dogum günü hediyem 5 kilo

bayanbaloncuk

Ay ve Balık
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2013
5.023
3.601
selamlar. ben bayanbaloncuk. eski günlüklerden beni bilen bilir. gecen sene 2 nisanda kilo vermeyi kafaya koyup 1 temmuza kadar tam 15 kilo vererek fistik gibi olmustum. gelelim bundan sonraki mevzuya, ben o rahatlikla 1.5 kilo daha verip 58.5 kiloya kadar inmeyi basarmistim (ramazan ayinda)
tabi oruc bitip yeme düzeni degisince ve cok zayifladigimi düsünerek yedim de yedim ve tam 61 kiloya geri ciktim.sonra aman daha fazla almiyim düsüncesiyle cogu kez diyete geri dönüp sonra hic yoktan sebeplerle yedikce yemege devam etmem sonucu her seferinde 59.5 kiloya kadar inip inip geri 61 kiloya ciktim. ama bu defa ben kendime bi dogum günü hediyesi olarak 5 kilo vermek istiyorum :) yurtta kaliyorum o yüzden kahvaltim ve aksam yemegimi yurtta yiyorum. ancak haftaya yani 1 subatta misafirlige gidicem ve 5 subata kadar orada kalip o gün aksam memlekete gecicem. asil zor kisim memlekette baslayacak cünkü misafirler ve misafirlikler demek yemek yemek pasta börek cörek demek. ben simdiye kadar hic bir seyden mahrum kalmadim kalamam da. o yüzden az ve öz yiyerek her seyin tadina vararak yemek istiyorum. 1 subata kadar ise vucudumu temizlemek adina hafif beslenmeyi deniyicem. bundan kastim meyve, corba yogurt ve az miktarda yemek, ekmek tüketmiycem. normalde de hic ekmek sevmem ama bugun nasil olduysa 1 bütün ekmek yedim:KK20:
sporumu da elimden geldigince yapmaya calisicam. squat mekik ve plank programina basladim 30 günlük. onlarin yaninda bazen 10 ar dakikalik bölgesel calisma yada kisa yürüyüsler yaparim belki.. :) tarti yok suan ama kilomu 61 olarak kabul ediyorum. 1 subatta tartilip aradaki farki da söylerim :) dogum günü hediyem bu 5 kilo olacak benim :KK55::KK16:
haydi gelin hep birlikte kilo verelim :KK53:

Son düzenleme:
selamlar. ben bayanbaloncuk. eski günlüklerden beni bilen bilir. gecen sene 2 nisanda kilo vermeyi kafaya koyup 1 temmuza kadar tam 15 kilo vererek fistik gibi olmustum. gelelim bundan sonraki mevzuya, ben o rahatlikla 1.5 kilo daha verip 58.5 kiloya kadar inmeyi basarmistim (ramazan ayinda)
tabi oruc bitip yeme düzeni degisince ve cok zayifladigimi düsünerek yedim de yedim ve tam 61 kiloya geri ciktim.sonra aman daha fazla almiyim düsüncesiyle cogu kez diyete geri dönüp sonra hic yoktan sebeplerle yedikce yemege devam etmem sonucu her seferinde 59.5 kiloya kadar inip inip geri 61 kiloya ciktim. ama bu defa ben kendime bi dogum günü hediyesi olarak 5 kilo vermek istiyorum :) yurtta kaliyorum o yüzden kahvaltim ve aksam yemegimi yurtta yiyorum. ancak haftaya yani 1 subatta misafirlige gidicem ve 5 subata kadar orada kalip o gün aksam memlekete gecicem. asil zor kisim memlekette baslayacak cünkü misafirler ve misafirlikler demek yemek yemek pasta börek cörek demek. ben simdiye kadar hic bir seyden mahrum kalmadim kalamam da. o yüzden az ve öz yiyerek her seyin tadina vararak yemek istiyorum. 1 subata kadar ise vucudumu temizlemek adina hafif beslenmeyi deniyicem. bundan kastim meyve, corba yogurt ve az miktarda yemek, ekmek tüketmiycem. normalde de hic ekmek sevmem ama bugun nasil olduysa 1 bütün ekmek yedim:KK20:
sporumu da elimden geldigince yapmaya calisicam. squat mekik ve plank programina basladim 30 günlük. onlarin yaninda bazen 10 ar dakikalik bölgesel calisma yada kisa yürüyüsler yaparim belki.. :) tarti yok suan ama kilomu 61 olarak kabul ediyorum. 1 subatta tartilip aradaki farki da söylerim :) dogum günü hediyem bu 5 kilo olacak benim :KK55::KK16:
haydi gelin hep birlikte kilo verelim :KK53:

tatlım tatlımmm günlüğün hayırlı olsun

umarım istediğin kiloya düşersin veee günlüğün sana uğur getirir:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydin günlükcüm :KK16:
saglikli beslenerek ve eglenerek kilo verme programima bugun itibariyle baslamis bulunmaktayim :KK9:
asil kismi 30 gün sürecek bu programimda yeme icme konusunda hic bir yasak yok, sadece miktarlarina dikkat edicem o kadar.
zaten bu 1 aylik sürenin ayin 2 sinden 22 sine kadar olan kisminda memlekette ve misafirliklerde gececegini düsünürsek yasak koymanin da bir manasi yok :KK34:
bu sürecte her gün mutlaka spor yapilmaya calisilacak, hic bir sey yapilamazsa bile en az 500 tane ip atlanacak (yapadigim sporlarin yerine)
bu 1 ayda yapacagim sporlara gelince,
30 günlük plank programi (bugun 4. gündeyim)
30 günlük squat programi (bugun 4. gündeyim ve bugun dinlenme günü)
30 günlük mekik programi (bugun 4. gündeyim ve bugun dinlenme günü)
jillian 30 günlük program (bugun baslayacagim, mekik ve squat da dinlenme günüm oldugu icin bugunu sectim baslamak icin)
genellikle ben 2 ögün besleniyorum, sabah kahvaltisi ve aksam yemegi. belki cok acikirsam aralarda yogurt falan yerim, ama acikmazsam yemiyorum.
ayin 27sinden (yani bugun) 1 ine kadar oldukca siki bir program yapicam, bu sürecte yurttayim cünkü hem yemek yemem kolay hem de spor yapmam :) 2 sinden 23 üne kadar da olabildigince düzgün bir bicimde beslenerek su üstüme yapisip kalan 5 kilomu da artik vermek istiyorum. 27 sinden 1 ine kadar meyve agirlikli bir kahvalti ve corba yogurt yada corba biraz ana yemek tarzi bir aksam yemegi uygulayarak vucudumu arindirmayi düsünüyorum. ekmek tüketmiycem.
her gün aksam da gelip gün icinde ne kadar spor yaptim ögünlerimde neler yedim paylasicam.
benimle birlikte kilo vermek isteyenleri bekliyorum. :KK55:

bugun ilk gün ya degisiklik olsun dedim resimlerini cektim menülerimin :)

Eki Görüntüle 952020
kahvalti(09:45)
yarim armut,
yarim greyfurt,
1 elma,
1 tatli kasigi tahin (meyvelerin üzerinde)
1 kücük dilim tam yagli b.peynir
7 badem,
7 findik
sade nescafe (suyla yaptim bundan sonra bu sekilde icicem)

Eki Görüntüle 952022
saat(14:45)
150 gr yogurt (bu minik kutular baya iyi ya)

Eki Görüntüle 952024
aksam(18:00)
1 kase domates corbasi,
5 tane nugget

:KK8::KK8::KK8: sporlarim,
30 ar saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 4. günü tamamladim,
squatta 4. gün mola günü,
mekikte 4. gün ve mola günü,
jillians 30 days shred de level 1`in 1. günü tamam :KK55:

simdiye kadar 2.25 litre su ictim :) 3 e tamamlarim artik bisey yemem! :KK16:

Son düzenleme:
günaydin günlükcüm :KK16: simdi kahvaltimi ediyorum sonra spor yapicam ve sevdicekle bulusmmaya gidicem, spor yapicakmisiz onla da :KK8:
kimseciklerin sana ugradigi yok nedense:26: olsun ben pes etmiyorum..

bugun ilk kez yavas yavas kahvalti etmeyi denedim :) harika biseymis. hem yiyeceklerin tadina variyorum hem de gözüm doyuyor.haftanin 5 günü saat 8 de baslayan dersler yüzünden hizli hizli yemek yemege iyice alismistim. ama böyle daha güzelmis. internette takildim yemek yyerken aslinda yanlis bir sey ama diger türlü dikkatimi yemege verince 5 dk icinde bitiyor önümdeki tabak,simdi ise tam yarim saat sürdü kahvaltim :KK16: aksam yemeginde de ayni seyi deniycem artik. hazir tatildeyken alistirayim kendimi buna :KK16:

Kendine vereceğin en güzel hediyelerden birisi için uğraşıyorsun harikasınn :KK52: Eminim sen yaparsınn :KK52:

Eki Görüntüle 953346
kahvalti(09:15-09:45 arasinda yavas yavas yapildi ilk kez:KK16:)
yarim armut,
yarim greyfurt,
1 elma,
1 kk tam yagli b.peynir,
1 tatli kasigi tahin,
10 findik
10 badem
1 nescafe (suyla yaptim sade)

Eki Görüntüle 953354
saat(15:00)
100 gr bitter dondurma (sarelle bitterìn dondurmasi sadece 200 kalori)

Eki Görüntüle 953355
aksam(18:30)
1 kase mercimek corbasi,
5 yk karnibahar yemegi (suyunu yemedim)

:KK8::KK8::KK8::KK8:
sporlarim,
40 ar saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 5. günü tamamladim
70 squat cektim ve 5. günü tamamladim
70 mekik cektim ve 5. günü tamamladim
jillians 30 days sherd level 1in 2. günü tamam :)
:KK55::KK55::KK55: kollarim cok aciyor yaa ama yapacak bir sey yoook bu kilolar gidecek o kadar !

günaydin günlükcüm, :KK16:
bugun kapali da olsa harika bir sabaha uyandim. pencereyi actim ve icime cektim bir süre yagmur suyuyla yikanmis agac yapraklarinin kokusunu. halbuki insanin icini sikar kapali hava, ama bugun ben nedense bir mutlu oldum bu haline. kus sesleri gelmeye basladi yeniden suan onlari duyuyorum. önümde bir kahvalti tabagi yarim saattir bitirmaye calisiyorum.. hayat cok güzel yine. Sükürler olsun Rabbime, bize türlü türlü nimetler verdigi icin..

bugun kapali da olsa harika bir sabaha uyandim. pencereyi actim ve icime cektim bir süre yagmur suyuyla yikanmis agac yapraklarinin kokusunu. halbuki insanin icini sikar kapali hava, ama bugun ben nedense bir mutlu oldum bu haline. kus sesleri gelmeye basladi yeniden suan onlari duyuyorum. önümde bir kahvalti tabagi yarim saattir bitirmaye calisiyorum.. hayat cok güzel yine. Sükürler olsun Rabbime, bize türlü türlü nimetler verdigi icin..

çok haklısın güzel bir güne uyanabilmek rahat nefes alıp şükredebilmek ...................................................................................

çok haklısın güzel bir güne uyanabilmek rahat nefes alıp şükredebilmek ...................................................................................

cogu zaman unutuyoruz nedense sükretmeyi ama en ufak bi terslik olsun hemen basliyoruz isyan etmeye, oysa insan her an hatirlamali Rabbini.

öncelikle topigin hayirli ugurlu olsun En Büyük TÜRKİYEUmarim istedigin kiloya inersin.
Bu arada yazinda cok guzel olmus, ellerine saglik :KK9: Evet yeteri kadar sukur etmeyi bilmiyoruz malesef, Sukurler olsun saglikliyiz, yedigimiz önumuzde yemedigimiz arkamizda... Allahim darda kalanlara yardim et.

öncelikle topigin hayirli ugurlu olsun En Büyük TÜRKİYEUmarim istedigin kiloya inersin.
Bu arada yazinda cok guzel olmus, ellerine saglik :KK9: Evet yeteri kadar sukur etmeyi bilmiyoruz malesef, Sukurler olsun saglikliyiz, yedigimiz önumuzde yemedigimiz arkamizda... Allahim darda kalanlara yardim et.

cok tesekkür ederim :KK16: cok iyi moral verdin bana :KK9::21:

Eki Görüntüle 954930
kahvalti(09:45-10:15) yarim saatte yavas yavas yedim :KK16:
yarim greyfurt,
yarim armut,
1 elma,
1 tatli kasigi tahin,
1 kk tam yagli b.peynir,
10 findik,
10 badem,
sade nescafe (sekersiz ve suyla yaptim)

$1560371_281944735287399_46436163_n.jpg
saat(15:30)
150 gr yogurt

Eki Görüntüle 954933
1 kase mercimek corbasi,
5 yk tavuklu patates yemegi(suyunu yemedim)

sporlarim :KK8::KK8::KK8:
70 tane squat cektim ve 6. günü tamamladim,
70 tane mekik cektim ve 6. günü tamamladim.
bugün plankta mola günü 6. gün ,
jillians 30 days shred level 1 in 3.ü günü tamam :KK16::KK16:

bu arada regliyim 2. günüm bugun ama ona ragmen cok hafif hissediyorum ben kendimi :KK16::KK16:

Eki Görüntüle 954930
kahvalti(09:45-10:15) yarim saatte yavas yavas yedim :KK16:
yarim greyfurt,
yarim armut,
1 elma,
1 tatli kasigi tahin,
1 kk tam yagli b.peynir,
10 findik,
10 badem,
sade nescafe (sekersiz ve suyla yaptim)

Eki Görüntüle 954932
saat(15:30)
150 gr yogurt

Eki Görüntüle 954933
1 kase mercimek corbasi,
5 yk tavuklu patates yemegi(suyunu yemedim)

sporlarim :KK8::KK8::KK8:
70 tane squat cektim ve 6. günü tamamladim,
70 tane mekik cektim ve 6. günü tamamladim.
bugün plankta mola günü 6. gün ,
jillians 30 days shred level 1 in 3.ü günü tamam :KK16::KK16:

bu arada regliyim 2. günüm bugun ama ona ragmen cok hafif hissediyorum ben kendimi :KK16::KK16:
sporlari eksik yazmisim yaa 75 squat, 75 mekik cektim :)
:KK16::KK16::KK16: harika gidiyorum 3 gündürr :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
X