Doğuma Hazırlık Bio-ritiminizle bebeğinizin cinsiyetini önceden hesaplayın

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

matematik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
519
10
40
Arkadaşlar bio-ritim denilen şey fiziksel,duygusal,entellektüel(akıl) enerjilerinizi içeriyor.

http://www.cycletourist.com/biochart/

BU linki iki defa açıyosunuz ,birine kendi doğum tarihinizi(doğru olmak zorunda,yaklaşık doğum tarihi olmaz),diğerine eşinizinkini girin.

Alt boşluğa Hamile kaldığınız (geçmişe dönük bakmak için) yada planladığınız tarihi girin.

En alta bulunduğunuz zaman dilimini mutlaka doğru girin.Google a yazdığızda zaten hemen çıkıyor.

sonra tıladığınızda enerji grafiğiniz çıkacak.....şimdi bu grafiği nasıl yorumlayacağız:

*Kız = + Duygusal çizgi (+ yatay eksenin üstünde demek) ve - Fizksel çizgi (- yatay eksenin altında demek)

*Kıza yatkın = Hem duygusal hem fizksel enerji çizgisinin yatay eksenin altıda olması demek

* Erkek = + Fiziksel ve - Duygusal

*Erkeğe Yatkın=Hem Fiziksel hemDuygusal çizginin ytay eksenin üstünde olması demektir.

* Nötr= Fiziksel ve Duygusal çizginin kesiştiği günler nötr sayılıyor....

*En ideali hem erkek hem kadın için ikisininde erkek gününde ,kız bebek içinde ikisininde kız gününde olmasıdır.

Grafiğinizde ayın halleride çıkıyor.
ERKEK BEBEK için dolunaya yakın günler,ayın son çeyreğinden sonra
KIZ EBEK için yeni ay girdikten sonraki günler ionlardan dolayı şansımızı arttırır.

ben bu adreste ne cinsiyetle ilgili bisey gordum nede esimin dogum tarihini yazabilecegim biyer.giderine esinizin dog. tarihini girin demissin ama..

ben bu adreste ne cinsiyetle ilgili bisey gordum nede esimin dogum tarihini yazabilecegim biyer.giderine esinizin dog. tarihini girin demissin ama..
cinsiyetle ilgili birşey görmiyeceksin zaten. çıkan sayfadaki bilgileri doldurup,yorumluyacaksınız.....

sayfayı iki kere tıkla birine kendi d.tar. diğer açtığın sayfaya eşinin kini yaz. aynı sayfaya deil yani

Son düzenleme:
ben baktım erkek çıkıo
yakında belli olcak haber verirm doğrumu diilmi die
:CüvCüv:

ben baktım ama bişey anlamadım pek
bana bakabilirmisin rica etsem
benim d.t:01 11 1979
eşimin: 07 08 1978
gebe kaldığım ay:18 mayıs 2008

Ya matematikçim yapamadım püf:KK43:( digerinede yazdım ama bn sanırım hameyim söylemi gunüm gecti 3 gün Mayıs'ta hamile kalmış oluyorum yani
07/09/1986 d. Tarihim
23/08/1983 esimin d. Tarihi
1 Mayıs son adet
9-16 Mayıs ve 24 - 31 Mayıs iliski günleri nolursun bı bakiver reica etsem bn yapamadım::KK43:((

Ya matematikçim yapamadım püf:KK43:( digerinede yazdım ama bn sanırım hameyim söylemi gunüm gecti 3 gün Mayıs'ta hamile kalmış oluyorum yani
07/09/1986 d. Tarihim
23/08/1983 esimin d. Tarihi
1 Mayıs son adet
9-16 Mayıs ve 24 - 31 Mayıs iliski günleri nolursun bı bakiver reica etsem bn yapamadım::KK43:((

neeeeeeeeeeeeeeeee gamsem....neden,nasıl,ne zaman........amaannnn.hemen anlaşılır mı? ay heyecanlandım. canım hamileysen hayırlısı olsun.........

9 may:?
16 may:kız
24 may:kız
31 may:?
3 mayıs:kız.............eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile tabi çok ilginçti grafik sende bakmışsın.hep sen kıza yatkın olunca eşin erkepğe yatkın oluyosun yada tersi..bunun pek ne olacağı yorumlanamıyor......o yüzden ? yazdım canmcımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X