Bursa bahçeci 2024 tüp bebek yaptıran ve yaptıracaklar !!!

Hayırlısı olsun bakalım
İlk deneme mi?
Rapor nasıl çıkartıyorsun?
İlk deneme olacak eşim varikosel amaliyati oldu 1.5 yıl önce ama düzelme.olmadi sayılarda 1 kez aşılama.denemistik amaliyattan önce tutmadı.benim yaşım 32 eşimin 40 o yüzden daha fazla beklemek istemiyorum.raporsuz hastane neysede ilaçlar çok tutuyor raporlu olunca yüzde sekseni karşılanıyor o yüzden biraz zorlayıp raporu alacagiz

İlk deneme olacak eşim varikosel amaliyati oldu 1.5 yıl önce ama düzelme.olmadi sayılarda 1 kez aşılama.denemistik amaliyattan önce tutmadı.benim yaşım 32 eşimin 40 o yüzden daha fazla beklemek istemiyorum.raporsuz hastane neysede ilaçlar çok tutuyor raporlu olunca yüzde sekseni karşılanıyor o yüzden biraz zorlayıp raporu alacagiz
Hadi bakalım inşallah canım
Rabbim gönlüne göre versin 🙏🌸

Benimde Bursa'da başka merkezde 2 başarısız sonucum oldu, şimdi bahçeci ile sürece devam edeceğim. testlerimizi yaptırdık, yarın sabri hoca ile görüşeceğiz. haziran ayındaki adetimle de başlarız diye düşünüyorum:) başka merkezde deneyince diyorsunuz ki keşke parayı düşünmeseydim.
ücret ne çıktı toplamda? ben de haziran diye hazırladım kendimi. Ancak haziran bayram ayı olduğundan erteledik sanırım temmuz olacak. hayırlısı artık

X