Doğuma Hazırlık Bio-ritiminizle bebeğinizin cinsiyetini önceden hesaplayın

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hamile kaldığım tarihte benim erkek esimin erkeğe yatkın görünüyor ve dolunaya Çok yakın bir tarih. Bu durumda oğlum olmalıydı ama kızım olacak :)

Arkadaşlar bio-ritim denilen şey fiziksel,duygusal,entellektüel(akıl) enerjilerinizi içeriyor.

http://www.cycletourist.com/biochart/

BU linki iki defa açıyosunuz ,birine kendi doğum tarihinizi(doğru olmak zorunda,yaklaşık doğum tarihi olmaz),diğerine eşinizinkini girin.

Alt boşluğa Hamile kaldığınız (geçmişe dönük bakmak için) yada planladığınız tarihi girin.

En alta bulunduğunuz zaman dilimini mutlaka doğru girin.Google a yazdığızda zaten hemen çıkıyor.

sonra tıladığınızda enerji grafiğiniz çıkacak.....şimdi bu grafiği nasıl yorumlayacağız:

*Kız = + Duygusal çizgi (+ yatay eksenin üstünde demek) ve - Fizksel çizgi (- yatay eksenin altında demek)

*Kıza yatkın = Hem duygusal hem fizksel enerji çizgisinin yatay eksenin altıda olması demek

* Erkek = + Fiziksel ve - Duygusal

*Erkeğe Yatkın=Hem Fiziksel hemDuygusal çizginin ytay eksenin üstünde olması demektir.

* Nötr= Fiziksel ve Duygusal çizginin kesiştiği günler nötr sayılıyor....

*En ideali hem erkek hem kadın için ikisininde erkek gününde ,kız bebek içinde ikisininde kız gününde olmasıdır.

Grafiğinizde ayın halleride çıkıyor.
ERKEK BEBEK için dolunaya yakın günler,ayın son çeyreğinden sonra
KIZ EBEK için yeni ay girdikten sonraki günler ionlardan dolayı şansımızı arttırır.

Şimdi erkek ve kadın olarak bioritm haritasını çıkardık diyelim.

Bu haritada bebeği yaptığımız gün kadının duygusal ya da fiziksel hangisi tablonun üst + kısmındayken yada alt - kısmında çocuk kız ya da erkek oluyor?

Örneğin erkek çocuk için kadının ve erkeğin duygusal mı fiziksel çizgilerinin mi üstte ya da altta ya da nasıl olması gerekiyor?

Birde kritik gün tablosunda hangi renkte hangi cinsiyet oluyor?

Buradaki renkler + üst kısım mı - alt kısımdaki çizgileri mi simgeliyor?

Konunun başında kadının da erkeğin de ikisininde + ysa erkek. - ise kız denmiş.

Sitede bu tabloları nasıl kullanacağımıza dair yazı bölümü mevcut mu?

ama ben bir sitede şöyle birşey buldum ingilizceden çevirtince tam tersi gibi duruyor.İngilizcesi olanlar çevirerek yardımcı olabilir belki?

ovulation can either have a slight positive or negative charge, depending on the Moon’s location at ovulation. The membrane of each sperm will also have a charge to it. If the two charges of sperm and egg are the same, they will repel and the sperm will not be able to get in. If they are opposite, they will attract.

If the egg has a + charge than + or male, Y, bearing sperm will not be able to approach the egg. So the – or female (X) sperm will be drawn into the egg and a female child is the result. If the egg has a – charge than the + or male (X) sperm with be draw in and a male child will result. So, if fertilization occurs during a + moon phase, a boy is the most likely result. If fertilization happens during a – moon phase, a girl is the most likely outcome.

X