Düzenli Evimiz & Hayatımız

9,5 yaşında canım en küçüğü ablası 12 yaşında.
Üzülmek artık bir müddet sonra senin sıradan davranışın oluyor sero en iyi sen bilirsin çok daha zorunu yaşadın ❤️
Allah bağışlasın 🤍
Bekliyorum bir gün kalbimin acısı hafifleyecek mi diye .:KK43:

Biraz modum düşük
bir tanıdık bahcesinden yaprak toplamis sağolsun baya da çok
Buzluk için ayiklamaya oturdum evin bebekleri uyudu 🙄
Mutfagimi temizleyip oturdum 🫠

Ah şu yesil rengi.... ayrı bu huzur veriyor bana 😌

Eklentiler

• 20240509_223610.jpg
    20240509_223610.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 18
Biraz modum düşük
bir tanıdık bahcesinden yaprak toplamis sağolsun baya da çok
Buzluk için ayiklamaya oturdum evin bebekleri uyudu 🙄
Mutfagimi temizleyip oturdum 🫠

Ah şu yesil rengi.... ayrı bu huzur veriyor bana 😌
Kızlar bir şey söyleyeceğim ama tuhaf olacak🤭 bizim buranın yaprağı daha farklı bir bayanda yaprak bastırırken gördüm.
Yaa diyorum herhalde bana öyle geliyor bunu da görünce netleşti bizim buranın havasından kaynaklı🤣
Bu yaprakların altı tüylü mü🤔 bizimkiler öyle derde tüylü yaprak onu pek almazlar sevmezler😬
Herkesin terasta mutlaka vardır müstakillerde benim şansim yok kv hiç vermiyor bana🤣 hepsini eltiye gönderiyor.

Olsun canım elhamdülillah sağlıklı bir evlat insan başka ne ister ki🥰 Ama çok şaşırdım bu süreçte ne ara oldu da gazından şikayet ediyorsun diye🥲🤣
Bizim tarafta azda olsa vardır bi erkek merakı bilirsin😅 şimdi şimdi şu cehalet kalktı😅
Allah ım olmayanlara da versin.
Benim kız 🔥 gibi mübarek tecvid derslerim var gittim iki de erkek çocuğu var en yaramaz benim kız.
Maalesef çok hareketli bir kız, aynı zamanda da maşallah zeki😬
İki buçuk yaşında Asya saçları lüle lüle🤣
Herkes ne hoş diyor ama ben istemiyordum bu defa düz olsun diye dua etmiştim.😁 En büyük derdimiz bu olsun tabi🙂

Canım hemşom miniğim bize sürpriz yaptı, aslında artık bebek işini rafa kaldırmıştık, hayırlısı diyip yolumuza devam ettik ama nasıl oldu inan anlamadım bile öyleki 8 haftalıktı öğrendiğimde hemde Bingöl de öğrendim 🙈 biraz riskli geçti, iğne kullandım 36.haftads da şükürler olsun sağlıkla kucağıma aldım, zaman çabuk geçiyor hemşom, senin kıza da maşallah 🧿 gözümde canlandı vallahi ne tatlı, Asya kız çok güzel ismi 🥰 ne güzel kursa gidiyorsun kuzum Rabbim kabul etsin
Valla haklısın benim saçlarımda kıvırcık çok zor bakımı 🙈dediğin gibi tek derdimiz bu olsun, sağlıklı güzel günlerini görmek nasip olsun 🤲

Her an herkese olabilir bunun korkusuyla yaşanmıyor. Kaybetme ihtimalini düşünüp her anını son an gibi güzel yaşacaksın tek yapmamız gereken bu.
Allah sağlıklı hayırlı ömür versin büyüklerimize 🤲🏻

Rabbim rahmetiyle muamele etsin anneciğine 🤲

Kızlar bir şey söyleyeceğim ama tuhaf olacak🤭 bizim buranın yaprağı daha farklı bir bayanda yaprak bastırırken gördüm.
Yaa diyorum herhalde bana öyle geliyor bunu da görünce netleşti bizim buranın havasından kaynaklı🤣
Bu yaprakların altı tüylü mü🤔 bizimkiler öyle derde tüylü yaprak onu pek almazlar sevmezler😬
Herkesin terasta mutlaka vardır müstakillerde benim şansim yok kv hiç vermiyor bana🤣 hepsini eltiye gönderiyor.
Canım bunun altı tüylü değil ama ananemin bahçesinde tüylü olanlar var tadı daha mayhoş rengi daha koyu ama lezzetli oluyor oda 😊

X