Burhan'ın Çeyiz Topiği

Burhan Narsistoglu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
9.645
42.801
Evet hanımlar, nasibin nerden geleceği belli olmayacağı gibi benim gibi bir çöpü bile olmayan bağğyanlar için çeyiz topiği iyi olacaktır diye düşündüm. 😁🧿 Her ay çeyizimize bir parça alıyoruz. Topiğime besbekar bağyanları bekliyorum.
🧿

Ben bu ay 1 kutu çay bardağı alayım onun da modası geçecek değil. 😁🧿
Burhan onun bile çeşitleri oluyor. Takım da desenli oluyor, ya da refika felan bir sürü modeli çıkıyor. Bir de evini nasıl döşeyeceksin mesela. Biraz da evin kendisine ait bir karar o. Ben evi tutmadan eşya almam çeyiz de almam. Çünkü evi modern gold yaparsam mutfak ve eşyalar da ona göre olur ama basic döşersem alacağım bardak bile ona göre olur

Burhan onun bile çeşitleri oluyor. Takım da desenli oluyor, ya da refika felan bir sürü modeli çıkıyor. Bir de evini nasıl döşeyeceksin mesela. Biraz da evin kendisine ait bir karar o. Ben evi tutmadan eşya almam çeyiz de almam. Çünkü evi modern gold yaparsam mutfak ve eşyalar da ona göre olur ama basic döşersem alacağım bardak bile ona göre olur
Gelinevi'ne mi katılacaksın hayırdır 😁🧿

Gelinevi'ne mi katılacaksın hayırdır 😁🧿
Ya ben şimdiden TV ünitesi alsam mı yoksa mobilyacıdan mı yaptırsam yoksa alçıpandan modern/basic bişey mi yapsam derdindeyim sen bana ne diyorsun öyle gelişine ev dizemem. İçim interior bacım anla beni 🤣🤣

Ya ben şimdiden TV ünitesi alsam mı yoksa mobilyacıdan mı yaptırsam yoksa alçıpandan modern/basic bişey mi yapsam derdindeyim sen bana ne diyorsun öyle gelişine ev dizemem. İçim interior bacım anla beni 🤣🤣
Aynen interior 😁🧿
indir (4).jpeg

Arkdaşlara katılıyorum herşeyim yenisi çıkıyor. Ama sade bi tarzın varsa sade şık olan bardak çanak alabilirsin bence.
Bide tupperware al koy onların modası geçmiyor 🤭 fiyatları sürekli artıyor
Saklama kabını Tupperware yazdıran hayat bana neler yapmaz 😁🧿

Evet hanımlar, nasibin nerden geleceği belli olmayacağı gibi benim gibi bir çöpü bile olmayan bağğyanlar için çeyiz topiği iyi olacaktır diye düşündüm. 😁🧿 Her ay çeyizimize bir parça alıyoruz. Topiğime besbekar bağyanları bekliyorum.
🧿
Evli Benin sucu neydı🥲

Bence de ceyiz almayinaltin alin. Ihtiyaclar gercekten degisiyor. Ya da mesela benim hic aklimda yokken yurtdisina tasindik, daha başka ihtiyaç ve imkanlarimiz oldu falan. Ben hep altin alirdim bekarken elime gecen paralarla, vakit geldi hic dusunemeyecegim seyler icin bozdurdum :)

X