Bursa bahçeci tüp bebek

bir umut olsunn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2023
1
0
28
Merhaba 8yıllık evliyim azosperm tehşisi konuldu. Devlette 4 denemem var 3ü negatif biri düşükle sonuçlandı.önerebileceğiniz iyi bi tüp bebek merkezi ve doktoru varmı? Bursa bahçeci tüp bebek betül dündara giden var mı?

Merhaba 8yıllık evliyim azosperm tehşisi konuldu. Devlette 4 denemem var 3ü negatif biri düşükle sonuçlandı.önerebileceğiniz iyi bi tüp bebek merkezi ve doktoru varmı? Bursa bahçeci tüp bebek betül dündara giden var mı?
Ilk tedavimi Betul hanımla başlamistim. Çok tatlı,guleryuzlu,herseyi açıklayan bir doktor. Embriyolarim çok güzel gelişti, 5.gun embriyo transferi olmuştu ama tutunma olmadı, tam transfer günü kayınvalidemi kaybettik, belki bu stres etkilemiştir diye düşünüyorum.

Ben Betül yanıma gidiyorum ikinci transferim olucak ilki tuttu ama kalp atışını duyamadık Betül Hanım sizi can kulağıyla dinliyor çok güler yüzlü oradaki çalışanlarda iyiler sadece gittiğinizde fazla bekliyorsunuz kalabalık olduğu için
Fiyatlar nasıl ? Umarım uğraşmadan bu sefer sağlıkla kucağınıza alırsınız 🌸

Sabri beye gittim çok memnunum çok aşırı güler yüzlü istediğiniz zaman arayıp mesaj atabiliyorsunuz. Kalp atışlarını duyamadım bugün düştü bebeğim ama yine doktorumdan çok memnunum insanların dediği gibi sürekli para istemiyorlar bence insanlar abartiyor. İnşallah senin için en hayırlı olan kişiyi bulursun Allahm en kısa zamanda nasip etsin hepimize

Fiyatlar nasıl ? Umarım uğraşmadan bu sefer sağlıkla kucağınıza alırsınız 🌸
Amin 🙏 inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız. Fiyatlar yüksek orta halli bir yer değil ama şunu yaptır bunu yaptır diyen bir doktor değil yani herşeyi durumunuza göre istiyor benim fikrim öyle bizde şubatta başladık o zaman işte yumurta toplama transfer 42 bindi şuan ne kadar bilmiyorum ama yükselmiş çünkü biz geçen sadece transfere 24 bin ödedik

Amin 🙏 inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız. Fiyatlar yüksek orta halli bir yer değil ama şunu yaptır bunu yaptır diyen bir doktor değil yani herşeyi durumunuza göre istiyor benim fikrim öyle bizde şubatta başladık o zaman işte yumurta toplama transfer 42 bindi şuan ne kadar bilmiyorum ama yükselmiş çünkü biz geçen sadece transfere 24 bin ödedik
Ben en son sorduğunda 50.000 dediler pazartesi gidip görüşeceğiz inşallah

SİZİN YAPTIRDIĞINIZ YER VAR MI?
Ben Çanakkale’de yaşıyorum burada denedik aşılama. Bahçeci ilgili ama yazılanlardan ve yapılan görüşmeden anladığım kadarıyla temkinli davranıp bir çok test isteyebiliyorlar. Bu yüzden sonradan masraf artıyor. Ben yaşadığım yerde özel hastanede 6.000 liraya yaptırdım aşılama. Yalnız bahçecide doktor bana dedi ki, eğer yumurta takibi yaptırıp çatlatma iğnesi kullandıysan bunu da ben aşılamadan sayarım. Yani bizi 3 aşılama yapmış gibi saydı. Çünkü başarı oranı aynı dedi. Aklınızda bulunsun. Yumurta takibi yaptırmakla aşılama arasında başarı farkı yokmuş.

3 kez acibademde tup denedim olmadı,2 kez jinemedde denedim yani 5 denememde şuan 30 haftaligim murat beyden memnunum benimde benden kaynaklı rahim y şeklindeydi ufak çaplı ameliyattan sonra kendiliğinden gebe kaldım kalp atışı durdu daha sonra dondurulmuş emriyolarimla bir kez daha denemek istedik ve kızıma kavuşmamız az kaldı😊

X