Günlük Kombinler Cok çirkinim😖

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

Esmeralli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2017
399
526
Kizlar cok çirkinim. Kimse beni begenmiyo.30 yaşadım. İs yerinde kimse kafasini cevirip bakmiyo.giyimime onem veririm bakimliyim. Ama begenen yok. Herkes evlendi. Bana kafasini bile ceviren yok.

Çirkinim deme ve bunu kimseye söyleme
Kendi hakkında birine birşey söylediğinde bunu karşı taraf daha önce farketmemiş oluyor ve bundan sonrası senin sıfatlandırdığın gibi kalıyormuş.
Özgüvenini kaybetme ne olur bende çok çektim özgüven meselesinden kendinle barışık ol çekilir bir dert değil

Bu beğenilme, gönül işleri tipe bakmıyor.

Bilmem kaç tane konuya yazdım yine yazacağım. Üniversitedeki obez sayılabilecek kadar kilolu kız arkadaşımın, taş diye tanımlayabileceğimiz bir sevgilisi vardı. Çocuk buna aşkından dağları, tepeleri aşacaktı neredeyse.
Yani bu işler tiple olmuyormuş dimi? Yaydığın enerji, auran, kendine verdiğin değer vs. bu işlerde önemli etken.

Kvende bakımlyim. Giyimime dikat ederim. Ama pek dikat ceken yapım yok. Burnum uzun mesela 😁 tamam Rabbime binlerce şükür. Saglikliyiz ama insan sevmek sevilmek begenilmek istiyo. Zamani ne zaman bilmiyorum ama gecmeden biseyler olur insalah 🙏

Onlarında içinde vardır ne güzellikler kimbilir:)Hem birine çirkin gelen diğerine güzel gelebiliyor:)

Vardir kesinlikle...niye olmasin. Ama ruhlar aleminde yaşamıyoruz. Şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerek, bir insan güzel değilse güzel değildir.
Kismetini bilemeyiz tabiki. Jennifer Lopez marc anthony, adriana Lima havuc cocuk vs. Yani aşk heryere konuyor... nasip kısmet işi ama bu bir marc anthonyi clooney yapmiyor

Yaşım geldi gecti. Kismetimde çıkmıyo zaten. Yüzüm cirkin o yüzden bakan yok bana. Yapacak bisey yok. Allah saglik versin

Vardir kesinlikle...niye olmasin. Ama ruhlar aleminde yaşamıyoruz. Şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerek, bir insan güzel değilse güzel değildir.
Kismetini bilemeyiz tabiki. Jennifer Lopez marc anthony, adriana Lima havuc cocuk vs. Yani aşk heryere konuyor... nasip kısmet işi ama bu bir marc anthonyi clooney yapmiyor
Tabiki ruhlar aleminde yaşamıyoruz.Ama o güzellikleri görebilen biri lazım.

X