Diyarbakır Bahçeci tüp bebek merkezi

Kizlar 9 aralikta 1 embriyo 4Aa transferim yapıldı bugün 7. Gün sabirszlikla bekliorum 3 gun sonra test vercm 5. Gün idrar testi yaptim negatif umarim kanda pozitifi görürüm

Aa gözünaydın canım çok sevindim 🥹 kaç çoktı değerin kaçıncı gündü? Kese için gün verdi mi ?
Cokkk teşekkür ederim canm 🥰 10.. gün 211 çıktı perşembe günü tekrar kan testi istediler. Kese icin henüz bisey demediler kan verdikten sonra arayip bilgi vercm bakalim ne dicekler

AYyy cok sevindim hadi bakalim hayirlisi allahim hayirli saglikli evlatlar versin insallah 🥰
Benim 4ü transfer edildi ilk testim 10.günde 65çıktı 2.testte 396oldu yarın yine test vereceğim cuma da kese dediler

Benim 4ü transfer edildi ilk testim 10.günde 65çıktı 2.testte 396oldu yarın yine test vereceğim cuma da kese dediler 🤩🧿🤭

İnşallah olumlu sonuç alırsınız. Eşimde varikosel var daha önce bir düşüğüm olmuştu varikosel ameliyatı oldu halâ beklemedeyiz değerler nasıl olacak bakalım. Ama ben daha fazla beklemek istemiyorum. Bülent hocayı da çok övdüler ama zeki hoca yakın ve onu da çok övüyorlar bundan dolayı kararsızım
İnşallah rabbim gönlünüze göre verir.

Normal de sıkıntı yoksa topladıktan 3-5 gün içinde yapılıyormuş ancak bende fazla yumurta toplantı o yüzden adet döneminden sonraya ertelendi 3 gün sonra Allahın izniyle transfer olucam
Siz nerde tedavi oluyorsunuz sizin sorun neydi kaç yumurtaniz toplandi ve günlük ne kadar doz igne yaptınız

Siz nerde tedavi oluyorsunuz sizin sorun neydi kaç yumurtaniz toplandi ve günlük ne kadar doz igne yaptınız
Diyarbakır bahçeci de tedavi oluyorum eşim ve ben de herhangi bir sıkıntı yok sebepsiz infertilite var. 20 adet yumurta toplantı 7 adeti donduruldu. İlk başta gonal-f 300 doz günlük daha sonra cetrotide günlük tek toz en son çatlatma iğnesi oldum. Şimdi transfer önce başlanan iğne ise progestan iğnesi,fitili ve kan sulandırıcı kullanıyorum.

Diyarbakır bahçeci de tedavi oluyorum eşim ve ben de herhangi bir sıkıntı yok sebepsiz infertilite var. 20 adet yumurta toplantı 7 adeti donduruldu. İlk başta gonal-f 300 doz günlük daha sonra cetrotide günlük tek toz en son çatlatma iğnesi oldum. Şimdi transfer önce başlanan iğne ise progestan iğnesi,fitili ve kan sulandırıcı kullanıyorum.
Maşallah baya embriyonuz dondurulmuş inşallah ilk transferde pozitifi görürsünüz ben de başlayacağım zeki beyde. Biraz korkuyorum biraz heyecanlıyım 🩷🙏🏼

Kaç gün 300 dozu kulandinz ben 225 kullanıyorum

X