Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Menum,
Aksam uzerine kadar cay kahve 1avuc leblebi
17h 1activiayogurt ,1 dilim erik
19h sebze yemegi ,salata ,1 d.ekmek
1lt su
4406 adim Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_20240508_000115_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240508_000115_Samsung Health.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 5
İyi geceler, Chocolita Chocolita eline sağlık, çok emek veriyorsun hakkın ödenmez. Çok geçmiş olsun bu arada. Tansiyon için ilaç kullanıyor musun?

7 Mayıs menüm
Kahvaltı; tereyağlı yumurta, 5-6 zeytin, peynir, 2 dilim ekmek, çay

Kahve

Akşam; çorba, nohut ve pilav, turşu

Çay yanında kuru üzüm badem

Su 2 litre
Evi süpürdüm yemek yaptım yürüyüş yapamadım

Teşekkür ederim 🥰
Güncel kilo 74.8
Hedef 65
Boy 168 🌹💞

Ne kadar güzel ve özenli bir grup bu cok beğendim 🥰
Menü bildirimi için herhangi bir saat zaman varmı
1 den önce gonderilse iyi olur. Bende topikle ilgili düşüncelerinizi merak ediyordum bir türlü fırsat olmadı. Cok sevindim 🥰
🥺🙈 biz paylastik ya birinciligi hic birinci oldum fikri olusmamis aklimda ,atarkende bi dusundum aslinda nasip olursa bidahaki birinciliğe unutmam😄🫠

Oyle canım haklisin artik neyi evde yapabilirsek kar ,bende senin gibi dusunuyorum ama sen yinede cok yuklenme kendine esinde yardim etsin iyice dinlen esin gelene kadar, nasil oldun
Tansiyon biraz düştü. Baş ağrısı kaldı canım Allah razı olsun annem yetişti. Fena haldeydim
Yaparım sıkıntı değil günlük 45 dk demi olur ama tek seferde 45 dk yapamam gün içine bilsem ben onu öyle olur demi ikiye üçe bolsem mesela akticete zamanlarım çeksem onu da atarım buraya akşam
10.000 adım, 10.000 adimi tamamlayamam derseniz 45 dk egzersiz canım. İkisi aynı anda değil yani. Alternatif olarak 45 dk egzersiz dedim
Eki Görüntüle 3424390

Ekstra olarak 800 ip atladım. Akıllı saatim malesef yok bunu nasıl kanıtlayacagimi bilmiyorum. Ama az önce samsung healty de keşfettim, ip atlama sürelerini de kaydediyormuş. Bundan sonra ip atlarken oradaki süreyi açarak başlarım ve size kanıtlayabilirim. Zaten gün içinde 2 tane bebeğim olduğu için çok hareketliyim.
Cok iyi olmuş. En az 45 dk kanitlanabilirse kabul ediyorum. Sadece ceza egzersizlerinde kanıt bekliyorum. Bu spor aletinde 45 dk da yapabilirsin
Chocolita Chocolita ben nasil yapiyim kafam karisti canim yine yaristayim sanirim sende cok iyi degilsin rahatsiz etmek istemedim,
Tarti gunu bildirim yapsam haftaici ugrayamazsam olur mu ? su an 2gun muafligim var dogru anladiysam
Sen izin istemiştin canım aklimda 1 hafta senden bildirim beklemiyorum. Son durumda yine grubun yıldızı olduğun için ilan etmiş oldum

İyi geceler, Chocolita Chocolita eline sağlık, çok emek veriyorsun hakkın ödenmez. Çok geçmiş olsun bu arada. Tansiyon için ilaç kullanıyor musun?

7 Mayıs menüm
Kahvaltı; tereyağlı yumurta, 5-6 zeytin, peynir, 2 dilim ekmek, çay

Kahve

Akşam; çorba, nohut ve pilav, turşu

Çay yanında kuru üzüm badem

Su 2 litre
Evi süpürdüm yemek yaptım yürüyüş yapamadım
Sağol labelim ne demek severek yapıyorum. Hayır ilaç kullanmıyorum

1 den önce gonderilse iyi olur. Bende topikle ilgili düşüncelerinizi merak ediyordum bir türlü fırsat olmadı. Cok sevindim 🥰

Tansiyon biraz düştü. Baş ağrısı kaldı canım Allah razı olsun annem yetişti. Fena haldeydim

10.000 adım, 10.000 adimi tamamlayamam derseniz 45 dk egzersiz canım. İkisi aynı anda değil yani. Alternatif olarak 45 dk egzersiz dedim

Cok iyi olmuş. En az 45 dk kanitlanabilirse kabul ediyorum. Sadece ceza egzersizlerinde kanıt bekliyorum. Bu spor aletinde 45 dk da yapabilirsin

Sen izin istemiştin canım aklimda 1 hafta senden bildirim beklemiyorum. Son durumda yine grubun yıldızı olduğun için ilan etmiş oldum
Bana ikisi aynı anda olsun itici güç lazım artık bana zorlayın beni vurun kırbacı yoksa 85 altı zor🤕

Bu arada Tank Girl teke tek de alamasa da Gruplar arasinda 1. Oldu 🤗
Vahşi bebeğim 💣

images (91).jpeg

Ben çizgi roman karakterlerine bayılıyorum kızlar. Hepsinin bir hikayesi var. Hepsi görünenden çok daha derin bir konuyu temsil eder aslında
Burada da hikayemizle birleştirmeyi seviyorum. Diyet egzersiz gibi uzun zamandır kendimizi ikna etmeye çalıştığımız konularinda ötesinde, buna irade gösterebilmek, hem fiziksel hem ruhen bir kalkış yaşamak bizim süper gücümüz

Daha da iyi olacağız. Görüyorsunuz bazen süper kahramanlar bile yenilgiye uğruyor. Ama güçlerinden bir şey kaybetmiyorlar. Biz de düşüş yaşadığımız haftalarda aslında kim olduğumuzu biliyor sonraki hafta için gücümüzü yeniden topluyoruz. Rutine de girecek merak etmeyin. Her şey insanlar için.
Hata yapma lüksümüz var. Ama sağlıksız geçecek zamanlarla geleceğimiz den çalma hakkımız yok. Bunun için mücadeleye devam ediyoruz ⭐

X