Aşılama Devlette aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Şaka mı 😱
Aşılama ya sanki çocuğu kucağına veriyorlar nedir bu fiyatlar . Ben özelde birini 1200 TL ye birini 1800 TL ye yaptırmıştım.sakın o paraları vermeyin zaten aşılamanın doğal yolla birliktelikten çok büyük bir farklı yok ayrıca tutma ihtimali bile düşük . Hadi tüp bebek olsa neyse.
12 bin dediğim tüp bebek, ilaçlarıyla birlikte 19 bini buluyor. Aşılama ise 4.000 den başlıyor, ilaçlarıyla toplam 8 bini büküyor. Siz nerede yaptırdınız aşılamanızı.

Merhaba bebeğiniz hayırlı olsun 😌
Medicalpark da kime yaptırdınız ?
Maliyet ne kadar tuttu ?merak ettim.
Merhaba teşekkür ederim.medikal parklarda sadece aşılama denedik onlar tutmadı. Tüp bebeği üniversite hastanesinde yaptırdık. İlaçlarla birlikte 8 bin küsür tuttu tabi transferden sonra aldığım vitaminleri saymıyorum

Merhaba teşekkür ederim.medikal parklarda sadece aşılama denedik onlar tutmadı. Tüp bebeği üniversite hastanesinde yaptırdık. İlaçlarla birlikte 8 bin küsür tuttu tabi transferden sonra aldığım vitaminleri saymıyorum

Benim eşim trabzonlu şuan ordu da ikametgah ediyorum bu ay aşılamayı aldım burada devletten . Bilgi sahibi olmak istedim oldu ki tutmadı tüp için trabzonu düşünüyorum üniversite hastanesinde doktorunuz kimdi? Medikalpark da kimdi ?çok soru sordum 😌🙈

Benim eşim trabzonlu şuan ordu da ikametgah ediyorum bu ay aşılamayı aldım burada devletten . Bilgi sahibi olmak istedim oldu ki tutmadı tüp için trabzonu düşünüyorum üniversite hastanesinde doktorunuz kimdi? Medikalpark da kimdi ?çok soru sordum 😌🙈
Medikal de biri Gülşah balık tı biri Hasan Tahsin sanişoğlu ydu. Eğer tüp bebek düşünürseniz kendi doktorumu kesinlikle öneririm. Üniversite hastanesi ama doktorum sadece tüp bebek hastalarına bakıyor ve tüp bebek hastalarıyla aşırı ilgileniyor. Tüp bebek doktorumda Cavit Kart

Maalesef üç denemenin üçü de negatif hiç pozitif göremedim. Son çare tüp bebek yaptırdık o tuttu ilk denemede çok şükür 🙏🏻
Ama sizin de olumsuz olacak diye bir şey yok şimdiden ümidinizi kırmak istemem
Sevindim adınıza🙏 Bende çok sabırsızlanıyorum bir an önce aşılamaya ve olmazsa tüp bebeğe geçmeyi. İçimden bir ses tüp bebekte olacak diyor. Allahım büyük🥰

Hangi ün
Hangi üniversite hastanesiydi. Ve fiyat çok uygun tüp bebek için 🌸

Medikal de biri Gülşah balık tı biri Hasan Tahsin sanişoğlu ydu. Eğer tüp bebek düşünürseniz kendi doktorumu kesinlikle öneririm. Üniversite hastanesi ama doktorum sadece tüp bebek hastalarına bakıyor ve tüp bebek hastalarıyla aşırı ilgileniyor. Tüp bebek doktorumda Cavit Kart

Anladım çok teşekkür ederim 😌

Bizim raporumuz vardı bir de devlet hastanesi olduğu için çok pahalı değildi. Hatta bizim doktor tercihimiz vardı onun için 2-3 bin fazladan ödemiş olduk. İnşallah sizde hem güzel hem bütçenize uygun bir yer bulabilirsiniz 😇

Birşey daha soracağım size ben emine güven dağ duymuştum trabzonda bununla ilgili fikriniz var mı? O da farabi hastanesindeymiş onun için çok güzel şeyler duymuştum da. Cavit bey için çok şahane yorumlar okudum çok güzel insanmış 🌝

Birşey daha soracağım size ben emine güven dağ duymuştum trabzonda bununla ilgili fikriniz var mı? O da farabi hastanesindeymiş onun için çok güzel şeyler duymuştum da. Cavit bey için çok şahane yorumlar okudum çok güzel insanmış 🌝
Onu bende çok duydum ama hiç gitmedim onun için ne söylesem yalan olur 🌸

X