Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesinin Güzel Hamişleri ve Güzel Anneleri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam kizlar..araniza yeni katildim..bi isik isterim.lutfen bi cevap...bende onceleri yumurtalam prblmi vardi, simdi nerdeyse hall etdik sayilir, esim spermiogram verdi gecenlerde. doktorun soylediyine gore sonuc o kadar da iyi deyil, aslinda kotu sayilmaz dedi...haraketlilik 25% uzeri olmasi gerekirken bizde 14% di, morfolojide 30% olmasi gerekirsen 22 %..sizce bu sonuclarla hamile kalamazmiyim ????simdi kurlere baslayacagiz yardimci ola bilmesi icin.aranizda boyle yada buna yakin bi sonuclari olubda hamile kalan oldumu dogal yolla ?:KK43::KK43::

Slm kızlar uzun zamandır kimse yazmıyordu
Melonycim maşallah kocaman olmuş Allah nazarlardan korusun
Ayşecim paşan yürüyor demek maşallah allahım korusun paşamızı
Bizde koşuşturma devam ediyor hep kızlar büyüyor 1,5 yasında oldular çok yoruyorlar beni ama çok tatlılar cadılar
Kendinize ve bebislere iyi bakın arada haber verin özlüyorum sizleri o eski günleri

Son düzenleme:
Tuline de çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun
Eski arkadaşları çok merak ediyorum inşallah girip haber verirler bize
Çok seyler paylaştık beraber hiç unutmuyorum o günleri

tulıny hakkında hayırlısı olsun canım cok uzuldum neden boyle oldu .ben nevroskıyıde cok merak edıyorum bır ara rahatsızlıgı vardı gectımı neden buraya gelemıyor kendısı ıle gorusenler varmı aranızda :KK5:

tulıny hakkında hayırlısı olsun canım cok uzuldum neden boyle oldu .ben nevroskıyıde cok merak edıyorum bır ara rahatsızlıgı vardı gectımı neden buraya gelemıyor kendısı ıle gorusenler varmı aranızda :KK5:

evet canım nevroyu bende merak ettim ama gelmiyor çok uzun zamndır eski kızlardan bazılarına sordum ama kimse bilmiyor telefonunu falan :26::26::26::26::26:

merhaba kızlar,
tuliny nin açtığı konuyu bende okudum ve çok üzüldüm hakkında hayırlısı ne ise o olsun ...
bir zamanlar bende eşimin annesi ve ablaları yüzünden boşanıyordum hatta o sıralar yeni hamileydim ilk bebeğimi bu stresten kaybetmiştim o günler geldi aklıma Allahım kimseye bunu yaşatmasın herkes yaşadığını bilir çok şükür o kötü günler geçti şimdi eşimle sorunlarımızın üstesinden geldik ve bir oğlumuz oldu o günlerde bana hepiniz destek olmuştunuz bende tüline mesaj attım cevap bekliyorum ne yazacağımı da bilemedim Allah yardımcısı olsun...

merhaba kızlar,
tuliny nin açtığı konuyu bende okudum ve çok üzüldüm hakkında hayırlısı ne ise o olsun ...
bir zamanlar bende eşimin annesi ve ablaları yüzünden boşanıyordum hatta o sıralar yeni hamileydim ilk bebeğimi bu stresten kaybetmiştim o günler geldi aklıma Allahım kimseye bunu yaşatmasın herkes yaşadığını bilir çok şükür o kötü günler geçti şimdi eşimle sorunlarımızın üstesinden geldik ve bir oğlumuz oldu o günlerde bana hepiniz destek olmuştunuz bende tüline mesaj attım cevap bekliyorum ne yazacağımı da bilemedim Allah yardımcısı olsun...

evet canım tülinin yadıklarını okuyunca ilk başta sen gelsin aklımaaa ve başka bir kaç arkadaşşş rabbim yardımcısı olsun kolay bir durum değildir

selam kızlar..
nasılsınız..
beni merak etmişsiniz. çok sağolun ben iyiyim.
boşandım. okuduklarınız doğru.
Allah sizlere mutlu evlilikler nasip etsin.

selam kızlar..
nasılsınız..

canım bundan sonra her şey istediğin gibi olsun inşş

selam kızlar..
nasılsınız..

canım özelden de yazdım burdan da yazayım hakkında hayırlısı olsun Allah sana da mutlu olabileceğin yeni hayatlar ve güzellikler sunsun inşallah...

mrb kızlar. hepinizin kadınlar günü kutlu olsun. rabbim burdaki herkesin ne kadar fedakarlık gösterdiğini biliyor. kadındır sürekli fedakarlık yapan evi içinde kocası içinde akrabaları içinde o kadar tedaviler olsun inanın erkekler olsa bir yerden sonra yeter artık derler bence. ama kadın dayanıklıdır dayanır sabreder her şey için. rabbim bu fedakarlıkların.bu sabırların bu duaların karşılığını en kısa zamanda hayırlısıyla kucaklarınızı doldurarak versin inşallahhhhhhhhhhhhhh.aminnnnnnnnnnnnnnn.

slm kızlar uzun zamandır girmiyodum kulübe bi bakayım dedim arkadşlar baya değişmiş tabi bi zamanızdan çoğu kişi artık anne oldu Rabbim herkese nasip etsin benim oğluş büyüdü 2.5 yaşında yoruyorlar Allah ömür versin yaramazlık peşindeyiz :)

slm kızlar uzun zamandır girmiyodum kulübe bi bakayım dedim arkadşlar baya değişmiş tabi bi zamanızdan çoğu kişi artık anne oldu Rabbim herkese nasip etsin benim oğluş büyüdü 2.5 yaşında yoruyorlar Allah ömür versin yaramazlık peşindeyiz :)

slm kızlar, uzun zamandır kimsecikler gelmemiş topiğe,
nerelerdesiniz, ben sadece 2 dakikalığına girip gelişmeleri okuyup çıkanlardanım
fırsatım olursa yazıyorum, ama buaralar kımseler uğramamış buralara.

Yağmuruuum canım seni gördüğüme çok sevindim eski arkadaşları gördükçe çok mutlu oluyorum:)
nasılsın, maaşallah oğluşa, koca adam olmuş bile,
zaman çok hızlı geçiyo, benim ikizlerde 23 aylık oldular çok şükür, kızımda 8 aylık,
büyüyüp gidiyolar çok şükür ama bende 10 yaş yaşlandım sanki,
bi yaramazlar ki sorma, uykusuzluk, yorgunluk, ev işi, çocukların işi... yap yap bitmiyo anacım
peşlerinde koşturmaktan başka bişi yaptığım yok,
Allah can sağlığı versinde biz yorulalım artık,
Darısı tüm bebek isteyenlerin ve bekleyenlerin başına, inşallah en kısa zamanda bebişleri göbişlerine konuverir
kendine ve oğluşa çok iyi bak, arada gel buralara
eskisi gibi olmasada en azından bi hal hatır soralım birbirimizden haberdar oluruz hiç olmazsa
kızlar sizide bekliyoruz tekrar topiğe, boş bırakmayın buraları hadi Allaha emanet olun...:KK3:

Slm kızlar nasilsiniz biz iyiyiz cadilarimla uğraşıyorum bütün gün koşturup duruyorum iste onların pesinden
Allahım güç versin de bize onlarda saglık bizde koşturalım onların pesinden

Can isom maşallah size allahım sana da güç versin gercekten çok zor uc çocukla uğraşmak
Maşallah kOcaman olmuşlar allahım saglık versin hepimizin bebislerine
Kendinize ve bebislere iyi bakin

OOO can-iso maşallah yütmüşsünn sende büya zor tabii senin kat zordur Allah yardımcın olsun aynen iş güç hiç bitmiyo buraya eskisi gibi dolaşmıyorum çok arkadaş değişti doğumdan sonra baya zaman yoktu şimdi zamanım biraz var onda da face de takılıyoruz falan iyiyiz çok şükür çoğu arkadş çoluk çocuğua karştı bizim gibi takılmıyorlar eskiden nasıldı hey gidi günlerr :KK14:

slm kızlar nasılsınız görüşemiyoruz artık oğlum büyüyünce ayaklanınca peşinden koşturuyorum hep her yere girip çıkıyor çok enerji dolu parka gidiyoruz her gün eve girmek istemiyor şu anda hesap makinasını almış önüne tuşlara basıp duruyor elektronik şeylere çok meraklı şimdi de yanıma geldi ne yazdığıma bakıyor:)
büyüdükçe daha talı oldular değil mi Allah isteyen herkese versin bu bıcırıklardan:)
kendinize iyi bakın:)

HAYIRLI CUMALAR
Yokluğa sırf yok olduğu için varlık bahşedersin..Nankörlerin bile rızkını kesmez inkar edenlere bile nefes verirsin..Varlığımız Senin lutfundur..Senin ihsanındır..Aciz varlığımıza lütfunu ihsanını daim eyle..Yoklukta bırakma bizleri..Karanlıkta bırakma bizleri..Çirkinliğe daldırma bizleri..Güzel eyle her halimizi..

Gözyaşlarımıza değer veren Sensin..Biliriz rahmet denizini bulandıramaz cümle günahlar..Rahmetinle arındır bağışla bizleri....

merhaba arkadaslar nasılsınız bız benım cadı kız uyudu fırsattan ıstıfade yazayım dedım cok sukur yurumeye basaladı hep pesındeyız durmak bılmıyor sureklı dustugnden etrafında olmak zorundayım fafık dogum yaptımı acaba onu merak edıyorum ben hep okuyorum buraları yazamasamda hergun sızlerlenım hepınızı cok sevıyorum herzaman duacınızım hoscakalın

X