Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Çok güzel bir haber gözün aydin

Huysuzluk etmen gayet doğal iyice nazlan vallahi kolay değil fırsat da bu firsat😃😘

Ayyy keşke bende onu yapabilsem hergün sabit tartiliyorum dur ben tartıyı kaldırayım ortadan

😕 Bende ayca kayadan duymuştum domatesde bile şeker var ölçülü yemek diye herkes farklı farklı söylüyor

Afiyetler olsun canım

Süper çok güzel tebrikler canım
Teşekkür ederim canım 🥰

74FRIDA 74FRIDA canım geçmiş olsun. :KK60:Tez zamanda tansiyonunun normale dönmesini dilerim. :dua::KK200:
Tansiyonum bu sabah itibari daha iyi sayılır yinde tam normal olmuyor tabiii 🙄
Benim hafif yükselse hissediyordum ama vücutta alışıyor bir süre sonra
Daha iyiyim sağ olasın sen de bir şey yapma dinlen olur mu :KK60:
Dinleniyorum sağol 😘

Biraz bahçeye ekilecekler vardı. Eşime yarına kalsın dedim bugün yemek ayarlasam yeter sankii

Kız hem ev işi yapıp hem nasıl spor yapıyorsunuz canım çıktı valla 😰 Daha yemek yapacağım off bittim yaa 🥴
Bende yapamıyorum geçtiğimiz hafta 3 gün yürüyüş hedefim vardı tansiyon dengesizliğim oldu kaldı

Bir ara 3 gün yürüyüş yapıp bir gün ara veriyordum o günde dinleniyordum. benim evde büyük işi çok, sonra bir baktım ev aldı başını gidiyor zor toparladım 🤷🏻‍♀️

2 gündür menü paylasmiyorum uunutmusum hastane vize işlemleri derken 🤭😞 koşuşturma içinde birşey yemiyorum gerçi de. 🤭
Menü.
Sabah 1galeta
1 haşlanmış yumurta
Salatalık domates peynir

Ara: kahve

Akşam 17.00
2kasik pirinç pilavı
2 kaşık kıymalı patlıcan
Cacık. (Dün ile aynı(

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Beth18 Beth18

gezegenfeza gezegenfeza geleceğim yer değişti abla saarbrücken diye biyere geliyorum acaba nasıl biyer

X