Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Günaydınnn ☀️

Günün ilk bildirimi benden.

7 Mayıs Kilo Bildirimi

30 Nisan 76,40

30 Nisan 76,25

Fark : - 150 gram

Yüzdeliği : - 0,196 gram Chocolita Chocolita

Eki Görüntüle 3423747
Aslicim azar azar da olsa hiç + gelmeden ilerliyorsun tebrik ederim. Böyle böyle hedefine ulaşacaksın biliyor musun. Az verdim diye de üzülme. Eksinin azı çoğu yok hepsi aynı guzellikte. Yeter ki istikrarli olsun

Geliyaaaa :rolleyes:
IMG_20240507_120335.jpg

-1.2
Yüzdem 1.430

Ayrıca da konuştuk zaten ne zaman istersen gönülcüm ♥️ ben çok iyi görüyorum senin diyet serüvenini gayet istikrarli ilerleyebiliyorsun. Topik zorlamış olabilir ama kendi çapında da ilerleyeceğini düşünüyorum. Egzersize zaman ayirabilirsen burada da kapı her zaman açık biliyorsun
Çok teşekkür ederim anlayışın için canım ❤️❤️iyi ki tanıdım hepinizi 😍😍❤️❤️
İnşallah dediğin gibi yapabilirim bugün 20 dk egzersiz yaptım şükür 🫠 su da ekleyebilirsem süper olacak 😍

Kızlar şu saate kadar çocuk odasını boyadım. Yine de bitmedi. Yarın devam edicem. Hangi akla hizmet koyu gri yaptıysam ben bütün evi. O zaman onu seviyorduk. Yok kapanmıyor. Mahvoldum her yerim ağrıyor. Çok geç bakabildim buraya da. Menü kontrollerini yarın yapabilicem herkes göndermiştir umarım. Sabah erkenden çocuğun kursu var ona uyanmam gerekiyor.
Yarın bildirimlerimi geç yapabilirim şimdiden kusura bakmayin olur mu 🥺 Bu boya işi tamamlanıp temizlik falan aradan çıkması lazım. Yere damlayanların da peşine düşemedim tellerim artık

Ben bugün kıymalı makarna yedim.
O kadar

1000 kalori yaktım cezamı da tamamladım
Bugüne cezalilar vardı yarın onun kontrolünü de yaparım.

Yarın grup yıldızları tartıları özelden atmayi unutmasin. Diğer herkes normal topiğe atıyor. Kevso yarın gönderecek. Diğer yeni gelen iki arkadaşın yarın tartı göndermesine gerek yok. Hayırlı geceler kızlar

Eki Görüntüle 3423717

emegine saglik canım ,alintilara bakarken gördüm mesajı cok yormasaydin kendini yavas yvas ilerlemen daha iyi olur ne kadar temizligi ,daginikligi insani yorsa da senindeta siyon sorunun var kendini ihmal etme
boya isleri hem insana iyi geliyor hemde cok yoruyor😪
Herkes toparlaninca benimde iyi bir temizlik vaktim geldi

gunaydin 🙈
tartildim sabahtan ama anca teli elime alabildim ,evdende calisiyorum ozur dilerim gec oldu

gecen hafta 61.70
bugun 61.30
yuzde 0.64
Chocolita Chocolita
Grup yıldızları tartılari özelden atar bu hafta niye unuttunuz kızlar hiç böyle olmazdi 😅
Ama sonucun çok güzel tebrik ederim canım ❤️

emegine saglik canım ,alintilara bakarken gördüm mesajı cok yormasaydin kendini yavas yvas ilerlemen daha iyi olur ne kadar temizligi ,daginikligi insani yorsa da senindeta siyon sorunun var kendini ihmal etme
boya isleri hem insana iyi geliyor hemde cok yoruyor😪
Herkes toparlaninca benimde iyi bir temizlik vaktim geldi
Boyami aldım şimdi de tansiyonum çıktı. Oturdum limon suyu içiyorum hiçbir şey yapamadım. Bugün akşam eşimle devam ederiz sonra da temizler yerlestiririm. Girdik bir işe mecbur bitircez artık. Boyacılar çok para istiyor işçilik pahalı. Nedeni de ortada 🥺

iyi aksamlar ,
Sabah 1d.ekmek ,ajvar ,peynir ,cay
Aksam bulgur pilavı ,yogurt ,patlican sote
1lt su
1kahve
4200 adim
Chocolita Chocolita
Yarın tartidan sonra ben izin alabilir miyim canim kızım hastalandi bir hafta okullarida yok pek aktif olamiycam ,hem bir hafta toparlansam adapte olmak icin iyi olucak
Bunu şimdi okuyorum canım tabi cok geçmiş olsun
İyi akşamlar menümü yazayım.

Sabah
1 omlet ve peynir 1 dilim ekmek

Öğlen
Çorba
1.5 lahmacun

Akşam
meyveli kinoalı yoğurt

Bugün özel günüme girdiğim icin tatlı krizi yaşadım ve malesef biraz kaçamak yaptım.
Telafi etmek için 25 dakika toplamda 9 km kardio bisiklet ve 5 dakika da bel hareketi yaptım.

Yarın tartı fotosunu gönderirim.
Kaçamak durumunda yediğin 100 kalori üstündeyse diyet dışı cezası veriyorum. Dün yediğin için 24 saat içinde yani bugün sonuna kadar bekliyorum
45 dk kanıtlı egzersiz ya da 10.000 adım atıyoruz. Bunların dışında temizlik vs. Hareketli bir günle çok kalori yakilmissa onu da kabul ediyorum ama kanıt şartıyla. Ceza egzersizlerini Ekran görüntüsü, spor aletinin süre göstergesinin fotoğrafı ya da akıllı saat fotoğrafıyla kanıtlayabilirsin. Fotoğrafsız egzersiz geçersiz sayılır

Son düzenleme:
Boyami aldım şimdi de tansiyonum çıktı. Oturdum limon suyu içiyorum hiçbir şey yapamadım. Bugün akşam eşimle devam ederiz sonra da temizler yerlestiririm. Girdik bir işe mecbur bitircez artık. Boyacılar çok para istiyor işçilik pahalı. Nedeni de ortada 🥺
Çok geçmiş olsun canım. Acil şifalar.🙏💐💕
Tansiyonun düştü mü biraz?
Geçmediyse istirahat et biraz karanlık odada, başağrına iyi gelir. Şu soğuk jel torbalardan varsa başına, ensene koy, iyi geliyor tansiyon kaynaklı başağrısına.

X