Beta hcg 1.20

Bende 1 yıldan fazladır evliyim 5 ay önce kürtaj oldum, bebeğimin kalbi durmuştu, şu an hamile kalmaya çalışıyorum işte bugün test verdim 1.96'dı Beta HCG inşallah hamileyimdir ama sanmıyorum 😑

evet her zaman ki gibiydi karnımda da regl ağrısı gibi bi ağrı var kasıklarda hafif ağrı bide sık idrara çıkma idrar yaparken yanma 2 gün önce acile gittim sıkıntılarımı anlattım idrar tahlili yapmamı söyledi sonuçlarda da beta hcg yoktu normalde olur mu çıkar mıydı olsa beta
Siz büyük ihtimalle regl olmuşsunuz, diğer ayı güzel değerlendirin😇 hakkında hayırlısı olsun 🥰

Ne rahatsızlığı, olur mu öyle şey ben
Bende 1 yıldan fazladır evliyim 5 ay önce kürtaj oldum, bebeğimin kalbi durmuştu, şu an hamile kalmaya çalışıyorum işte bugün test verdim 1.96'dı Beta HCG inşallah hamileyimdir ama sanmıyorum 😑
İnşAllah canım rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin sana en kısa zamanda inşAllah amin bende hamile kalmak istiyorum işte nasip yarın bakıcam üzülme vardır bunda da bi hayır 😊

İnşAllah canım rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin sana en kısa zamanda inşAllah amin bende hamile kalmak istiyorum işte nasip yarın bakıcam üzülme vardır bunda da bi hayır 😊
İnşallah, Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

9 ocakta regl oldum 15 ocakta Reglim bitti 19 ocakta sağlık ocağına gittim kan geldiği için

Ben de bugün yaptırdım 3.57 çıktı kanda beta hcg ama adetıme 7 gün var daha yukselırmı bılmıyorum asılma oldu benim
İnşallah yükselir canım, adete 7 gün varsa ve beta 3.57 ise büyük ihtimalle vardır, inşallah her şey istediğin gibi olur🤗

Ben dün test yaptım kızlar şu şekildeydi, ne diyorsunuz var mı bi şeyler

Eklentiler

• IMG_20240131_132328.jpg
    IMG_20240131_132328.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 201
10 dk içinde çıkan sonuç doğrudur diye okumuştum ama bilmiyorum adet oldun mu
Cumartesi olmam lazım bekliyorum bende, ilk 10 dk içinde çıkan sonuç doğrudur haklısın ama ben daha önce bi sürü test yaptım sonraları da bakıyordum testlere hiç böyle olmamıştı, tek çizgi olurdu sürekli

X