Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️
Mutlu haftasonları ☕

bab67f744ff37716ec1227b18f69cbd4.jpg

Sağol kuzum ❤️
Benim oğlum öğrendi erkenden kendi kendine dalardı ben iş yaparken peşimde dolandırdı bi bakardım uyurdu bu kız da hiçbir belirti yok🤣
Bende de Instagram yok🤣 şifreyi unuttum bi daha giriş yapmadım.
Annem telefon kullanmıyor abim çok az
bi ablamda hiç telle işi yok.🤣 Bizim aile biraz bu zamanın gerisinden geliyo, şaka tabi.😅
Ben YouTube izliyorum en çok gündüz ders çalışacaksan akşam yada gece biraz al eline teli gece çalışacaksan gündüz bebişi saklarken yada kahve,çay molası yaparken al naçizane tavsiyem.
Çünkü tel çok oyalıyor insanı😐
Maşallah darısı cimcimelerin başına onlar da öğrenir inş😄
Bu telefon konusuna dikkat edecem inşallah dediğin gibi çok oyalıyor😕

S.a hanımlar, hayırlı cumalar dilerim.💐☺️ bayağıdır yazmamıştım nasılsınız hayat nasıl gidiyor?
Sayfa çok olduğu için okuyamadım geçmişi😅
Beni soracak olursanız iyiyim bebem hastaydı iki gündür onunla uğraşıyorum,ateşlendi vs.hep hastalar zaten benim çocuklar,çok şansızım bu konuda hamd olsun yinede.
Annemde bayağ rahatsız oraya gidip geliyorum elimden geldiğince birşeyler yapıyorum.Rabbim tüm hastalara şifalar versin.🤲
Havalar çok kötü dün o kadar sıcaktı ki kızlar abartmıyorum yaprak kımıldamıyordu temmuz gibiydi sinek çoktu huzursuz geçirdik geceyi hastalıkta var hemen klimada açamadım.Her yeri açtım fakat serinleyemedik.
Hava basık,bulanık çöl tozları geliyormuş.
Nisanda böyleysek biz bu yıl kavrulacağız demektir kızlar herkes endişeli🥲😬
37 derece nemle beraber siz düşünün.🤷
geçmiş olsun Allah şifalar versin çocuklarınada annenede adanada benimde arkadaşım var hatta 1 mayıs tatilinde bize geliceklerdi. hazirana kaldı öyle ayarlamışlar kendilerini bizde onlara gitmiştik 2018 kasımda ozaman istanbuldan yağmurla çıktık oraya indik baya sıcaktı :KK49:

X