Aşılama Devlette aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Devlette aşılama yaptıran var mı. Tecrübelerini paylaşabilir mi. Özel daha mi sizce bu konularda ben çok kararsız kaldım
Ben ilk aşılamamı devlet Hastanesi'nde yaptım ikiz tuttu bir kız bir oğlan oldu şükür ama bir ay önce aniden rahim ağzında açılma oldu bir hafta yaşadılar ve kaybettim🥺

Ben ilk aşılamamı devlet Hastanesi'nde yaptım ikiz tuttu bir kız bir oğlan oldu şükür ama bir ay önce aniden rahim ağzında açılma oldu bir hafta yaşadılar ve kaybettim
Hangi hastane de yaptın canım. Çok iüzüldüm buna. Ama demekki bak oluyor bir şeyler diğer denemelerinde de olacak muhakkak. Bende hiç bir gelişme olmuyor

Devlette aşılama yaptıran var mı. Tecrübelerini paylaşabilir mi. Özel daha mi sizce bu konularda ben çok kararsız kaldım
Özelin tek iyi yanı devletteki gibi sıra beklememek ama maddi olarak da külfet tabi. Bulunduğum şehirdeki devlet hastanesinde yapılabilseydi önce devleti dener sonra geçerdim özele. Maksadım devletteki haklardan yararlanıp özele sonra geçmek olurdu. Onun haricinde özelde verilen sağlık hizmeti ile diğeri aynı bence..

Özelin tek iyi yanı devletteki gibi sıra beklememek ama maddi olarak da külfet tabi. Bulunduğum şehirdeki devlet hastanesinde yapılabilseydi önce devleti dener sonra geçerdim özele. Maksadım devletteki haklardan yararlanıp özele sonra geçmek olurdu. Onun haricinde özelde verilen sağlık hizmeti ile diğeri aynı bence..
Canım ben şuan çatlatma yumurta takip falan özel hastaneye gidiyorum ama aşılama mı devlette yaptıracağım ayın 25ine de Fatih devlet hastanesine aldım kısırlık bölümüne. Direkt gidip ben aşılama istiyorum diyeceğim bakalım ne diyecekler. İnş ilaç tedavisi vs onlarda beni oyalamaz🙄

Canım ben şuan çatlatma yumurta takip falan özel hastaneye gidiyorum ama aşılama mı devlette yaptıracağım ayın 25ine de Fatih devlet hastanesine aldım kısırlık bölümüne. Direkt gidip ben aşılama istiyorum diyeceğim bakalım ne diyecekler. İnş ilaç tedavisi vs onlarda beni oyalamaz🙄
İyi yaptınız yaa bir fark yok bence verilen hizmette, tek iyi yanı özelde çok beklemiyorsunuz. Ayrıca ben de bu ay aşılama yaptım, 3500-4000 arası tuttu. Üstelik benim aşırı mantar nedeniyle tutmayabilir. Siz en azından o külfetten kurtulacaksınız, ayrıca mantar enfeksiyon gibi şeylere dikkat edin. Ben önemsemedim ama çok önemliymiş. Hayırlısı olsun hakkımızda. 😊

Canim bu gittigin hastane hangi il de bizim burda da varda direk kisirlik bolumune mi gidiliyor asilama icin

Hem özelde hem devlette aşılama oldum. İkisi özel biri devlet .Bence ikisi de aynıydı hiçbir fark göremedim. Bende 3 aşılamada tutmadı ama şimdiki aklım olsa üçünü de devlette yaptırırdım.Doktor biraz da şans işi.

İyi yaptınız yaa bir fark yok bence verilen hizmette, tek iyi yanı özelde çok beklemiyorsunuz. Ayrıca ben de bu ay aşılama yaptım, 3500-4000 arası tuttu. Üstelik benim aşırı mantar nedeniyle tutmayabilir. Siz en azından o külfetten kurtulacaksınız, ayrıca mantar enfeksiyon gibi şeylere dikkat edin. Ben önemsemedim ama çok önemliymiş. Hayırlısı olsun hakkımızda. 😊
Aşılamayı nerde yaptırdınız. Fiyat olarak iyi bence. Ben bahçeci tüp bebek merkezine sordum aşılama 4.000 ilaçlar da 2.000-4.000 arası tutar dedi. Yani 8.000 falan çıkarız biz oraya girsek. Aşılama basit bir şey aslında neden böyle gereksiz pahalı anlamıyorum. Tüp bebek olsa tamam diyeceğim. Ben de yara varmış rahimde ama enfeksiyon yok gebeliğe engel değil dedi. Ben hepsine baktırdım. Bugün de proklatin ve amh baktırdım. Hatta ben doktora söylüyorum şu şu testlerinde yapın diye yapıyorlar. Onlara kalsa sadece yumurta takibi😂

Hem özelde hem devlette aşılama oldum. İkisi özel biri devlet .Bence ikisi de aynıydı hiçbir fark göremedim. Bende 3 aşılamada tutmadı ama şimdiki aklım olsa üçünü de devlette yaptırırdım.Doktor biraz da şans işi.
Peki canim devlette fiyat biciyorlar mi asilama icin

Aşılamayı nerde yaptırdınız. Fiyat olarak iyi bence. Ben bahçeci tüp bebek merkezine sordum aşılama 4.000 ilaçlar da 2.000-4.000 arası tutar dedi. Yani 8.000 falan çıkarız biz oraya girsek. Aşılama basit bir şey aslında neden böyle gereksiz pahalı anlamıyorum. Tüp bebek olsa tamam diyeceğim. Ben de yara varmış rahimde ama enfeksiyon yok gebeliğe engel değil dedi. Ben hepsine baktırdım. Bugün de proklatin ve amh baktırdım. Hatta ben doktora söylüyorum şu şu testlerinde yapın diye yapıyorlar. Onlara kalsa sadece yumurta takibi😂
Van'da özel bir kliniğe gidiyorum, ilk defa doğuda yaşamanın faydasını gördüm desenize. 😂 Bence de aşılama çok pahalı, yaptıkları kısacık bir işlem ve 10 dk bile sürmüyor. Tüp bebek olsa anlayacağım da değil işte. Benim mantar sorunu son anda yine nuksetti, o kadar emek veriyoruz ama sürekli aksilikler çıkıyor, sinir oluyorum. Doktorum olumlu konusmadi benimle, bakalım hayırlısı. İnşallah hepimiz olumlu haberler alırız. 😊

Van'da özel bir kliniğe gidiyorum, ilk defa doğuda yaşamanın faydasını gördüm desenize. 😂 Bence de aşılama çok pahalı, yaptıkları kısacık bir işlem ve 10 dk bile sürmüyor. Tüp bebek olsa anlayacağım da değil işte. Benim mantar sorunu son anda yine nuksetti, o kadar emek veriyoruz ama sürekli aksilikler çıkıyor, sinir oluyorum. Doktorum olumlu konusmadi benimle, bakalım hayırlısı. İnşallah hepimiz olumlu haberler alırız. 😊
Mantar hassas konu canım. Rabbim şifa versin inşallah. Evet biri bitiyor biri başlıyor engellerin ama tek sende değil bu tedavileri görenlerin hepsi aynı İnan. Güçlü olup pes etmemiz gerek. Ben dün duygusal olarak fena boşaldım ağladım. Hastaneye gitmekten yoruldum. Ama sonra kendime kızdım güçlü ol, üzüntü stres proklatin latin stres hormonunu yükseltiyor bu gebelik için engellerden biri. Durmak yok pes etmek yok. İlla olacak. Herkes er geç oluyor. Ben çocuğu olmayan bir yaşlı neredeyse görmedim hiç çevremde ☺️

Haklısınız, hayırlısı artık. Biz üzerimize düşeni yapalım da gerisi Allah'a kalmış. 😊

Devlette sadece gonal f 450 ye ödeme yapmıştım. Doktor 2 kutu yazmıştı 800 TL vermiştim normalde 1 kutu yetti de arttı. Başka bir ödeme yapmamıştım
Özelde yaptırsan en kötü yer 12 bin TL den açıyor kapıyı. En son sorduğum yer 25 bin TL dedi fiyatta. Fırsatı fırsata çeviriyorlar resmen. İnsanların Zor durumlarından faydalanmaya çalışan kurumlar var maalesef.

Özelde yaptırsan en kötü yer 12 bin TL den açıyor kapıyı. En son sorduğum yer 25 bin TL dedi fiyatta. Fırsatı fırsata çeviriyorlar resmen. İnsanların Zor durumlarından faydalanmaya çalışan kurumlar var maalesef.
Şaka mı 😱
Aşılama ya sanki çocuğu kucağına veriyorlar nedir bu fiyatlar . Ben özelde birini 1200 TL ye birini 1800 TL ye yaptırmıştım.sakın o paraları vermeyin zaten aşılamanın doğal yolla birliktelikten çok büyük bir farklı yok ayrıca tutma ihtimali bile düşük . Hadi tüp bebek olsa neyse.

Bende polisliktik var. Başka her şey yolunda bugün çatlatma iğnemi olucam bekliycem. Önümüzdeki ay aşılamaya başlayacağız bu ay da tutmazsa. Bu arasa Zeynep kamiş için çok iyi demiyorlar🙄 Ben hiç gitmedim ama
Ben gittim her şeyle ilgileniyorlar en küçük bir değer yüksek ya da eksik çıksa işlem yapmıyorlar her şey normal seyerine ulaşınca işleme başlıyorlar insanları memnun etmek o kadar zor ki her şeye bir şey buluyorlar doğumunda Hamidiye etfalde oldu erken oldugu için haftam pervane oldular odam tek kisilikti diğer odalar da iki kişi idi özelden bir farkı yok ki devlet hastanelerinin artık önemli olan binalar degil her şeye sahip artık her hastahane işini Allah'tan korkarak yapan insanlara denk gelmek önemli ilk muayaneme özelde gittim kadını on beş kişi ölmüştü ama kadın daha iki kesem olduğunu bile anlamadı gölgesi dedi ben iki tane mi bakar mısınız dediğim halde yok saydı devlette acilde on gün bekleyelim kalp atışı için dedi tekrar kadına dedim kese iki taneymis tamam başlamış yok kalmış dedi dedim on gün bir hafta beklemek gerekli değil mi yok dedi ama on gün sonra o kesede de bebeğimin kalbi atmıştı

X