Aşılama Çatlatma iğnesi sonrası 12. gün

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım ben de aynı senin gibiydim benim testlerimi atayım sana aşılama günü dahil 9-10-11. Günler, ben de heveslenmemeye çalışmıştım, 11. Gün kan verdim 48 çıktı, inşallah sen de hamilesindir ❤😍
Ay hayırlı olsun ya çok sevindim 😍 ben erken diye test vermek istemedim bugün ama aynı senin ilk attığın resim gibiydi bugün yarın durcam ptesi bidaha yaparım koyulaşırsa bende veririm kan 😊

Y yellowaseline birde kasik ve bel ağrım var galiba adet oldum deyip bakıyorum bişey yok 🙈 sende de oldu mu
Ben adet olurken ağrı çekmiyorum yani adet ağrısı çekmedim ama sağ yumurtalığım ağrıdı hala da sağ tarafım ağrıyor, ama herkes adet ağrıaı gibi diyor bence seninkiler belirti 🌸🌸🌸

Canım ben de aynı senin gibiydim benim testlerimi atayım sana aşılama günü dahil 9-10-11. Günler, ben de heveslenmemeye çalışmıştım, 11. Gün kan verdim 48 çıktı, inşallah sen de hamilesindir ❤😍
Mrb cnm benmde bugün 13.günüm ve ilk testimi yaptım. Senin ortadaki testinin bir minnak tık koyusu çıktı ama önceden test yapmadığm için iğne etkisi mi bilmyrm. Adetime 3 gün var acaba hamile miyimdr 🤗🤗🤗

Mrb cnm benmde bugün 13.günüm ve ilk testimi yaptım. Senin ortadaki testinin bir minnak tık koyusu çıktı ama önceden test yapmadığm için iğne etkisi mi bilmyrm. Adetime 3 gün var acaba hamile miyimdr 🤗🤗🤗
Canıımmmmm hamilesindir, 13. Güne iğne etkisi kalmıyor hele de bir tık koyusu çıktıysaaa, atsana testini

Ayy inşallah canm yaaaaaa

Eklentiler

• 16169151974538066943873852966150.jpg
    16169151974538066943873852966150.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 720
Selam kızlar gün sayısında iğneyi vurduğunuz gün 1. Gün müdür? Ben 17 martta vuruldum o günü de sayarsam 12. Gün oluyor. Bugün test yaptım pozitif çıktı belirgin de sayılır. İğne gününü saymıyorsak 11. Gün. Sizce iğne etkisi midir

Selam kızlar gün sayısında iğneyi vurduğunuz gün 1. Gün müdür? Ben 17 martta vuruldum o günü de sayarsam 12. Gün oluyor. Bugün test yaptım pozitif çıktı belirgin de sayılır. İğne gününü saymıyorsak 11. Gün. Sizce iğne etkisi midir
İğne günü sayılmıyor diye biliyorum. Bence iğnenin etkisi değildir. Ben de test yaptım aynı günlerde hiçbir şey çıkmadı, bembeyazdı. Belirgin çizgi varsa hamile olabilirsiniz diye düşündüm. Umarım öyledir, güzel haberi alırsınız.

İğne günü sayılmıyor diye biliyorum. Bence iğnenin etkisi değildir. Ben de test yaptım aynı günlerde hiçbir şey çıkmadı, bembeyazdı. Belirgin çizgi varsa hamile olabilirsiniz diye düşündüm. Umarım öyledir, güzel haberi alırsınız.
İnşallah öyledir 🥰 Benim 2. Klomen denememdi. İlkinde kimyasal gebelik oldu. Bu sefer olsun istiyorum

14. Güne kadar ümit her zaman var benim ilk klomen ve iğne denemem de 12.gün iğne etkisi geçmiş negatifti testim 13 de silik ve 14. Gün pozitife dönmüştü tekrarlayın bence adet gününüzde
Siz de sabah kalkinca aksam yemek sonrasi midw bulantisi ve adet olacakmis gibi agri oldu mu acaba

Benim igneyi vuruldugum 11.gun bu sabah mide bulantisiyla uyandim sanirim adet olcam karnim da agriyo goguslerimde oyle bir hassasiyet de yok keske bir mucize olsa sizin ne kadar oldu hamileliginiz
Benim en belirgin özelliğimdi gögüs hassasiyeti ve adet ağrısı ben miğde bulantısı yaşamıyorum sat 18 şubat

Benim de 12. Gün benim de böyle çıkıyor inşallah hamileyizdir🙏🥰
Bende 12 gün yaptım silik çıktı 13.günü yine yaptim. Kaset test 12 günü diğeri erken gebelik testi 13 günü acaba hamilemiyim. Geçen ay 13.de negatif di

Eklentiler

• 20210401_091536.jpg
    20210401_091536.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 651
  • 20210331_214352.jpg
    20210331_214352.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 629
X