Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Dutt Dutt haftalık sonuç güzel olsa da aylık sonuçta + geldiğin için 1 uyarın var
Pandora27 Pandora27 Aylık sonucta verilen kilo sınırın altında kaldığı için 5 gün 10.000 adım/45 dk kanıtlı egzersiz bekliyorum ama şu an mazeretin olduğu için ertelendi

Haftalık sonuçta Fateb Fateb 3 gün 10.000/ 45 dk egzersiz bekliyorum

Dutt Dutt haftalık sonuç güzel olsa da aylık sonuçta + geldiğin için 1 uyarın var
Pandora27 Pandora27 Aylık sonucta verilen kilo sınırın altında kaldığı için 5 gün 10.000 adım/45 dk kanıtlı egzersiz bekliyorum ama şu an mazeretin olduğu için ertelendi

Kız birinci oldum uyarı silinmedi mi 🥲

Yaparım sıkıntı değil günlük 45 dk demi olur ama tek seferde 45 dk yapamam gün içine bilsem ben onu öyle olur demi ikiye üçe bolsem mesela akticete zamanlarım çeksem onu da atarım buraya akşam

Canım gece 12 olmadan bildirim yapılsa çok iyi olur 💕
20240507_220934.jpg

Sabah aç karnına kiraz sapı 🍒
Kahvaltı yulaf hurma süt smothie

Ara öğün espresso+12 kaju 3 hurma

Akşam tavuk sote+salata

Akşam ara öğün latte
+3 hurma

30 dk yürüyüş
10 dk zumba
Günlük alinan kalori 1100

💥 14 Mayıs Yıldız Savaşçıları 💥

Tank Girl 'den Chocolita Chocolita 🙈

Elektra Dutt Dutt a karşı ⚔️

Tank kızım bu hafta yenilmis olabilir ama haftaya görüşürüzz 💣😏

Eki Görüntüle 3424235

Süperwoman dan tavsannesi tavsannesi
Black Canary labellevie labellevie ye karşı ⚔️

Bakalım Süperwoman in dönüşünü mü yoksa Canary'nin bir başka zaferini mi izlicez 😏

Eki Görüntüle 3424236

Bayılıyorum şunlara 😍
Tebrikler canım kızlar ⭐
Başarılar diliyorum hepinize, tebrikler.🙏🍀
💐💐💐💐🧿🧿🧿🧿
Chocolita Chocolita
Dutt Dutt
tavsannesi tavsannesi
labellevie labellevie

Sende iyi ki varsın canım benim, ama herşeye rağmen gitmeni istemezdim 😔

Çabuk gel 💕

çok geçmiş olsun canım 💐

çok teşekkür ederim canım çokom, gram gram geri dönmemecesine gidiyordur inşallah 🤲

maşallah çokom, süpersin 👏🏻👏🏻👏🏻💕

tebrikler canlar, süpersiniz :KK9: :KK9: :KK9:
Canimm gelicem inşallah takipteyim sizi 😍😍😍

Bunu şimdi okuyorum canım tabi cok geçmiş olsun

Kaçamak durumunda yediğin 100 kalori üstündeyse diyet dışı cezası veriyorum. Dün yediğin için 24 saat içinde yani bugün sonuna kadar bekliyorum
45 dk kanıtlı egzersiz ya da 10.000 adım atıyoruz. Bunların dışında temizlik vs. Hareketli bir günle çok kalori yakilmissa onu da kabul ediyorum ama kanıt şartıyla. Ceza egzersizlerini Ekran görüntüsü, spor aletinin süre göstergesinin fotoğrafı ya da akıllı saat fotoğrafıyla kanıtlayabilirsin. Fotoğrafsız egzersiz geçersiz sayılır
20240424_213516.jpg

Ekstra olarak 800 ip atladım. Akıllı saatim malesef yok bunu nasıl kanıtlayacagimi bilmiyorum. Ama az önce samsung healty de keşfettim, ip atlama sürelerini de kaydediyormuş. Bundan sonra ip atlarken oradaki süreyi açarak başlarım ve size kanıtlayabilirim. Zaten gün içinde 2 tane bebeğim olduğu için çok hareketliyim.

X