadım iki gündür kahverengi lekeler geliyor garip randevuda alamadım olmayınca

Agustosta ameliyat oldugu icin henuz test yaptirmadik erken. Hic bilmiyorum en az 6 ay sonra duzelmeye basliyor, morfoloji zaten basli basina zor duzelen bir sey, sabır.
Merhaba,
Öncelikle bebişiniz hayırlı olsun,sağlıkla kucağınıza alırısnız inşallah. en son bunları yazmışsınız baktım gebesiniz çok sevindim. ne gibi yollar izlediniz benimde eşimde hız problemi vardı ama doktor ameliyat için erken çünkü sayısı vs iyi dedi ilaç verdi proxeed plıs keçiboynuzu kullandık vs. ama doğal yolla 1 senede bir kere kaldım o da kimysal oldu daha sonra bıraktık şimdi tekrardan düzenli olarak denemek istiyoruz. sizin yaptığınız özel bir şey oldu mu?

Merhaba,
Öncelikle bebişiniz hayırlı olsun,sağlıkla kucağınıza alırısnız inşallah. en son bunları yazmışsınız baktım gebesiniz çok sevindim. ne gibi yollar izlediniz benimde eşimde hız problemi vardı ama doktor ameliyat için erken çünkü sayısı vs iyi dedi ilaç verdi proxeed plıs keçiboynuzu kullandık vs. ama doğal yolla 1 senede bir kere kaldım o da kimysal oldu daha sonra bıraktık şimdi tekrardan düzenli olarak denemek istiyoruz. sizin yaptığınız özel bir şey oldu mu?
Merhaba tesekkur ederim amin Allah size de nasip etsin insallah. Bizim de sayimiz iyiydi ameliyattan hemen once 180 milyona yukseltmistik sizin kullandiginiz tarzda takviyelerle. Stromega Q10 kullandi uzun sure. Ama ileri hız hep sıfırdı degismedi ve morfoloji %1 den %2 ye cikti. Ben de 1 sene sonunda hamile kalmistim kimyasal oldu, 6 ay sonra tekrar hamile kalmistim o da dusuk oldu kalbi yavas atiyordu devam edemedi. En sonunda profesore ciktik varikoselden dolayi hiz bu sekildeyken hamile kalamazsin dedi. Eşiminki sol tarafta ve 3,2 mm cikti varikosel. Sizinki ne durumda bilmiyorum ama biz takviyelerle hic ilerleme kaydedemedik. Isterseniz baska bir üroloğa daha danisin.

Merhaba tesekkur ederim amin Allah size de nasip etsin insallah. Bizim de sayimiz iyiydi ameliyattan hemen once 180 milyona yukseltmistik sizin kullandiginiz tarzda takviyelerle. Stromega Q10 kullandi uzun sure. Ama ileri hız hep sıfırdı degismedi ve morfoloji %1 den %2 ye cikti. Ben de 1 sene sonunda hamile kalmistim kimyasal oldu, 6 ay sonra tekrar hamile kalmistim o da dusuk oldu kalbi yavas atiyordu devam edemedi. En sonunda profesore ciktik varikoselden dolayi hiz bu sekildeyken hamile kalamazsin dedi. Eşiminki sol tarafta ve 3,2 mm cikti varikosel. Sizinki ne durumda bilmiyorum ama biz takviyelerle hic ilerleme kaydedemedik. Isterseniz baska bir üroloğa daha danisin.
Evet şimdi başka bir üroloğa gitmeyi düşünüyorum eşimle henüz konuşmadım ama bu durum bizi çok zorluyor ve 4 senelik evliyiz bir dış gebelik bir kimyasal var. ilk senemizde zaten düşünmemiştik toplam 2 sendir istiyoruz ama bir sonuca varamadık. siz istanbulda mısınız gittiğiniz ürolog ismini istesem sizden belki bize de bir fikir olur. hızı sıfır değil bu aradaen son ekimde yaptırdı ama bu pandemi vs den dolayı sonucunu gösteremedi. total hareketlilik %32 ileri %27 morfoloji %2. yani onu zorlayan ağrısı vs yok muayene oldu ultrasonla da baktılar çok az miktarda demişti doktoru.ama üzerinden 1 sene geçti o yüzden ne alemde şu anda bilmiyoruz yeni bir doktor arayışındayız.birde vitalite %57 ama koyu yazmışlar bununla ilgili bir bilginiz varmı?

Evet şimdi başka bir üroloğa gitmeyi düşünüyorum eşimle henüz konuşmadım ama bu durum bizi çok zorluyor ve 4 senelik evliyiz bir dış gebelik bir kimyasal var. ilk senemizde zaten düşünmemiştik toplam 2 sendir istiyoruz ama bir sonuca varamadık. siz istanbulda mısınız gittiğiniz ürolog ismini istesem sizden belki bize de bir fikir olur. hızı sıfır değil bu aradaen son ekimde yaptırdı ama bu pandemi vs den dolayı sonucunu gösteremedi. total hareketlilik %32 ileri %27 morfoloji %2. yani onu zorlayan ağrısı vs yok muayene oldu ultrasonla da baktılar çok az miktarda demişti doktoru.ama üzerinden 1 sene geçti o yüzden ne alemde şu anda bilmiyoruz yeni bir doktor arayışındayız.birde vitalite %57 ama koyu yazmışlar bununla ilgili bir bilginiz varmı?
Vitalite hakkinda bir bilgim yok malesef ama simdi baktim siz deyince en az %58 olmasi gereken bir degermis siz de bakmissinizdir belki. Hiz da toplamda en az %35 olmasi gerekiyor diye biliyorum. Sizin sinirda hep. Morfoloji de 2 cikmis bu da 4 olmasi gerek en az. Eşim hamile kalabildim diye degerlerine baktirmak istemiyor ne gerek var diyor ama cok merak ediyorum ne sekilde hamile kaldim acaba. Bu arada Edirne de yasiyoruz biz burada bir ozel hastane var profesorun ismi Osman İNCİ. O da ameliyat taraftari degildi aslinda bir suru varikoselli hastam var cocugu olan dedi ama varikosel sende degerleri bozmus dedi o yüzden yaptı ameliyati. Cok memnun kaldik biz. Mikrocerrahiyle oldu.

Vitalite hakkinda bir bilgim yok malesef ama simdi baktim siz deyince en az %58 olmasi gereken bir degermis siz de bakmissinizdir belki. Hiz da toplamda en az %35 olmasi gerekiyor diye biliyorum. Sizin sinirda hep. Morfoloji de 2 cikmis bu da 4 olmasi gerek en az. Eşim hamile kalabildim diye degerlerine baktirmak istemiyor ne gerek var diyor ama cok merak ediyorum ne sekilde hamile kaldim acaba. Bu arada Edirne de yasiyoruz biz burada bir ozel hastane var profesorun ismi Osman İNCİ. O da ameliyat taraftari degildi aslinda bir suru varikoselli hastam var cocugu olan dedi ama varikosel sende degerleri bozmus dedi o yüzden yaptı ameliyati. Cok memnun kaldik biz. Mikrocerrahiyle oldu.
Evet hep sınırda dedğiniz gibi o yüzden şimdi keçiboynuzu vs yaptık sonra saraçoğlunun varikosel için kürleri vardı onu yaptık çobançantası vs ama aradan 3 ay geçti bu testi vereli ne kontrole gidebildi ne test sonucu gösterebildi şimdi tekrar tets verip hemen arkasından doktora götüreceğim kolundan tutup onu. demek ki değerleri düzeldi yada ne bilim allah size bu zamanı hayırlı kıldı ve nasip etti. yaptığınız özel bir şey oldu mu? sende hiç bir sorun yoktu di mi? zaten değer bozuyorsa mecbur yoksa benim eşimde de ağrı vs hiçbir sıkıntısı yok ama bu gidişle o da mecbur kalacak yaptıracak.hmm bizde biraz araştıralım iyi bir ürolog inşallah buluruz

Evet hep sınırda dedğiniz gibi o yüzden şimdi keçiboynuzu vs yaptık sonra saraçoğlunun varikosel için kürleri vardı onu yaptık çobançantası vs ama aradan 3 ay geçti bu testi vereli ne kontrole gidebildi ne test sonucu gösterebildi şimdi tekrar tets verip hemen arkasından doktora götüreceğim kolundan tutup onu. demek ki değerleri düzeldi yada ne bilim allah size bu zamanı hayırlı kıldı ve nasip etti. yaptığınız özel bir şey oldu mu? sende hiç bir sorun yoktu di mi? zaten değer bozuyorsa mecbur yoksa benim eşimde de ağrı vs hiçbir sıkıntısı yok ama bu gidişle o da mecbur kalacak yaptıracak.hmm bizde biraz araştıralım iyi bir ürolog inşallah buluruz
Siz baya bi ugrasmissiniz biz o kadar ugrasmadik sadece vitamin kullandi, aktardan macun yaptirmistik keciboynuzu pekmeziyle az bi süre onu kullandi. O sadece sayiyi duzeltti, arada ben de vitamin kullandim. O kadar yani. Bende hafif polikistik over gorunumu vardi ama adetlerim duzenliydi. Yumurtlamam oluyordu. Doktor sende problem yok dedi. Evet siz farkli bir ürologta degerlere tekrar baktirip ona göre harekete gecin bence. Insallah en kisa zamanda kavusursunuz saglikla evladiniza 🙏

Siz baya bi ugrasmissiniz biz o kadar ugrasmadik sadece vitamin kullandi, aktardan macun yaptirmistik keciboynuzu pekmeziyle az bi süre onu kullandi. O sadece sayiyi duzeltti, arada ben de vitamin kullandim. O kadar yani. Bende hafif polikistik over gorunumu vardi ama adetlerim duzenliydi. Yumurtlamam oluyordu. Doktor sende problem yok dedi. Evet siz farkli bir ürologta degerlere tekrar baktirip ona göre harekete gecin bence. Insallah en kisa zamanda kavusursunuz saglikla evladiniza
Evet uğraştık baya nasip işte kimi tek denemede kalıyor kimi bizim gibi uğraşıyoruz rabbim kimseyi hasret bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inşallah🙏 bende de var o yüzden sordum yani benimde sizin gibi adetlerim düzenli asla sekmez gününden gününe sadece yumurtalarım biraz tembel geç büyüyor vs klomen çatlatma iğnesi kullandım bende yumurtlama oluyor ama gününü yakalamak zor oluyordu .neyse biz önce eşime bir yoğunlaşalımda gerisi takdiri ilahi. çok teşekkür ederim cevaplarınız için. rabbim evladınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🙏

Evet uğraştık baya nasip işte kimi tek denemede kalıyor kimi bizim gibi uğraşıyoruz rabbim kimseyi hasret bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inşallah🙏 bende de var o yüzden sordum yani benimde sizin gibi adetlerim düzenli asla sekmez gününden gününe sadece yumurtalarım biraz tembel geç büyüyor vs klomen çatlatma iğnesi kullandım bende yumurtlama oluyor ama gününü yakalamak zor oluyordu .neyse biz önce eşime bir yoğunlaşalımda gerisi takdiri ilahi. çok teşekkür ederim cevaplarınız için. rabbim evladınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🙏
Rica ederim keşke hic ugrasmasaydik ama emeksiz yemek olmuyor iste sınavımız sanırım bu. Hamile kalinca da dertler bitmiyor daha oncesinde dusuk kimyasal dis gebelik falan gecirince insan panik halinde oluyor surekli. Kese olustu mu, bebek gorunecek mi, kalp atisi basladi mi, kalp atinca da aman ya kalbi durursa, acaba büyümeye devam ediyor mu vs... Allah hepimize saglikli evlat versin, bize de saglik versin insallah geçecek bunlar 😊 Sormak istediginiz seyler olursa özelden her zaman yazabilirsiniz.

Rica ederim keşke hic ugrasmasaydik ama emeksiz yemek olmuyor iste sınavımız sanırım bu. Hamile kalinca da dertler bitmiyor daha oncesinde dusuk kimyasal dis gebelik falan gecirince insan panik halinde oluyor surekli. Kese olustu mu, bebek gorunecek mi, kalp atisi basladi mi, kalp atinca da aman ya kalbi durursa, acaba büyümeye devam ediyor mu vs... Allah hepimize saglikli evlat versin, bize de saglik versin insallah geçecek bunlar Sormak istediginiz seyler olursa özelden her zaman yazabilirsiniz.
Kesinlikle öyle bu yazdıkalrınızın hepsine en içten duygularım ile katılıyrum bende aynılarını düşünüyoru hatta dün görümceme de aynısı dedim. yani tamam hamile kaldım bitmiyor ki kese oldu mu kalp attı mı eli kolu gözü vs sağlıklı mı? bir sürü şey var ee doğdu doğacak nasıl doğacak sağlıklı mı doğdu hasta olacak mı sarılık mı olacak aay o kadar çok ki ama yani verende o alan da o o yüzden her şey rabbimden biz sadece istiyoruz ama ben artık dış gebelik ve kimyasaldan sonra doğru dua etmeye daha çok alıştım sadece istiyorum demiyorum:)) ay neyse çok doluyum çok konuştum kusura bakmayın..ya çok teşekkür ederim muhakkak olcak sorum sizi arada rahatsız edebilirim:)) inşallah geçecek dediğiniz gibi sağlıklı evlat versin inşallah. kendinize ve bebişinizi çok iyi bakın Allah a emanet olun😊

X