Aşılama Aşılama olup sonuç bekleyenler görelim.

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar bende aşılama yaptırdım 19 şubatta. Bu 4. Olacak. Bir önceki kimyasaldı. Aşılama da şans düşük ama nasip kısmet bakalım.

Evet canım bu şekilde kayıplar sonrası bakılıyor. Aslında benim durumumda da pek bakışmaz çünkü aşırı maliyetli test bunlar ama bir yolunu buldum yaptırdım. Şükür içim rahatladı. Sende şakın korkma bu iğneleri kullandığın sürece herşey yolunda gidecektir hayırlısı ile
İnşallah Rabbim hepimize en yakın zamanda nasip etsin

Merhabalar bende nisanın ilk haftası aşılama olacağım. Pıhtılaşma sorunum çıktı şimdiden coraspirin verdi dr
Pıhtılaşma olsa da olmasa da genelde coraspin ı veriyor Dr lar tedaviyle olan gebelikler için öncesinde de kullanmaya baslatiyorlar doğru ben de kullanıyorum bende de var pıhtılaşma problemi iğne de kullanıyorum yaninda

Kızlar bende aşılama yaptırdım 19 şubatta. Bu 4. Olacak. Bir önceki kimyasaldı. Aşılama da şans düşük ama nasip kısmet bakalım.
olsun öyle düşünme olumlu düşün güzel şeyler olsun. Veren Allah çok kişinin oluyor aşılama ile.
biz senin de olacağını düşünelim. Allah inşallah güzel haberler almayı nasip etsin. Ne zaman test yapacaksın 14 gün sonra mı?Bu test yapmayı beklemek bile sabır işi :)

Kızlar öncelikle hepinize merhaba uzun zaman olmuş profilime girmeyeli.. ben de bu ay aşılama olup bekleyenlerdenim ama size başımdan geçenleri de anlatmak istiyorum. 2017 aralık ayında ilk aşılamamı oldum ve 9 ocak 2018 de hamile oldugumu aşılama dan 14 gün sonra öğrendim hamileligimin 32.haftasına kadar Dr lar tedaviyle olan hamileliklerde genelde coraspin kullandırılır ve ben de 32.haftaya kadar kullandım tam 32 bitti kesti Dr um ve 35. Haftada kızımın kalbi durdu karnımda ve doğumuma en fazla 3 hafta vardı normal ölü dogum yaptım o kadar zor atlattım ki 6 ay oldu kızımı kaybedeli ve o süre içerisinde hiç korunmadik şubat 1 adet tarihim 12 şubat ta da aşılamami oldum sağda 3 tane 18.5 mm solda 2 tane 16 mm yumurtam oluştu eşimin sperm kalitesi de çok iyi ve bayağı yoğun 124 milyon yıkanmış haliyle enjekte ettiler bana ben gonal f kullandım 6 gün 100 ml yumurta büyüyünce de çatlatma iğnesini yaptım 36.saatte aşılamam oldu. Asilamamim 3.günü aşırı karın ağrısıyla Dr a gittim öyle ki sabaha kadar ağrıdan uyuyamadım karnım patlayacak gibiydi hem gaz sancısı hem kasiklarimda batma ve karnımın alt kısmında aşırı ağrı vardı dokunamiyordum bile Dr um bu durum beklediğimiz şeyler hatta agrinin olması iyi bile olumlu anlamda ilerliyor dedi bi serum takti ve evime geldim bol bol dinleneceksin dedi yatacaksın sürekli dedi ve ben de söylediğini yapıyorum şimdi bugün 9.günüm kasiklarimda iki taraflı batmalar oluyor belim ağrıyor ve göğüslerim şiş salı günü kan testi vericem ona göre yine yazarıyazarım buradan sizlere detaylı sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz bana çok zor günler geçirdim hepinizi o kadar iyi anlıyorum ki Bu arada bebeğimin ölüm sebebi kordonda gerçek düğüm olusmasiydi ama aspirin bırakınca kalbi durduğu için pihtilasmadan suphelendi Dr um ve tahlil yaptırdık ewt maalesef pıhtılaşma sorunum varmış ve şu an pıhtılaşma ignesiyle birlikte ecopirin kullanıyorum eğer hamileysem de 9 ay boyunca kullanicam..
Bebegin hayirli olsun insallah saglikla kucagina alirsn benmde 7. Haftada alindi asilamaydi ama aspirin vermemisti doktorum. Simdi genetik hormon butun testleri yaptrdim sonuclarni beklyorum ins bi sikinti cikmaz

Bebegin hayirli olsun insallah saglikla kucagina alirsn benmde 7. Haftada alindi asilamaydi ama aspirin vermemisti doktorum. Simdi genetik hormon butun testleri yaptrdim sonuclarni beklyorum ins bi sikinti cikmaz
Benim daha hamile olup olmadığım belli değil 10.günüm bugün aşılama yapılalı salı günü kan vericem Allah nasip ederse icinize mi doğdu ne Allah söyletti herhalde inşallah

olsun öyle düşünme olumlu düşün güzel şeyler olsun. Veren Allah çok kişinin oluyor aşılama ile.
biz senin de olacağını düşünelim. Allah inşallah güzel haberler almayı nasip etsin. Ne zaman test yapacaksın 14 gün sonra mı?Bu test yapmayı beklemek bile sabır işi :)
Evet arkadaşım. 5 Mart gibi test yaptırırım. Kimyasal gebeliğim olduğunda aşılama sonrası memelerimde aşırı şişlik büyüme vardı. Şuan birşey yok. Bu sefer rahim içimde biraz inçe kaldı. O sebeple geçen seferle pek benzemiyor belirtiler. Nasip kısmet ama geçen yıl mayıs ayından beri koşturuyorum sürekli tedavi testler çok yoruldum artık. Belki bir iki ay ara veririm. Bir kere daha aşılama yaptırırım belki Bir tedavilik daha iğnem kaldı onu da değerlendiririm artık tüp bebek yoluna devam ederim. Hepsini devlette yaptırdım. Tüp bebeği de öyle düşünüyorum şimdilik bakalım. Sonra rapor vb işlemler.
İnşallah bunlara gerek kalmaz ama çok umutlanmamak adına hiç aşılama olamamış kafasındayım:) hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum artık.

Evet arkadaşım. 5 Mart gibi test yaptırırım. Kimyasal gebeliğim olduğunda aşılama sonrası memelerimde aşırı şişlik büyüme vardı. Şuan birşey yok. Bu sefer rahim içimde biraz inçe kaldı. O sebeple geçen seferle pek benzemiyor belirtiler. Nasip kısmet ama geçen yıl mayıs ayından beri koşturuyorum sürekli tedavi testler çok yoruldum artık. Belki bir iki ay ara veririm. Bir kere daha aşılama yaptırırım belki Bir tedavilik daha iğnem kaldı onu da değerlendiririm artık tüp bebek yoluna devam ederim. Hepsini devlette yaptırdım. Tüp bebeği de öyle düşünüyorum şimdilik bakalım. Sonra rapor vb işlemler.
İnşallah bunlara gerek kalmaz ama çok umutlanmamak adına hiç aşılama olamamış kafasındayım:) hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum artık.
ALLAH yardımcın olsun olur inşallah. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Dilerim olumlu güzel sonuçlar alırsın da bir heyecanla duyurursun bize de .bende hiç hamilelik yaşamadım, kimyasallık bile olmadı ilk kez aşılama olacak. adet olmayı bekliyorum.

Benim daha hamile olup olmadığım belli değil 10.günüm bugün aşılama yapılalı salı günü kan vericem Allah nasip ederse icinize mi doğdu ne Allah söyletti herhalde inşallah
Hadi ins bakalim ben henuz asilama yaptirmadim daha kurtajdan sonra ilk adetimi bile gormedim iki ay zaten korunmamizi soyledi doktor bu arada testler vs yaptirdim beklemedeyim yani. Ins senin guzel haberlerini aliriz bu ay

ALLAH yardımcın olsun olur inşallah. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Dilerim olumlu güzel sonuçlar alırsın da bir heyecanla duyurursun bize de .bende hiç hamilelik yaşamadım, kimyasallık bile olmadı ilk kez aşılama olacak. adet olmayı bekliyorum.

Arkadaşım sizlere bir tavsiyem var. Dualarınızı ederken doğru edin. Ben gebe kalamadığı için tabi ki çok üzülüyorum. Bir arkadaşımıZda kalamıyordu kilo verdi kaldı ben bunu duydum. Hatta kilosu vardı ve yaşı da 39 civarı. Arkadaş adına çok sevindim. Kendi adıma çok üzüldüm. İçim buruldu ama nasıl bir burulma. İçimden dedim “Allahım ben bir kere çizgi bile görmedim bari onu görseydim” sonrasında bir kimyasal gebelik yaşadım. O sebeple hayırlısını dilemeyi hayırlısı ile sağlıklı bir gebelik olmasını diliyorum. Öyle bir an gelir ki o dua kabul olur o sebeple doğru dua edelim.

Kızlar merhaba sabahtan beri ağlamaktan kendimi yeni toparladım ve şimdi sizlere yazıyorum bugün sabah kahverengi lekelenmelerim oldu ve hemen Dr umu aradım acile gel bi kan bakalım dedi gittim kan verdim ve sonuç negatif 0.2 çıktı adetim başlamış yani tutmadı aşılamam 11.günümde lekelenmeler başladı şimdi 1 ay ara vericez diger adetimde tekrar basliycaz kaldigimiz yerden Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Kızlar merhaba sabahtan beri ağlamaktan kendimi yeni toparladım ve şimdi sizlere yazıyorum bugün sabah kahverengi lekelenmelerim oldu ve hemen Dr umu aradım acile gel bi kan bakalım dedi gittim kan verdim ve sonuç negatif 0.2 çıktı adetim başlamış yani tutmadı aşılamam 11.günümde lekelenmeler başladı şimdi 1 ay ara vericez diger adetimde tekrar basliycaz kaldigimiz yerden Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın
Tatlım üzülme benimde 4. Aşılama Oldu bende sonuç bekliyorum. Aşılama bu zaten şans %15-20. Nasip kısmet arkadaşım. Allah bilir ne zaman olacağını

Cnm benim seni çok iyi anlıyorum üzülmemek elde değil biliyorum klasik olcak belki ama lütfen topla kendini stres büyük düşmanımız bu süreçte. İnşallah en yakın zamanda güzel haberler alırsın demekki zamanı şimdi değilmiş

Cnm benim seni çok iyi anlıyorum üzülmemek elde değil biliyorum klasik olcak belki ama lütfen topla kendini stres büyük düşmanımız bu süreçte. İnşallah en yakın zamanda güzel haberler alırsın demekki zamanı şimdi değilmiş
Ayrıca faydası olmuş muydu bilmem ama ben aşılamadan nerdeyse üç dört ay öncesnden başlayp düzenli olarak her sabah aç karnına arı sütü kullanmiştım ilk aşılamam tutmuştu ama sadece hamile kalmakta yetmedi 7. Haftada sonlandı yinede bunu araştırmanı tavsiye ederim

X