Beta hcg 1.20

Cumartesi olmam lazım bekliyorum bende, ilk 10 dk içinde çıkan sonuç doğrudur haklısın ama ben daha önce bi sürü test yaptım sonraları da bakıyordum testlere hiç böyle olmamıştı, tek çizgi olurdu sürekli
Hayırlısı inşAllah rabbim istediğini verir bende beklemedeyim az önce de Hayıt tohumu ile hamile kalanları duydum bitkisel bişey zaten bende bugün ondan alıcam bakalım hayırlısı

Hayırlısı inşAllah rabbim istediğini verir bende beklemedeyim az önce de Hayıt tohumu ile hamile kalanları duydum bitkisel bişey zaten bende bugün ondan alıcam bakalım hayırlısı
İnşallah ikimizde hayırlısıyla tatlı hamişler oluruz🥰🥰

17067134606776932600321914170749.jpg

Canım sen ilişkiden sonra ekstra bişey yapıyomusun bi 10 dk falan ayakların havada bekliyomusun sırtına yastık falan yaptığın bişey varmı

Canım sen ilişkiden sonra ekstra bişey yapıyomusun bi 10 dk falan ayakların havada bekliyomusun sırtına yastık falan yaptığın bişey varmı
Canım geçen ay bacaklarımı yukarı dikmiştim, doktorum buna hiç gerek yok dedi o yüzden sadece, belimin altına yastık koyup yarım saat uzanıyorum

Bi de şunu söyleyeyim, ben geçen aylarda sürekli yumurtlama zamanımı hesaplayarak ilişkiye girmiştim ama bu takibi sadece uygulama üzerinden yapıyordum, bu ay baktım ki olacak gibi değil hamile kalamıyorum, gün aşırı ilişkide bulundum (2 günde bir)

Bi de şunu söyleyeyim, ben geçen aylarda sürekli yumurtlama zamanımı hesaplayarak ilişkiye girmiştim ama bu takibi sadece uygulama üzerinden yapıyordum, bu ay baktım ki olacak gibi değil hamile kalamıyorum, gün aşırı ilişkide bulundum (2 günde bir)
Ya bizimde öyle oluyo bazen hergün oluyo bazen 2 günde bir oluyo ama hiç 3 gün de bir olduğu olmadı hep ya hergün yada 2 günde bir oldu ama biz çocuk için ilişkiye girmeye başlayalı 2 ay olacak

X