Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selam kızlar yaşanan bazı sorunlardan dolayı gelemedim maalesef. İşle alakalı vesaire sorunlar yaşadım dikkat de edemedim ama havalar ısınıyor artık yarından itibaren diyete dönmem gerek
günlük hayatta yaşadığımız şeyler bazen oyalıyor bizi canım. dikkatimizi dağıtıyor yemeye yönlendiriyor. toparlarsın sen 🌺

ben bunu biliyordum. ama şöyle söyleyeyim ki bir ara akşam yemeklerden 1-2 saat sonra 15-20 dk leslie yapıyordum. o bile farkediyordu. bence tamamen doğru değil. şu söylenebilir; en az 40 dk yürünürse etkisi çok fazla olur. ama daha az yürüme de etkisiz değil yani 💙

Son düzenleme:
ben bunu biliyordum. ama şöyle söyleyeyim ki bir ara akşam yemeklerden 1-2 saat sonra 15-20 dk leslie yapıyordum. o ble farkediyordu. bence tamamen doğru değil. şu söylenebilir; en az 40 dk yürünürse etkisi çok fazla olur. ama daha az yürüme de etkisiz değil yani 💙
Bence de değil yaa yürümek büyük fark yaratıyor bende ki parça parça yapıyorum. Çok şaşırdım bu videoya

Hiçbirsey yapmamış olmuyorsun ki canım. Doğru söylüyor mevcutta olanı harciyorsun. O yüzden spordan önce yemek yemeyin deniyor. Yağ parcalansin diye. Ayrıca öyle bile olsa mevcut enerjiyi yürüyüşte harcarsan geri kalan rutinin için vücut ya yeni enerji alacak yada depoları kullanacak. Her halikarda hareket zayıflamaya yardımcı olur ♥️

Sayısı🚶‍♀️ 10050Günlük 2.5 Litre Su ✅
Bugünki Menüm
⭕Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su
⭕Sabah 11.30 Kahvaltı
⏺ 1 Yumurta
⏺5 Yeşil Zeytin
⏺1 Dilim Peynir
⏺1 Fincan Yeşil Çay
❗Ardından 3 Kere Spor❗
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⭕Öğlen 14.30 Atıştırmalık
⏺4 Yemek Kaşığı Yoğurt
⏺1 Yemek Kaşığı Yeşil Mercimek
⏺1 Küçük Dilim Salatalık
⏺ Baharatlar (Hepsini Karıştırıp Salata Şeklinde Yedim)
❗Ardından 3 Kere Spor❗
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⭕Akşam Yemeği 18.30
⏺4 Kaşık Bulgur Pilavı
⏺2 Kaşık Yeşil Mercimek Yemeği
⏺5 Kaşık Ezogelin Çorbası
⏺Bolca Yeşillik ki Salata
❗Ardından 3 Kere Spor❗

Eki Görüntüle 3429305
Harika bir menü 😍
Paylaşımlarına Elhan Elhan Cordelia Cordelia ve beni etiketle canım. Gruplara girene kadar takip edelim ♥️

Screenshot_20240519_183222_LIFE Fasting.jpg

İyi gidiyorum aslında açlık hissetmiyorum ama muhtemelen bozarım
Ve bu aç halimle sabah 9dan beri ayaktayım
😊
Screenshot_20240519_183508_Pedometer.jpg

X