Boşanma aşamasındayım doğru mu yaptım

kubusssss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
26
12
28
2 buçuk yıllık evliyim daha öncede bir defa boşanma davası açtım anlaşmalı olarak ama eşimin gelip özürler dilemesi sözler vermesi üzerine tekrar barıştık son kavgamızda anahtarımı aldı boşanma dilekçesini imzalayıp adliyeye verip köyüme dönmemi söyledi çooookkk uzun meselelerimiz var pişman olursun diyo bana gerçekten olur muyum ailem sonuna kadar arkamda yorumlarınız benim için çok önemli

Ben geri adım atmayı düsünmüyorum hala yazıyo düzelicem falan diye ama kazara hamile kaldım bebegimi kaybettim 13 haftalık o kadar saçma sebeplerden kavgalarımız var ki benim inatçı olduğumu düşünüyor son bir şansıda evliliğim için elimden geleni yapmadım dememek için verdim düzeleceğini umut ettim normal zamanda iyiyken iyi fakat kavga ettiğimizde damarına bastığımda ağzından çıkanı kulağı duymuyor küfürler hakaretler ev işlerinde hiçbir yardımı yok ben çalışan bir bayanım her iş bana bakıyor yemek temizlik tersleştiğimde evine yemek yapmak zoruna gidiyor temizliğini yapmak zoruna gidiyor diyor

Devamlı aşşaladı beni benim ilk evliliğim onun başından bir evlilik daha geçmiş babasının hiçbir huyunu sevmez fakat babasıyla aynı şeyleri yapıyo annesine hiç değer vermemiş babası oda bana aynılarını yapmak istiyor herşeyi yarı yarıya yaptım onunla evlenirken sırf sorun çıkarmasın boşansin diye nafaka falan istemiyorum anlaşmalı karşılıklı protokol imzaladık fazlasını istediğim zaman çirkinleşiyor paragöz oldugumu soyluyor ben calisirsam hersey olur ona gore calisirsam cocugumuz olur calisirsam istediklerimi alabilirim hersey benim calismama bagli

Bu arada evde durmadım tabiki eşyalarımı topladım babamla ailemin evine geldim oda benim inatçi oldugumu dusunuyo inat ettigimi ve o yuzden boyle davrandigini kufur hakaret bosanmak istemeye yetecek bi sebep midir inat etmek ben sevgisini hissetmiyorum bu arada internet oyunlari oynayan birisi saatlerce bilgisayar basindan kalkmaz hafta sonu binyerlere gitmeyiz tek savunmasi abdestli namazli dinine duskun bi insanmis

Heee inat etmesin, hiçbir şeye hayır demesin, ben ne istiyorsam onu yapsın, tamam beeeey desin istiyor beyefendi.
Akşama kadar çalışsın, akşam da gelsin evde çalışsın ben de yan gelip yatayım, oyun oynayıp keyfime bakayım diyor. Köle istiyormuş yanlışlıkla evlenmiş bence.
Boşayın bunu. Yalvarması, evinin işlerini yapacak ve maaşını getirip eline sayacak birini kaybetmek istememesinden. Sizi sevdiği falan yok yani. Ücretsiz çalışanını kaybetmek istemiyor.

Derseniz ki ben her şeye katlanırım, istediği gibi bir köle olurum o zaman boşanmayın tabii.

Size yazması rahatsız eder, engelleyebilirsiniz isterseniz. Sizi vazgeçirmek için sıralı taktikler uygulayacak çünkü. Duygu sömürüsü, hakaret ve küfür, tehdit, tekrar duygu sömürüsü, aşağılama, suçlama, duygu sömürüsü şeklinde devam eder. Ben olsam iletişimi keserdim sinirlerim bozulmasın diye.

Boşanıcam zaten sırf bu yüzden de anlaşmalı olarak boşanmaya gittim çünkü söz konusu paraysa çirkinleşir biliyorum sevmedigini biliyorum aileme karşı saygisi yok ailem elinden gelen herseyi yapti fakat degerini bilmedi ailemin kendi ailesinden bir kisi dahi aramadi beni neden bosaniyosunuz ne oldu diye pismanim keske ilk bosanma davasi actigimda geri adim atmasaydim belkide elindeki para gidecek diye korkuyor tek malimiz arabamizdi zaten sadece baska bir goz tarafindan da yorum almak istedim basindan boyle olay gecmis birileri olabilir dedim

2 buçuk yıllık evliyim daha öncede bir defa boşanma davası açtım anlaşmalı olarak ama eşimin gelip özürler dilemesi sözler vermesi üzerine tekrar barıştık son kavgamızda anahtarımı aldı boşanma dilekçesini imzalayıp adliyeye verip köyüme dönmemi söyledi çooookkk uzun meselelerimiz var pişman olursun diyo bana gerçekten olur muyum ailem sonuna kadar arkamda yorumlarınız benim için çok önemli

İlkinde tekmeyi vurmazsan böyle seni kovup üstüne hadsizlik yapar işte.

İlkinde tekmeyi vurmazsan böyle seni kovup üstüne hadsizlik yapar işte.
Haklisiniz son gün geldi evimi. Kapisinda yalvardi yeminler etti ben dunyanin en assalik insaniyim dedi annem bana gitme kizim bundan adam olmaz dedi ama ben dinlemedim emeklerime uzuldum o evde ondan cok emegim var ona hic uzulmedim

Esyalarimi topladim gitmek icin protokolu imzalattiktan sonra sahura kalkti emin misin sadece kiyafetlerin olduguna diyor bana adamin yuvasi yikiliyo ama hala esya derdinde bende bakabilirsin dedim ben uyurken topladin gozumun onunde toplamadin diyo bana aksam yatip uyuyabildi sahurdan sonra uyuyabildi mesela yuvasi dagilirken ne hikmetse hep evden gittikten sonra deger kazaniyorum kavga ederken dusmaniymisim gibi hakaretler kufurler koyune git demeler

Haklisiniz son gün geldi evimi. Kapisinda yalvardi yeminler etti ben dunyanin en assalik insaniyim dedi annem bana gitme kizim bundan adam olmaz dedi ama ben dinlemedim emeklerime uzuldum o evde ondan cok emegim var ona hic uzulmedim

Olsun ailen arkandaymış üzülme.
Zararın neresinden dönersen iyidir.

Herif dilekçeyi eline tutuşturmuş yolu gösteriyor, bi yandan pişman olursun diye sayıklayıp duruyor. Kafası aşırı karışık bir eleman. Blöf yapmış kendince ama ya elimde patlarsa diye de diken üstünde ahahahah.

Bundan sonra kendinize üzülün de tekrar barışmayın bari.

X