Düzenli Evimiz & Hayatımız

DAğ gibi çamaşırımı bitirdim yerleştirdim.
KIzım yatakta yatıyor kenardan topladım.

Başka bir dağ olan ütüye başlıyorum 6 ya kadar eritme niyetim var Aktif Lora Aktif Lora gözünden mavi yıldız çıkan emojim yok klavye ayarından kesin.
Ah ya bende hemen hava atcaktim bulup 😒😒😶‍🌫😂

Annem çıkmamış dikişlerin biri problem çıkarmış bu hafta başına kadar antibiyotik tedavisi alacak hastanede yengemgil çok yoruldu en azından hafta sonu dinlensinler ben anneme refekat edeyim diye düştüm yola kızlar
Hayırlı hlyolculuklar güzel haberlerle dönersin inşallah 🤲

Üzüldüm ama hepimiz oraya gideceğiz bir gün çok şükür. ..

Kızın kaç yaşındaydı bonus

9,5 yaşında canım en küçüğü ablası 12 yaşında.
Üzülmek artık bir müddet sonra senin sıradan davranışın oluyor sero en iyi sen bilirsin çok daha zorunu yaşadın ❤️

Allah rahmet eylesin Bonus ebedi hayatta kavuşmanız dileğiyle inş.🤲
Rahmet istiyormuş anmış olduk.💕
Annem tam bu yaşta çok hasta bazen çok korkuyorum ama Rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş.
Biz insanoğlu imtihanlar ilk isabet ettiğinde Allah c.c. o sabrı verirmiş.💚

Her an herkese olabilir bunun korkusuyla yaşanmıyor. Kaybetme ihtimalini düşünüp her anını son an gibi güzel yaşacaksın tek yapmamız gereken bu.
Allah sağlıklı hayırlı ömür versin büyüklerimize 🤲🏻

Biraz ütü yaptım araya yemek girdi.

Mutfak duruyor. Salonu süpürdüm düzenledim toz aldım.
Büyük saksılar vardı koltuğu çektirdim eşime küçük çaplı bir çiçek krizi yaşadık kavgaya dönmeden durduk şükür :tokat:

Çiçekler büyüdü böyle değildi ki ben napim yani buda diyo bana monsterayı :KK57:

Sen hiç balık köpeğisi gördün mü diyecektim de ürkmesin dedim

Mutfak toplandı bulaşık makinesi boşaltıldı fırın ocak temizlendi dolaplar üstten silindi çocuklara öğle yemeği verildi en son yerler supuruldu çamaşır serildi bir posta katlandı ev supuruldu şimdilik 😃
Şimdi baştan toparlamak daha iyi
Sabah uyanış yatak toplama mutfak WC banyo balkon kahvaltı ✅öğle yemegi yine mutfak toplama çamaşır yıka ser topla küçük beyin öğle uykusu ✅
Sonra bir kahve molası bebiş hala uyuyorken bir duş bebek uyandı karnıni doyurdum bı yarım saatlik market turu eve dönüş yemek olarakta fiirnda Sebzeli kanat yapıldı yenildi şimdi akşam namazı kılınıp yine mutfağa geçilecek 😂bu mutfak işi çok nankör hicc bitmiyor belki sonra bir kahve sonra çocukların uykusu birazda eşimle sohbet sonra uyku ilk defa böyle yazıyorum unuttuğum sonradan eklediklerim olabilir af ola

X