dogum günü hediyem 5 kilo

günaydin günlük :KK16:
bugun aslinda 08.10 da kalktim ama yine kahvalti masasindan yaziyorum :KK1: kizma ama hemenn kalktim spor yaptim ondan gec kaldi kahvalti, bugun disari cikicam da jillian ablayi bitireyim cikmadan kesin dönünce üsenir yapmam diye kendimi garantiye aldim :KK1:
gerci dönüste beni bekleyen mekik squat ve plank olacak ama olsun napalim, güzel bir vucut istiyorsam bunlara katlanmam lazim dimi. o vucuda kavusunca da bitmeyecek gerci spor, belki bu kadar agir olmaz ama her gün düzenli olarak yapmam gerekecek vucut cok nankör cunku, hemen saliveriyor kendini. bugun ilk kez kilomu merak ettim :26: malum tarti yok, yarin belki kahvaltidan sonra tartilirim ama o da dogru bir sonuc degil. e ertesi gün arkadasta kalicam sali da yatti desek, carsambaya kaliyor benim tartiya cikma isi :KK1: yada cuma ya kalir belki cünkü memlekette rahat rahat tartilirim diyorum :KK34: gerci orda da malum sen yeni geldin sunu da ye bunu da ye fasli baslayacak :KK1: aayy bilemedim günlük kafam cok karisik. ama sabah kalkip spor yapmak iyi geldi bana :KK16:
pencereyi acip nefes alip sükretme seanslarina halen devam. bugun 7. gün günlük, su ana kadar her sey yolunda inanilir gibi degil. demekki ben bu isi basaricam. gecen sene de martin 27 sinde baslamistim dikkat etmeye, demekki bu 27 sayisinda bi is var :KK1: bu sene de 27 ocak oldu benim baslangicim. gerci gecen sene bu vakitler 78 kiloydum :26: arada daglar kadar fark var resmen, diyorum niye kendimi daha dinc hissediyorum diye meger 18 kilo kalkmis üzerimden. neyse günlük cok gevezelik ettim yine :KK1: öpüyorum seni anacim. :KK16:

Eki Görüntüle 960433
kahvalti(09:30-10:00)
1 elma,
yarim armut,
yarim greyfurt,
1 kivi,
6 siyah zeytin(ev yapimi)
10 findik,
10 badem,
sade nescafe

Eki Görüntüle 960435
saat(14:30)
100 gr bitter dondurma (200 kalori mi ne ama olabildigince katkisiz, gönül rahatligiyla yenecek cinsten) :KK1:

Eki Görüntüle 960436
aksam(18:30)
1 kase mercimek corbasi,
5 yk salcali makarna
(yurtta resmen yemek cikmadi ya az ögrenci var diye, makarna yemek istemiyordum aslinda):KK19:

spolarim,
105 tane squat cektim ve 10. günü tamamladim
105 tane mekik cektim ve 10. günü tamamladim
60 sar saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 10. günü tamamladim
jillian 30 days shred level 1 in 7. gününü tamamladim :KK16:

simdiye kadar 2 lt su ictim onu 2.5 a tamamlarim :KK55:

günaydin günlük, bugun cok kosusturmali bir gün olacak :KK25:
suan kahvalti ediyorum, sonra hemen valizimi alip yurttan ayrilicam ve bi akrabamiza gidicem. orda esyaleri birakip arkadasa gecicem ve bu gece orda kalicam. jillian ablayi yapamiycam haliyle :KK5:
ama sabah kalkip hemen squatimi ve plank imi yaptim. birde 350 tane ip atlama hareketi yaptim. akrabada mekik hareketimi de yaparim. sonra arkadasa gecerim. orda da bi 500 tane daha ip atlama hareketi yaparim en azindan jillian in boslugunu az da olsa doldurur diye umut ediyorum :26: insallah öyle. yarin taaa aksam dönücem akrabaya. ama yarin mutlaka yaparim jilliani saat 12 olsa bile o jillian yapilacak! :KK20:
olabildigince dikkat edicem arkadasta, olur da bugun giremiyebiliirm belki. ama aksam girmeye calisirim menü paylasmak icin hi yok giremezsem yarin aksam toptan paylasirim ne yedim ne ictim ne yaptim diye. öptüm seni..:KK16:

Son düzenleme:
selam günlük :) ben geldim, bugun arkadasa gitmedim. akrabadayim ama :KK1: jillian abla yapmiycam bugun demistim ama sonra deidim ki kendi kendime bugun ara verirsem bida baslamam kalk yap! hemen kalktim yaptim :KK1: hem de yemek programi izleyerek :KK1: :KK53: jillian bu halimi görse kesin cok kizardi bana :KK1:

Eki Görüntüle 962096
kahvalti(09:20-09:50)
1 elma,
yarim armut,
yarim greyfurt,
1 kivi,
10 siyah zeytin,
3 findik,
3 badem.

Eki Görüntüle 962097
(14:15)
150 gr yogurt,
1 mürdüm erigi

Eki Görüntüle 962099
aksam(19:00)
10 tane lahana sarmasi (kiymali),
100 gr yogurt

sporlarim,
110 tane squat cektim ve 11. günü tamamladim,
110 tane mekik cektim ve 11. günü tamamladim,
60 sar saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 11. günü tamamladim,
jillian 30 days shered level 1 in 8. günü tamam :)
350 tane ip atlama hareketi (bunu jillian yapmiycam diye yapmistim, neyse yedigim sarmalara takviye oldu :KK1: )

bugun cok az su icebildim, 700 ml sadece :26: neyse 1.5 a tamamliyim bari yatmadan.

$IMG_20140204_091021.jpg
kahvalti(08:45)
2 haslanmis yumurta (tuz dahi yok)
1 kk kasar,
2 lokma beyaz peynir,
azicik tel peynir,
1 yk patlican salatasi
1 bardak sekersiz cay

$IMG_20140204_140659.jpg
150 gr yogurt

1 dilim yas pasta
1 tane kiymali pide :26:

bugun aksam dogum gününe davetliydim ondan böyle oldu :KK25: ama 9 gündür ilk kez böyle oldu ondan pek üzülmedim, bugun su icemedim cok yogun bi durumdaydim.

sporlar,
mekik porgraminin 12. günü mola günü,
squat programinin 12. günü mola günü,
90 ar saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 12. günü tamamladim,
jillian 30 days shred level 1 in 9. günü bugun henüz yapmadim simdi gidip yapicam, (boynum tutuldu da)

aksam ögünüm tam bir fiyasko biliyoruuum.

agir gecen bir aksam yemeginden sonra güne cok güzel uyanmak gibisi yok :KK12:
zaten gidip hemen jillian 30 days shred level 1 in 9. gününü yapmadigimi , onu yapacagimi söylemistim, gittim yaptim En Büyük KK
bugun 10. gün ve ben ufak tefek aksakliklar disinda her seyin yolunda gittinigi düsünüyorum :)
sabah bi tartilayim dedim ve ne göreyim, tarti bana 59.00 kilosun diyor :KK16: tabi bana biraz eksik tartiyor gibi geldi ama :26:
emin olabilmek icin cuma günü memlekette tartilicam bir de.
bugun aksam yola cikiyorum ve her yolculukta benim istisnasiz midem agrir, yediklerim dokunuyor sagolsun da.
o yüzden bugunu hem siskinlik almak, hem de yolculukta midemi rahatsiz etmeyecek sekilde gecirmeyi planlarken hic sevmedigim bisey olan detox yapmaya karar verdim. madem sevmiyorum onu sevdigim bir gidayla yapayim dedim ve pirinc lapasini sectim kendime :KK1:
sabah kahvaltisinda ve öglen yemeginde yogurtlu pirinc lapasi tüketip aksam ise haslanmis sebze ve yogurtla (ki bu ikiliyi de cok severim) gecirmeyi, hem midemi rahat ettirmeyi hem de siskinlik olusmasini önlemeyi plandim. :KK76:
simdi ben burda gevezelik yapiyorum ya hani, daha hic bir sporumu yapmadim bile. :KK19:
jillian level 1 in 10. günü bugun, yani level 1 in son günü. ah kücücük odada onu nasil yapicam bakalim ama o spor yapilacak ! o kadar diyerek iteleyerek yapiyorum genelde kendimi. neyse su 59.0 rakami da ne sirin bi rakam ya.:KK34:

$IMG_20140205_093005.jpg
kahvalti(09:45)
baharatli ve yogurtlu pirinc lapasi (1 cay bardagi pirinc, 150 gr yogurt ve baharatlar)

$IMG_20140205_141441.jpg
saat(14:15)
1 elma,
150 gr yogurt

$IMG_20140205_185633.jpg
1 büyük kase tarhana corbasi,
1 tabak dolusu haslanmis, yogurtlu karnibahar (resimdeki tabaktaki miktarin tam 2 katini yedim)

sporlarim,
130 tane squat cektim ve 13. günü tamamladim,
130 tane mekik cektim ve 13. günü tamamladim,
plank programinin 13. günü ve mola günüydü
jillian 30 days shred level 1 in 10. günü tamam :) level 1 bitmis oldu yarin level 2 ye geciyorum :KK16:

su 5 bardak, (özelikle az ictim yola cikiyorum cünkü)
10. günü de kazasiz belasiz atlattim :KK1:

$IMG_20140206_094756.jpg
kahvalti(10:00)
1 haslanmis yumurta,
2 zeytin
2 dilim b.peynir
biraz lor
3 parcacik (yarim ay seklinde) sucuk

$IMG_20140206_151941.jpg
saat(15:00)
2 tane cay keyfi

$IMG_20140206_181803.jpg
aksam(18:15)
7 yk kuru fasulye,
2 yk makarna,
150 gr yogurt

sporlarim,
135 tane squat cekicem (birazdan) ve 14. gün tamam
135 tane mekik cektim ve 14. gün tamam
90 ar saniyden 6 hareket plank yaptim ve 14. gün tamam
jillian 30 days shred level 2 nin 1. günü tamam :KK16: toplamda 11. gün :KK34:

su sadece 1 büyük bardak :26: midem kötüyken su icemiyorum, ancak aksam ictim. ama en az 2 büyük bardak daha icicem söz

eveet tartim dogruymus tam tamina 59 kiloyum yani :KK34:
dogum günüme 18 gün ve benim hedefime 3 kilo kaldi, zor mu acaba :KK34:18 günde o hedefe ulasmam :26: bilemedim acikcasi, ama elimden geleni yapmadan sonucu göremem dimi :KK76:
bugun ölcülerimi aldim, jillian level 2 nin basinda almis oldum ölcüleri ama olsun. bide 14 gün sonra alicam bi daha.
bugun kendime jest yaptim kahvaltida :KK1: 2 yk tahin pekmez karisimi yedim yiyeceklerin yaninda :KK1: tam bir enerji deposuyum suan anlayacagin :KK1: iyi oldu iyii üsenmem yaparim iste sporlarimi tikir tikir :KK1:
tam 12. gün bugun, her sey harika gidiyor. zaten kendime yasak koymamistim biliyorsun günlük, canim ne isterse yiyerek verdim ben kilolari bundan sonra da böyle olacak, olmak zorundaa En Büyük KK cünkü yasak koydukca diyet moduna giriyorum oysa ben saglikli besleniyorum sadece. pasta börek cörek de yiyicem sasirma yani ama adam gibi bir miktarda :KK16:
simdi ölcülerimi yazyiroum günlük sana :KK76::KK8:

gecen kilo 61
güncel: 59
yüzde: %3.27

07.02.2014
gögüs: 89
bel: 70
göbek: 84
basen: 93
üst bacak(hemen bacak baslangici en yukarisi): 55
alt bacak: 37

bir de tam 14 gün sonra 21.02.2014 te ölcücem bakalim ne degismis olacak :KK76:

$IMG_20140207_101057.jpg
kahvalti(09:30)
yulaf unundan krep (1 fincan süt ve 2 kasik undan yaptim 4 minik krep cikti ama toplasak 1 krep anca yapar)
1 kivi,
yarim muz,
1 armut,
ceyrek ayva,
1 kk beyaz peynir,
1 domates,
2 tane ceviz
2 yk tahin pekmez

yarim ayva

$IMG_20140207_185009.jpg
aksam(18:40)
1 koca tabak dolusu portakalli kereviz (resimdeki miktarin 2 kati)(cok hafif bi yemek mutlaka deneyin)
200 gr yogurt

sporlarim,
140 tane mekik cektim ve 15. günü tamamladim,
140 tane squat cektim ve 15. günü tamamladim,
90 ar saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 15. günü tamamladim,
jillian 30 days shred level 2 nin 2. günü tamam (toplamda 12. gün)

bugun 1 litre su ictim simdiye kadar onu yatmadan 1.5 a tamamlarim
ayyy patliyorum tokluktaan, kerevize bayiliyorummm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
selam günlük ben geldim, aksam misafirlerimiz vardi yeni gitti, ayyy aksam yemegi yerine neler yedim neler yaa. resmen 14 günlük dikkat etme olayinin acisini cikardim sanki. pisman miyim? hayir. annemin yaptigi börekleri kurabiyeleri sarmalari öyle özlemisim ki. bi daha ne zaman yiycem dedim ve baya bi yedim hepsinden. menü paylasmiyorum ama bilin yani cok yedigimi. bugun jillian yapamadim hem cok yogundum hemde midem bulaniyordu sabahtan. ama az önce 120 ser saniyeden 6 hareket plank yaptim. mekik ve suqat in mola günüydü zaten bugun. yarindan itibaren son gaz devam ediyorum. bir de her gören cok zayiflamissin dedi yaa cok mutlu oldum. ama bu kadar abartili yeme olayim ilk ve sondu emin olun yani. özlem giderdim ondan böyle oldu.

selam günlük ben geldim, aksam misafirlerimiz vardi yeni gitti, ayyy aksam yemegi yerine neler yedim neler yaa. resmen 14 günlük dikkat etme olayinin acisini cikardim sanki. pisman miyim? hayir. annemin yaptigi börekleri kurabiyeleri sarmalari öyle özlemisim ki. bi daha ne zaman yiycem dedim ve baya bi yedim hepsinden. menü paylasmiyorum ama bilin yani cok yedigimi. bugun jillian yapamadim hem cok yogundum hemde midem bulaniyordu sabahtan. ama az önce 120 ser saniyeden 6 hareket plank yaptim. mekik ve suqat in mola günüydü zaten bugun. yarindan itibaren son gaz devam ediyorum. bir de her gören cok zayiflamissin dedi yaa cok mutlu oldum. ama bu kadar abartili yeme olayim ilk ve sondu emin olun yani. özlem giderdim ondan böyle oldu.

Madem ki son diyorsun o zaman problem yok. :KK66: Doğumgünü hedefine bence ulaşırsın ama yine de o günden sonra bir süre daha rejime devam etmeni tavsiye ederim sana. Çünkü verdiğin kiloların hepsi yağdan gitmemiş olacak ve kısa bir sürede bir kısmını geri alırsın diye düşünüyorum. (tabi su olan kısmını) Bence fazladan bir kilo daha verebilirsin. Ama tabi sen bilirsin.

Madem ki son diyorsun o zaman problem yok. :KK66: Doğumgünü hedefine bence ulaşırsın ama yine de o günden sonra bir süre daha rejime devam etmeni tavsiye ederim sana. Çünkü verdiğin kiloların hepsi yağdan gitmemiş olacak ve kısa bir sürede bir kısmını geri alırsın diye düşünüyorum. (tabi su olan kısmını) Bence fazladan bir kilo daha verebilirsin. Ama tabi sen bilirsin.
yok tatlim ben hep diyet modunda oluyorum da o hedefe ulastiktan sonra koruma modunda diyette olucam :KK34:
bir de halen gecmedi yeme ataklarim, bugun de berbat bi sekilde sürekli biseyler yiyorum, yarin mutlaka burada ve senin günlügünde kaldigim yerden hatta daha istikrarli ve kararli bir bicimde devam edicem. evet yine bi baloncuk yeme ataklari vakasiyla basbasayiiim

yok tatlim ben hep diyet modunda oluyorum da o hedefe ulastiktan sonra koruma modunda diyette olucam :KK34:
Bir de halen gecmedi yeme ataklarim, bugun de berbat bi sekilde sürekli biseyler yiyorum, yarin mutlaka burada ve senin günlügünde kaldigim yerden hatta daha istikrarli ve kararli bir bicimde devam edicem. Evet yine bi baloncuk yeme ataklari vakasiyla basbasayiiim

baloncuk canım slmlar

sen azimli kızsın hemen toparlarsın

seni biz bile tanıdık sayılır azim ve kararlılık insanı hedefine ulaştırır

kendini üst üste çok sıktın vücudun firar etmek istedi o kadarcık müsade et kendine lütfen

baloncuk canım slmlar

sen azimli kızsın hemen toparlarsın

seni biz bile tanıdık sayılır azim ve kararlılık insanı hedefine ulaştırır

kendini üst üste çok sıktın vücudun firar etmek istedi o kadarcık müsade et kendine lütfen

ah evet canim, harika bi sekilde basladim güne:KK16: ben bu isi yaparim.

günaydin günlügüm :KK16: seni haftasonu ihmal ettim biliyorum, kizmakta haklisin bana.
anne yemekleriyle bulusunca yedim de yedim 2 gün boyunca. gözüm doydu artik diyebiliyorum :KK1: kaldigim yerden daha kararli ve istikrarli devam ediyorum hayata. tam 15 gün kaldi dogum gunume :) hatta 14 diyebilirim, cünkü 1 gün erken kutluycaz :KK1:
gerci burda ailem de kutlar eminim 10 gün diyelim biz ona, 1 hafta dogum günü kkutlanacak anlayacagin :KK1: jillian i birakmistim 2 gündür, bugun kaldigim yerden tekrar basladim. plank squat ve mikik programina devam ediyordum zaten araliksiz. sabah doyurucu ve besleyici ama ebat olarak midemde cok yer kaplamayacak bir kahvalti yaptim. :KK76: hayat cok güzel günlük. insan istedikten sonra basaramayacagi sey yok. :KK16:

kahvalti(10:00)
1 tanesi tek, 1 tane cift sarili (cift sarili oldugunu bilmiyordum yumurtanin) toplam 2 yumurtadan, 1 cay kasigi tere yagiyla yaptigim tuzsuz omlet,
avuc ici kadar kuru peynir.

aksam(18:00)
8 yk sari kabak yemegi,
100 gr yogurt

sporlarim,
jillian 30 days shred level 2 nin 5. gününü yaptim,
150 ser saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 18. günü tamamladim.
155 tane squat cektim ve 18. günü tamamladim
155 tane mekik cektim ve 18. günü tamamladim

1.5 lt su ictim onu 2 ye tamamlarim :KK16::KK16:

kahvalti(09:30)
krep (1 yumurta ve 2 yk yulaf unundan ve 1 tatli kasigi z.yagindan cok az da kuru peynir koydum yaptim)
1 kk tam yagli b.peynir,
1 ceviz,
3 badem(kavrulmamis)

1 muz

aksam(18:00)
1 büyük kase tarhana corbasi,
1 tabak kuru fasulye salatasi (marullu)

sporlarim,
jillian 30 days shred level 2 nin 6. gününü yaptim :) toplamda 16. gün,
160 tane mekik cekicem ve 19. günü tamamliycam,
160 tane squat cekicem ve 19. günü tamamliycam (henüz yapmadim, ama yapicam)

1 lt su ictim yatana kadar en az 1.5 lt ye tamamlarim :KK8::KK8:

selam günlügüm :KK16:
ahh yine spordan sklma moduna girdim, jilliani biraktim hatta bugun sonra sagolsun grup arkadaslarim ikna ettiler gittim yaptim. arada biraktim diye 15 dk dans etmistim o da kisa günün kari olarak cebimde kaldi :KK52:
hayat güzel be günlük, sükürler olsun Rabbime sagligim yerinde, tek derdim spor yapmayi istememek olsun

X