Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bu tarafa bakamadım başlamış açmaya 😍

Eklentiler

• 20240509_145804.jpg
    20240509_145804.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 15
Bende burayı öyle bir dönemimde keşfettim bir tükenmişlik ve hiç bir şey yapmayı istemediğim bir zaman da
Evet insanlara yaptığını yazmak motive ediyor insanı. Beni ediyordu :)
KurkmantoluS KurkmantoluS sero okuttun bana konuyu bizden kimse yazmamış terlik dışında. @JES Yazmış bi de hahahavaga o zaman topikte değildi.

O kişinin beğenmediği arkadaşlıklar yavrun için hastalarımız için çıkarsız dualar etti. Kıskançlığın böylesi
Var kafayı başka şeye takıp başka yerden saran tipler. İsmini bile hatırlamıyorum ama hasetliği aklımda.
Bu arada kızlar size bi şey soracağım ben şu ilbays bezlerden aldım mesela sileceğim yüzeye deterjan sıkıp onunla silsem bozulur mu acaba
Eğer deterjan değerse işlevi azalıyot ya bence de değdirme.
Bizden kimsenin o konuya neden yazmadığını hatırladım 2020 Ekim ayı covid gittikçe artıyor Negonun babasını kaybetmesi hepimizi çok etkilemişti yazmıyorduk doğru düzgün.

Nerden bileyim 2,5 ay sonra da annemi kaybedeceğimi...yakın geçmiş ama sanki 40 yıl gibi
Hayat üzerine fazla anlam yüklediğimiz bişeymiş bende bunu anladım. Ölüm herkeseymiş benim meteme bile. Yani ölmeyi seveceğim hiç aklıma gelmezdi :)

Evet insanlara yaptığını yazmak motive ediyor insanı. Beni ediyordu :)

Var kafayı başka şeye takıp başka yerden saran tipler. İsmini bile hatırlamıyorum ama hasetliği aklımda.

Eğer deterjan değerse işlevi azalıyot ya bence de değdirme.

Hayat üzerine fazla anlam yüklediğimiz bişeymiş bende bunu anladım. Ölüm herkeseymiş benim meteme bile. Yani ölmeyi seveceğim hiç aklıma gelmezdi :)

Ne güzel demişsin bana da çok başka bir pencere açtı ölüm ordan bakınca aynı şeyleri hissettim orda kaldım.

Mezarlık korkusu diye bir şeyim kalmadı aksine annemin yeri o kadar huzurlu bir yer ki ağaçlar altında iki şehit var aynı sırada. İstiyodum ki gidince sandalye koyup oturayım

Ne güzel demişsin bana da çok başka bir pencere açtı ölüm ordan bakınca aynı şeyleri hissettim orda kaldım.

Mezarlık korkusu diye bir şeyim kalmadı aksine annemin yeri o kadar huzurlu bir yer ki ağaçlar altında iki şehit var aynı sırada. İstiyodum ki gidince sandalye koyup oturayım
Genç miydi annen. Hasta mıydı ani mi oldu. Allah'ım rahmet eylesin. Kabri nur mekanı cennetin en güzel bahçesi olsun.

X