Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım bende seni gördüğüme çok mutlu oldum hemşom🥰
Evet oldu, sürpriz oldu bize de, oğlanları 3 ledim, kızım olmuyormuş benim
Amin kuzum o gün çok bunalmıştım
İçimden geçenleri yazmışım, şimdi daha iyiyim şükür sağlıklı olsunlar, senin kız büyümüştür 🧿 sen nasılsın çocuklar nasıl

Malesef eşimden başka kimse yok, o da akşam oluyor akşam bebekte onda oluyor, annem arada geliyor ama o da rahatsız onun gelmesi de iyi geliyor bana
Çok şükür geçici, Rabbim sağlık huzur versin hepimize

Çok haklısın, o gün çok bunalmıştım öyle içimden geçenleri yazmışım, çok şükür geçici bir dönem sizin yazdıklarınız destekleriniz de çok iyi geldi 🥰 senin çocuklar kaç yaşında 🤩

12 - 9,5 yaşında kızlarım var onlardan büyük abileri var.

Eh işte ablacim hamileyim 7.aydayım, gebelik şekerim çıktı çok yüksek değil ama sınırda. Diyete başladım iyi gidiyor birkaç gündür olması gerektiği aralıklarda şükür 🌸

Oyy ne güzel haber hayırlı olsun 😍

Hiç takma şekeri de dikkat edince sorun çıkmıyor ölçüyosun zaten tokken de ölçüp denersin kendini.
Yürüyüşler yap oda şekere çok iyi geliyor.
Sağlıkla doğsun inşallah 🤲🏻 darısı en kolayından en hayırlısından Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve Hayalkuran Hayalkuran başına 🤲🏻

Oyy ne güzel haber hayırlı olsun 😍

Hiç takma şekeri de dikkat edince sorun çıkmıyor ölçüyosun zaten tokken de ölçüp denersin kendini.
Yürüyüşler yap oda şekere çok iyi geliyor.
Sağlıkla doğsun inşallah 🤲🏻 darısı en kolayından en hayırlısından Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve Hayalkuran Hayalkuran başına 🤲🏻
Evet ablacım çıkmaya çalışıyorum her gün yürüyüşe. Amiinn inşallah Allah razı olsun 🤲
Amiiinn Rabbim isteyen herkese sağlıcakla kolaylıkla nasip etsin insallah 🤲❤️❤️
Allah kucağınıza almayı nasip sağlıcakla gelsin :KK36: :anne:
Amiinn ablacım Allah razı olsun ❤️💐

X