Endometriozis ameliyatı sonrası

Nasil bir operasyon geçirdiniz peki endometriozis tanısı ultrason ve alt muane ile mi.konuldu rica etsem ?
Alt muayene veya üst farketmiyor. Önce ultrason ile koyuldu tanı sonra emin olmak için pelvik mr çekildim. Orda netleşti. Daha sonra kapalı olarak ameliyat oldum çok rahattı 1 gun sonra eve geldim

Anladım inşallah benimde biran önce olur geçer ağrılarım mesanem vajinam alt karın hatta makatim dayanılmaz bir ağrı baskı var yarın gidicem inşallah 🤲

Alt muayene veya üst farketmiyor. Önce ultrason ile koyuldu tanı sonra emin olmak için pelvik mr çekildim. Orda netleşti. Daha sonra kapalı olarak ameliyat oldum çok rahattı 1 gun sonra eve geldim

bana pelvik mr çekilmedi ultrason ile muane şikayet üzerine endometriozis çikolata kisti denildi umarım çekerler kesinleşir de ona göre hareket ederiz .sizin endometriozis tam olarak nereyi tutmuş benim sanırım mesaneyi şikayetim hep bu yönde üroloji bile gittim sistokopi yapıldı ilaç tedavisi görüyorum ama banamisin demiyor geçmiyor şikayet diye yine kadın doğuma yönlendirdi

kapalı ameliyat dedi karına girilip bakicak hangi yerlerde ise endometriozis temizleyip yakcam dedi inşallah 🤲 ağrım yanmam da geçer mesaneden bir aydır tedavi görüyorum ama.banamisin demedi belki endometriozis çikolata kisti ameliyatı sonucu ağrılarim son bulur sizin nasıl geçti ameliyatiniz

X