Aşılama Devlette aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bizim raporumuz vardı bir de devlet hastanesi olduğu için çok pahalı değildi. Hatta bizim doktor tercihimiz vardı onun için 2-3 bin fazladan ödemiş olduk. İnşallah sizde hem güzel hem bütçenize uygun bir yer bulabilirsiniz 😇
Amin canım. Şimdi devlete randevu aldım, aşılama isteyeceğim. Aşılama tutmazsa rapor verirler diye düşünüyorum. Raporu kullanacağım 🌸

Devlette aşılama yaptıran var mı. Tecrübelerini paylaşabilir mi. Özel daha mi sizce bu konularda ben çok kararsız kaldım
Yaptirmadim ama O yolda ilerliyrm tabi baslangic ilaç vericekler bence bende pek bilmiyorum çoğu kişi pek asilamanin yarari yok dedi benimde moralim biraz bozuldu

Yaptirmadim ama O yolda ilerliyrm tabi baslangic ilaç vericekler bence bende pek bilmiyorum çoğu kişi pek asilamanin yarari yok dedi benimde moralim biraz bozuldu
En azından iki aşılama sonrası rapor veriyorlar canım bebek tutmasa bile tüp bebeğe geçersin zaman kaybetmeden. Umudunu yitirme. Ben bir senedir takip ediliyorum hormon ilaçları çatlatma iğneleri falan. Artık aşılamayı denemeye geldi sıra. Böyle basamak basamak ilerliyorum ben. Sen de böyle ilerle. Belki tüp bebeğe kalmadan kolay yollardan olur. En son çare tüp bebek artık

En azından iki aşılama sonrası rapor veriyorlar canım bebek tutmasa bile tüp bebeğe geçersin zaman kaybetmeden. Umudunu yitirme. Ben bir senedir takip ediliyorum hormon ilaçları çatlatma iğneleri falan. Artık aşılamayı denemeye geldi sıra. Böyle basamak basamak ilerliyorum ben. Sen de böyle ilerle. Belki tüp bebeğe kalmadan kolay yollardan olur. En son çare tüp bebek art

Devlette aşılama yaptıran var mı. Tecrübelerini paylaşabilir mi. Özel daha mi sizce bu konularda ben çok kararsız kaldım
Valla cnm ben özellere çok paralar yatırdım ama hiç bir icraat goremedim. Devlette ilk asilamami yaptırdım. Dr olsun çalışanlar olsun ilgililerdi. Çok bekleme nedenin ise sabah kan veriyorsun kan sonucu için bekletiyorlar. Ben çok memnun kaldım. Şuan bekleme aşamasındayim.

Şaka mı 😱
Aşılama ya sanki çocuğu kucağına veriyorlar nedir bu fiyatlar . Ben özelde birini 1200 TL ye birini 1800 TL ye yaptırmıştım.sakın o paraları vermeyin zaten aşılamanın doğal yolla birliktelikten çok büyük bir farklı yok ayrıca tutma ihtimali bile düşük . Hadi tüp bebek olsa neyse.
Merhaba bende İstanbulda ikamet ediyorum 1.200 tl veya 1800 tl nerede yaptırdınız sorması ayıp.Biz medicalde 2.500 tl verdik ilaçlar raporlu 750 tl bide kan tahlili yaptırdık 500 de ona verdik Toplam maliyeti bize 3.750 tl oldu yardımcı olursanız çok sevinirim.Allah ilkinde hayırlısıyla sonuclandırsın belki bizde orda yaptırırz

Valla cnm ben özellere çok paralar yatırdım ama hiç bir icraat goremedim. Devlette ilk asilamami yaptırdım. Dr olsun çalışanlar olsun ilgililerdi. Çok bekleme nedenin ise sabah kan veriyorsun kan sonucu için bekletiyorlar. Ben çok memnun kaldım. Şuan bekleme aşamasındayim.
Hangi devlet hastanesiydi sizin

Merhaba bende İstanbulda ikamet ediyorum 1.200 tl veya 1800 tl nerede yaptırdınız sorması ayıp.Biz medicalde 2.500 tl verdik ilaçlar raporlu 750 tl bide kan tahlili yaptırdık 500 de ona verdik Toplam maliyeti bize 3.750 tl oldu yardımcı olursanız çok sevinirim.Allah ilkinde hayırlısıyla sonuclandırsın belki bizde orda yaptırırz
Biz 2019-2020 arasında yaptırdık Trabzon’daki iki medicalde de tabi aldığımız ilaçları saymıyorım ama ilki zaten femera ile olmuştu çok büyük bir ücret ödememiştim eczaneye ikinci merional adında bir iğneydi onda da rapor hazırlamıştı hastane onun için ona da az ödemiştik . Bi de eşim polis memuru olduğu için hastanenin de indirimi oluyordu anlaşmaları vardı .Tabi şimdi her şey iki üç kat arttı onun için şimdiki fiyatlar konusunda bilgim yok. İnşallah hayırlısı ile güzel sonuçlar alırsınız 🥰

Merhaba teşekkür ederim.medikal parklarda sadece aşılama denedik onlar tutmadı. Tüp bebeği üniversite hastanesinde yaptırdık. İlaçlarla birlikte 8 bin küsür tuttu tabi transferden sonra aldığım vitaminleri saymıyorum
Merhaba kime yaptırdınız acaba ben de surecw yeni başladım doktor seçimi yaptınız mı acaba

Bizim raporumuz vardı bir de devlet hastanesi olduğu için çok pahalı değildi. Hatta bizim doktor tercihimiz vardı onun için 2-3 bin fazladan ödemiş olduk. İnşallah sizde hem güzel hem bütçenize uygun bir yer bulabilirsiniz 😇
Keşke hala öyle olsaydı şu an hastane 2100 rapora 1000 doktor seçimine 7000 isteniyor en başta buna ilaçlar vs de dahil değil.. siz niçin tüp bebeğe başladınız kadın faktörlü muydu erkek faktörlü muydu acaba

Keşke hala öyle olsaydı şu an hastane 2100 rapora 1000 doktor seçimine 7000 isteniyor en başta buna ilaçlar vs de dahil değil.. siz niçin tüp bebeğe başladınız kadın faktörlü muydu erkek faktörlü muydu acaba
Hem kadın hem erkek faktörlüydü bizde. İlk tüp bebek denememiz pozitifle sonuçlandı şuan kızım 7 aylık 🧿

X