Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesinin Güzel Hamişleri ve Güzel Anneleri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm canim arkadaslarim, nasilsiniz?
hep aklimdasiniz ama nedense kk'ya girmiyorum, benimki galiba biraz psikolojik...bu pembe sayfalar acilinca eski gunler geliyo aklima...

bakiyorumda bebislerimiz artik bebislikten cikti guzel cocuklar oldular :))
tuna'da artik nerdeyse 18aylik, 1-2haftaya kadar cok uslu bir cocukken artik cok yaramaz oldu, evde yalnizken hic sorun yok, hatta kalabalikta tek cocuk oldugu zamanda sorun yok, ama baska bi cocuk gordumu aziyo resmen, hatta dovuyo bile :KK43:(
gozumu ustunden ayiramiyorum, istedigi olmayinca hemen daliyo cocuklara

kızlar fadik de doğurmuşş yusuf eymen paşa 1 temmuzda doğmuşş cok şükürrr rabbim hep isteyenlere nasip etsin

hadii ben cok özledim eski gunleri toplaşalımm :KK9::KK9::KK9:

kızlar fadik de doğurmuşş yusuf eymen paşa 1 temmuzda doğmuşş cok şükürrr rabbim hep isteyenlere nasip etsin

öylemi
çok sevndim
çok şükür
rabbim sağlık versin

çok sevindim allah sağlık sıhhat uzun ömür versin inşallahh minik yusuf eymene

allah olmayanlarada nasip eylesin inşallahh

merhaba arkadaşlar:KK16:
herkes iyidir umarım...
evet bende doğum ettim çok şükür rabbime banada bu mutluluğu taddırdı darısı bütün isteyen arkadaşlara inş.

fadikçimmm çook sevindim tatlım.allah analı babalı büyütsün vatanına milletine ailesine hayırlı bir evlat olsun inşallah..

kızlar hepinize merhaba.eskisi gibi gelemiyorum.nasılsınız?
ben çok iyiyim kocamdan boşanıyorumm
şimdi neden iyisin diceksiniz ama beni haketmeyen ,bir sürü kadınla yatıp kalkan bir hayvandan bana hayır gelmezmiş zaten,vakit kaybından kurtuldumm
yoluma beni hakeden bir insanoğluyla devam ederim artık inşallah bundan sonra

o kadar üzülüp ağladığım düşüklerime bebelerime hiç üzülmüyorum iyi ki olmamış yoksa ömür boyu bu hayvanın yüzünü görmeye devam edecektim
benden hbrler böyle mahkeme halen devam ediyor kapımda köpek oldu oldular hepsi sülalesi ama sevgim bitti bir anda soğudum devamı kesinlikle olmazzz ömür boyu şüphelerle yürütemem evliliğiii
duygusal değil mantıklı düşünerek verdim kararımı doğruluğundan da kesinlikle eminim

öptüm hepiniziii:KK16: :KK16: :KK16:

fadikçimmm çook sevindim tatlım.allah analı babalı büyütsün vatanına milletine ailesine hayırlı bir evlat olsun inşallah..

şimdi neden iyisin diceksiniz ama beni haketmeyen ,bir sürü kadınla yatıp kalkan bir hayvandan bana hayır gelmezmiş zaten,vakit kaybından kurtuldumm

o kadar üzülüp ağladığım düşüklerime bebelerime hiç üzülmüyorum iyi ki olmamış yoksa ömür boyu bu hayvanın yüzünü görmeye devam edecektim
benden hbrler böyle mahkeme halen devam ediyor kapımda köpek oldu oldular hepsi sülalesi ama sevgim bitti bir anda soğudum devamı kesinlikle olmazzz ömür boyu şüphelerle yürütemem evliliğiii
duygusal değil mantıklı düşünerek verdim kararımı doğruluğundan da kesinlikle eminim

canım yaşanaları en iyi yaşayan bilir hakında hayırlısı olsun inşşşş aldığın bu kararala çok mutlu olursun yolunbahtın açık olsun

canım yaşadıklarını en iyi sen bilrsin elbetteki kararın bundan sonraki yaşamın için en hayırlısı olsun inşallahh rabbim hep iyi insanlarla karşılaştırsın

sağol papatyacım duan için allah razı olsun...

senin hakkında da hayırlısı olsun...
durum bu noktaya geldikten sonra bence en doğru kararı vermişsin...
çünkü güven olmadan çok çok zor...
rabbim çok daha iyi insanlarla karşılaştırsın...

Selam kızlar ben ncinar aslında burdan kopmadın sadece yazmıyorum bütün gelişmeleri izliyorum benim kızım 3 yasında oldu bana arkadas oldu Allah olmayan herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Artık 2. yi düşünmeye basıldık bu zaman kadar korunduk :KK1: bakalım ne olacak umarım 2. Bebeğimiz bizi beklenmeden hemen gelir sizin minikleri öpüyorum kendinize iyi bakin

iyi aksamlar inşallah herkes iyidir papatya hakkında hayırlısı olsun ınsallah Rabbım yolunu açık etsin iyi insanlarla karsılastırsın.bizde iyiyiz cok sukur kızımla oglumla gercı oglum buyuk kızım bırbucuk yasında oldu cok hareketlı hıc yerınde durmuyor hele oturmak nedır hıc bılmez hep pesındeyız resmen duz duvara tırmanıyor çok tehlıkelı hareketler yapıyor o yuzden hep peşındeyız çok sukur suam uyuyor yazabılıyorum bızden haberler bu kadar Rabbım bu Ramazan ayının hurmetıne butun dualarınızı kabul etsin inşaAllah:KK49:

evettttt çok uzun zamandır hem buraya hemde diğer topiğe kimseler yazmıyor eskilerden kimse kalmadııı EVET KIZLAR UZUN BİR ARADAN SONRA BEN YENİDEN TEDAVİDEYİM 6. TÜP BEBEK TEDVİM İÇİN YARIN HAS GİDİYORUM EN ÇOK İHTİYACIM OLAN ŞEY DUAAA

evettttt çok uzun zamandır hem buraya hemde diğer topiğe kimseler yazmıyor eskilerden kimse kalmadııı EVET KIZLAR UZUN BİR ARADAN SONRA BEN YENİDEN TEDAVİDEYİM 6. TÜP BEBEK TEDVİM İÇİN YARIN HAS GİDİYORUM EN ÇOK İHTİYACIM OLAN ŞEY DUAAA

hayırlı olsun tedavin
inşallah bu son olur, güzel haberlerini bekliycem
Allahım yardımcın olsun, inşallah seninde kucağın dolar

Fadik'in bebeği olmuş çok sevindim hayırlı olsun, onun da yüzü güldü sonunda

anladığım kadarıyla ELCHIN'in de bebeği olmuş sanırım, hayırlı olsun onun da bebeği

Allahım diğer bebek isteyen herkese nasip etsin

birşeyler araştırırken kendimi burda buldum...bu topiğin açılma fikri benden gelmişti...çokta güzel olmuştu ama topiği sürdürememişiz...
ben bebeğimi kaybettikten sonra buraya hiç gelemedim ama daha sonra çok şükür rabbime bende anne oldum şimdi oğlum 21 aylık...
bazı eski mesajalrı okurken çok duygulandım o günler geldi aklıma bizim burdaa ve diğer topiğimizde çok güzel günlerimiz güzel dosluklarımız olmuştu...
sizleri çok seviyorum canım arkadaşlarım:KK16:

Slm...
Tesadufen kendimi burda buldum , ne cok ozlemisim burdaki sohbetleri...
Ne guzel paylasimlarimiz oldu..aci tatli anilarimiz...

Merhaba kızlar bende her topiğe yazıp sizler için yardımcı olmaya çalışıyorum öncelikle bu sitenin dışardan araştırma yapanlara çok faydası olduğunu bilmenizi isterim eğer birgün hamile kalırsam burada insanlara bende umut olucam demiştim. 1,5 yıllık evliyim 8 ay korunduktan sonra Allah içime bir anda anne olma duygusunu verdi ve çocuk için çalışmaya başladık biraz araştırınca olmama sebeplerine takıldım 3 ay denedik sonra doktora gittik benim sonuçlarım iyiydi o arada Ramazan ayında umreye gittik dönünce eşiminkilere bakacaktık tabi geçiştirdik ve döndükten sonra ilaç kullandığım için çok geç adet oldum bunun üzerine eşim doktora gitti sonuçlar herkesi yıktığı gibi beni de yıktı 5 milyon sperm 0 morfoloji, ve ileri hareket %30 Hemen araştırdık keçiboynuzu, neofortil, evicap 200 ml,keçiboynuzu soğuk pres pekmez, derken en çok duaya sarıldık ve doktorların ağzına değil bu işin Mevlanın demesine kalacağını aramızda konuştuk ve bu mesele hakkında çok konusmayacağımıza dair söz verdik. Ertesi ay doktora gittik renkli doopler çekildi ve eşimde tümör olabileceği söylendi beynimden vuruldum çocuk vs attım bi kenara Allahım onu bana bağışla diye gece gündüz dua ettim. Medinenin toprağının olduğu ve seyyid birinin okuduğu su geçti elimize kesinlikle onun faydalı olduğunu düşünüyoruz bir dahaki gidişimizde tömör olmadığını söylediler. Bu meseleyi atlatınca hatice misge var bilmiyorum duydunuz mu aidin salihin talebesi kanser, çocuk gibi birçok konuda sadece sağlıklı beslenme programı yaparak ve verdiği reçetelerle birçok kimsenin iyi olmasına vesile oluyor ben biraz takıntılı biriyim zaten deterjan, doğal organik beslenme hepsini en doğal olanından alırım kendisini de tanıdığım için ona gidelim ben ilaçlarla hormonlarla vücudumu mahvetmek istemiyorum dedim randevu aldık tabi bu arada sağlıklı yaşamı 2ye katladım titizlik noktasında her sabah soğanlı (iyi geldiğini söylediler sperm sayısına) yumurta, doğal halk ekmeği, sebze ağırlıklı beslenme tavuk gibi etleri tüketmeme ve zaten dışardan hiç yemiyoruz ama tamamen ne olursa olsun yememeye söz verdik. Akşam 7den sonra atıştırmalık yaptık ceviz, fındık, incir, üzüm hafta 2 kere balık, brokoli ve eşimin düzenli spor yapmasıyla gayretli bir şekilde 2 ayı geride bıraktık.

O ara doktora gittik kadın Doğuma bana sizin asla normal yoldan olmaz bence hemen tüpe başlayın dedi çok sinirlendi eşim bende içten içe üzüldüm o hafta gelinimiz hamile kaldı ama dedim herşey rabbimden
doktorların söylediklerinden çok cenabı hakkın takdirine bıraktık işi F. Razi’nin buyurduğu gibi;

“Hayâtım boyunca tecrübe etmişim. Ne zaman bir işte, bir kimse, Allahü teâlâdan başkasına îtimâd eylese, bu îtimâdı onun, belâ, mihnet, sıkıntı ve zorluk çekmesine sebeb olur. Ama Allahü teâlâya güvenip, yalnız O'na dayansa, istediği şey en güzel şekilde hâsıl olur....”

*İlk olarak sadece Muharrem ayında çekilebilen bir tesbihat vardı onu çektim

4774 tane

« رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ »

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn." Başında ve sonunda sadaka verdik eğer bu duanın bir usulü var tabi dediğim gibi sadece Muharrem ayında çekiliyor farklı ağızlardan çekilmesi lazım ama çekenler namaz kılan Salih kimseler olmalı eğer hamile kalınırsa bir süre söylenmemeli gibi

*1000 tane ya evvelü ya Allah 4 Cuma üst üste

*4444 tane salavatı tefriciye

*41 Fetih süresi

cumartesi günü başlanır. Abdest alıp 2 rekat namaz kılınır. 7 defa Estağfurullah çekin arkasından salavat çekip niyet edin.cumartesi 1

pazar 3

pazartesi 5

salı 7

çarşamba 7

perşembe 7

cuma Sela okumadan 11 defa okuyun. Ardından dilediğini isteyin. inşallah dileklerimizle gerceklesir

*Okunmuş su (Meryem süresi)

*EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

*Her gün 707 tane ya varis ya Allah

Namazlardan sonra elimi karnıma koyup; ya varis, ya halık, ya müheymin, ya mübdi isimleriyle dua ettim

Seyidet nefise hazretlerine durumumu arz ettim Abdülkadir geylani, şahı nakşibendi, Meryem annemiz, hasya annemizden istimdat diledim her girdiğim kalabalık ortamda burada bulunan Salih bir kulunun yüzü suyu hürmetine nasip olsun dedim

Seherlerde Hacet namazı kılıyordum ve uzun uzun dua...

———-

Hacamat sülük yaptırdık

Ve yumurtlama günlerime göre 1 gün ara verip birgün denedik ay sonuna doğru sürekli uyku hali hissetmeye başladım ve bi gece sıtmaya tutunmuş gibi uyandım titriyorum ama geçmiyor adetime yakın yoğun beyaz leke geliyordu sürekli adet olucam gibi bir sancı 2 gün kala test yaptım ve çift çizgi net görünüyordu hemen kan verdik ve hamile olduğumu öğrendim bol bol şükür secdesi yaptım sadaka verdik şimdi her gün

Fe hebli min ledünke veliyya’

Yerisüni ve yerisü min âli Yâkûb.” “Yühricüküm tıflen sümme li tebluğû eşüddeküm her gün 10 defa namazdan sonra

Her namazdan sonra 7 ayetel kürsi son ayette (vela yeudu 7 defa okunacak her seferinde) karnımı avusturuyorum. En önemlisi moral ve destek ve rabbimiz işi bırakmak umarım faydalı olmuşumdur hepinize Allahım nasip etsin

X