Aşılama Aşılama fiyatları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kesinlikle öyle bu yazdıkalrınızın hepsine en içten duygularım ile katılıyrum bende aynılarını düşünüyoru hatta dün görümceme de aynısı dedim. yani tamam hamile kaldım bitmiyor ki kese oldu mu kalp attı mı eli kolu gözü vs sağlıklı mı? bir sürü şey var ee doğdu doğacak nasıl doğacak sağlıklı mı doğdu hasta olacak mı sarılık mı olacak aay o kadar çok ki ama yani verende o alan da o o yüzden her şey rabbimden biz sadece istiyoruz ama ben artık dış gebelik ve kimyasaldan sonra doğru dua etmeye daha çok alıştım sadece istiyorum demiyorum:)) ay neyse çok doluyum çok konuştum kusura bakmayın..ya çok teşekkür ederim muhakkak olcak sorum sizi arada rahatsız edebilirim:)) inşallah geçecek dediğiniz gibi sağlıklı evlat versin inşallah. kendinize ve bebişinizi çok iyi bakın Allah a emanet olun😊
Ne demek estagrullah burasi konusmak, iç dökmek için var 😁 Dogru dimi bi de dogduktan sonrasi da var 🙊 Elbet kalkacagiz altindan oyle ya da boyle Allah nasil yazdiysa onu yasayacagiz elden gelen dua etmek. Siz de kendinize iyi bakin 👋😊

Ne demek estagrullah burasi konusmak, iç dökmek için var 😁 Dogru dimi bi de dogduktan sonrasi da var 🙊 Elbet kalkacagiz altindan oyle ya da boyle Allah nasil yazdiysa onu yasayacagiz elden gelen dua etmek. Siz de kendinize iyi bakin 👋
Öyle ama dediğiniz gibi ne yazdıysa onu yaşayacağız o yüzden rabbim hep hayırlısını nasip etsin inşallah..ben size ve ebbeğinize bol bol dua edeceğim inşallah rabbim sizi bir avazda doğurtur ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alıp sağlıklı bir şekilde büyütmenizi nasip eder.😊

Öyle ama dediğiniz gibi ne yazdıysa onu yaşayacağız o yüzden rabbim hep hayırlısını nasip etsin inşallah..ben size ve ebbeğinize bol bol dua edeceğim inşallah rabbim sizi bir avazda doğurtur ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alıp sağlıklı bir şekilde büyütmenizi nasip eder.😊
Ben burdaki herkese dua ediyorum her zaman. Size de edecegim 🙏 Allah kabul etsin hepimizin dualarini, size de en hayirli zamanda saglikli bir bebek nasip etsin, saglikla da kucaginiza alirsiniz insallah 🤲

Menopur kullandım. Catlatma iğnesi olarak da ovitrelle
Evet ben özelde yaptırdım. Hatta pcos olanların 3 ten fazla rapor hakkı oluyormus
Merhaba, ben bir dr'a özel muayenede tedavi sürecindeyim. Klomenle yumurtalarım gelişmediği için geçen ay tedaviyi sonlandırdık. Bu ay reglimi bekliyorum, 2. gün iğne tedavisi deneyeceğiz dedi. Şimdi günümü bekliyorum. Peki farz edelim bu iğneli tedavide de sonuç alamadık, aşılamaya geçersek özel muayenede tedavi görenlerde ilaçlar için dr rapor düzenleyebiliyor mu? Yani düzenlese bile eczane bu klinik dr raporunu kabul ediyor mu? Sürece çok yeni girdiğim için hiçbir konuda bilgim yok. İlaçların maliyetleri maalesef düşündürüyor beni. Bilenler yorum yazarlarsa çok çok mutlu olurum.

Merhaba, ben bir dr'a özel muayenede tedavi sürecindeyim. Klomenle yumurtalarım gelişmediği için geçen ay tedaviyi sonlandırdık. Bu ay reglimi bekliyorum, 2. gün iğne tedavisi deneyeceğiz dedi. Şimdi günümü bekliyorum. Peki farz edelim bu iğneli tedavide de sonuç alamadık, aşılamaya geçersek özel muayenede tedavi görenlerde ilaçlar için dr rapor düzenleyebiliyor mu? Yani düzenlese bile eczane bu klinik dr raporunu kabul ediyor mu? Sürece çok yeni girdiğim için hiçbir konuda bilgim yok. İlaçların maliyetleri maalesef düşündürüyor beni. Bilenler yorum yazarlarsa çok çok mutlu olurum.
Evet, belirttiğim gibi bende özel hastane asilama tedavisi oldum. Doktor ilaçlar için rapor çıkartıyordu ilaçları o şekilde alıyordum. Eczane tabiki kabul ediyor. Zaten asilamada başka türlü rapor olmuyor. Doktor düzenleniyor hemen beş dakika da.

Ama şu ayrıntıyı atladım sanirim. Özel muayene de tedavi görüyormuşsunuz o konu hakkında bir fikrim yok açıkçası

Ama şu ayrıntıyı atladım sanirim. Özel muayene de tedavi görüyormuşsunuz o konu hakkında bir fikrim yok açıkçası
Merhabalar, yanıtınız için teşekkür ederim. Evet ben özel hastane değil de şahıs olarak kliniği olan bir dr'a gidiyorum. İğneli tedaviye başlayayım, eğer sonuç olumsuz olur ve aşılama derse tüm detayları kendisine sorarım. Allah herkesin bu yolda yardımcısı olsun ve yüzünü güldürsün inşallah.

Hayır malesef tutmadi 9 yumurta olusmasina ve mikrocipli yaptirmamiza ragmen. Eşimde varikosel vardi ameliyat olunca 4.ayinda dogal yoldan kaldim.
Teşekkürler cevapladğınız için bende pko eşimdede morfoloji problemi var aşılama önerdi doktorum yaptırıp yaptırmamakta kararsızım 😔

Teşekkürler cevapladğınız için bende pko eşimdede morfoloji problemi var aşılama önerdi doktorum yaptırıp yaptırmamakta kararsızım 😔
Yani isterseniz bi deneyin sansinizi sayiniz yeterliyse. Bizim sayimiz yikandiktan sonra 20 milyon kalmisti toplamda. Morfolojimiz %1 di hız sıfırdı olmadi mecburen varikosel ameliyati oldu duzeldi degerleri heralde ki hamile kalabildim 😊 sizin morfoloji neden dusuk? Varikosel mi var sizde de?

Yani isterseniz bi deneyin sansinizi sayiniz yeterliyse. Bizim sayimiz yikandiktan sonra 20 milyon kalmisti toplamda. Morfolojimiz %1 di hız sıfırdı olmadi mecburen varikosel ameliyati oldu duzeldi degerleri heralde ki hamile kalabildim 😊 sizin morfoloji neden dusuk? Varikosel mi var sizde de
Varikosel demedi doktor ama sayı 90 milyon morfoloji %3 sadece takviye ilaç verdi eşime ve aşılama önerdi ama aşılama çok az olumlu sonuç veriyor diye biliyorum

Varikosel demedi doktor ama sayı 90 milyon morfoloji %3 sadece takviye ilaç verdi eşime ve aşılama önerdi ama aşılama çok az olumlu sonuç veriyor diye biliyorum
Aslında hiç fena değil ileri ve yavaş hızınız da iyiyse aşılamanın tutma olasılığı daha yüksek. O takviyeleri kullanın işe yarıyor en azindan sayi yükseltmek icin. Insallah tutar da saglikla kucaginiza alirsiniz bebeginizi 🙏

Arkadaşlar ben yeni üye oldu devlet hastaneleri şuan aşılama yapıyor mu bilgisi olan var mı yardımcı olurmusunuz
her devlet hastanesı yapmıyor ben izmitte oturuyorum bizim burda umuttepe araştırma hastanes yapıyor arastırma hastanesi varsa eğer ki her şehirde oluyor oralar yapabilir

Malesef ki pandemi den dolayı da her alanda fiyatlar artıyor. Ben kütahya da anadolu hastanesinde yaptırdım 3 asilama. 3. Asilama tutmuştu ama düşük yaptım sonra. Şimdi tüp bebek tedavisinin yarı asamasindayim transferi bekliyorum. Bence 3 aşılama fazla. Doktor ısrar etmeseydi 3. Yu yaptirmayacakrim ama nasip onda da olacağı varmış sonra da sonuç malesef düşük.
kütahyada olmussunuz asılamayı anadolu hastanesınde fıyatı ne kadar acaba bende anadolu hastanesınde tedavı goruyorum bilği verırsenız sevınırım

kütahyada olmussunuz asılamayı anadolu hastanesınde fıyatı ne kadar acaba bende anadolu hastanesınde tedavı goruyorum bilği verırsenız sevınırım
Merhaba, ben 2 -3 sene once oldum. Eminim fiyatlar üç dört kat artmıştır. Mikrocipli aşılama ya da normal aşılama ikisinin fiyatı değişiyor.

X