Eşim seks sırasında hiç öpmedi ve sırtını dönüp yattı

Olay gerçekleşirken siz neden öpmediniz peki? Yani öyle bi anlatmışsınız ki 10 saniyede oldu bitti gitti uyudu adam gibi olmuş. Her zaman böyle değilse normal bi anınızda konuyu açıp hissettiklerinizi söyleyin kadınlar için özellikle seks sırasında duygular çok önemli. Sizin anlatımınız şip şak kaba saba bi şey gibi olmuş
Çok uzun uzun yazamadım aslında tabi ki kaba saba bişey olmadı ama açıkça anlatamadım. Tek bir pozisyonda sakin bi birliktelik oldu. Ben uykulu olduğum ve kırgın olduğum İçin pek karşılık vermedim.

Çok uzun uzun yazamadım aslında tabi ki kaba saba bişey olmadı ama açıkça anlatamadım. Tek bir pozisyonda sakin bi birliktelik oldu. Ben uykulu olduğum ve kırgın olduğum İçin pek karşılık vermedim.
Bazen olur öyle ya normalde böyle değilseniz kesinlikle halı altına süpürmeyin konuşun beni kırdın ve kötü hissettirdin diyin. Sizi seven sayan obje gibi görmeyen bi adamsa zaten çözülür gider erkekler dümdüz varlıklar , siz terslemeyip ilişkiye okey demeniz bile kırılmamış demek ki iyiyiz mesajı vermiş olabilir( bazı erkek mantığına göre)

Bazen olur öyle ya normalde böyle değilseniz kesinlikle halı altına süpürmeyin konuşun beni kırdın ve kötü hissettirdin diyin. Sizi seven sayan obje gibi görmeyen bi adamsa zaten çözülür gider erkekler dümdüz varlıklar , siz terslemeyip ilişkiye okey demeniz bile kırılmamış demek ki iyiyiz mesajı vermiş olabilir( bazı erkek mantığına göre)
Sanırım evlilikte bi yerden sonra kırıldığın konuları söylemek de işe yaramıyor. Erkekler bundan bile sıkılıyor. Ama biz kadınlar sorunları konuşarak çözmeye çalışıyoruz. Onlar ise sığ düşünceleriyle herşeye dümdüz bakıyorlar.

Gayet kaba saba olmuş. Kirginken, isteksizken karsilik vermedginiz iliskiye girmissiniz bunu da nasil beceriyorsunuz anlamiyorum 7/24 islak mi duruyor.
Bu kendine saygisizlik oluyor bence ve bu şekilde ilişkiyi erkekte istemez normalde. Hareketsiz durduktan sonra anlami ne? Masturbasyon yerine kullanmis oluyor sizi, siz de izin verirseniz boyle olur.

Gayet kaba saba olmuş. Kirginken, isteksizken karsilik vermedginiz iliskiye girmissiniz bunu da nasil beceriyorsunuz anlamiyorum 7/24 islak mi duruyor.
Bu kendine saygisizlik oluyor bence ve bu şekilde ilişkiyi erkekte istemez normalde. Hareketsiz durduktan sonra anlami ne? Masturbasyon yerine kullanmis oluyo

Anlatım tarzınız hiç bizi yansıtmadı malesef. Normalde asla böyle bişey olmaz ilk defa olduğu İçin şaşırdım. Ve saygısızlık değil sonuç olarak nefret yok sadece aramız limoniydi basit mi mevzu yüzünden. basit bir mevzu İçin de kalkıp yatağı terkedip istemiyorum demek daha mı doğru olurdu ? Basit ılan mevzuyu daha çok yokuşa sürmek olayı büyütmek olmaz mıydı?

Anlatım tarzınız hiç bizi yansıtmadı malesef. Normalde asla böyle bişey olmaz ilk defa olduğu İçin şaşırdım. Ve saygısızlık değil sonuç olarak nefret yok sadece aramız limoniydi basit mi mevzu yüzünden. basit bir mevzu İçin de kalkıp yatağı terkedip istemiyorum demek daha mı doğru olurdu ? Basit ılan mevzuyu daha çok yokuşa sürmek olayı büyütmek olmaz mıydı?

Yatagi terk edin demedim.
İlişkiyi istememek yokuşa sürmek degildir ve ilişki istememek icin kocadan nefret etmek gerekmiyor bu nasil bir düşünce ki bilemedim.

Aramiz süper bile olsa o an istemedigim ilişkiye istemiyorum derim karsilik vermeyecegim ilişkiye girip oylece yatip adam yapsin diye beklemem yahu. Evlenmek demek adamin cani istediginde kafasina göre ustumde masturbasyon yapabilecegi anlamina gelmiyor.

Kendim de istemiyorsam ön sevişme vs olmadan pat diye olan iliskiye giremem. Ozellikle uykudan uyandiriyorsa ön sevişme vs deneyecek karsilik gorebilmek icin.

Siz bu konuyu böyle gormuyorsaniz konu acmasaydiniz bir anlami yok.

Ben de kızdığım ve tartıştığımız zamanlarda eşim dışarıdan geldiğinde yatakta uyuyor taklidi yaparım. Yaklaşmak istediğinde reddetmiyorum net olarak; ama yüzümü dönmediğimde her şeye rağmen omzumdan, saçımdan, boynumdan öper sarılır; direkt işe girişmeseymiş keşke veya en azından uyurken sarılsaymış.

Yatagi terk edin demedim.
İlişkiyi istememek yokuşa sürmek degildir ve ilişki istememek icin kocadan nefret etmek gerekmiyor bu nasil bir düşünce ki bilemedim.
Aramiz süper bile olsa istemedigim ilişkiye istemiyorum derim karsilik vermeyecegim ilişkiye girip oylece yatip adam yapsin diye beklemem yahu. Evlenmek demek adamin cani istediginde kafasina göre ustumde masturbasyon yapabilecegi anlamina gelmiyor.

Kendim de istemiyorsam ön sevişme vs olmadan pat diye olan iliskiye giremem. Ozellikle uykudan uyandiriyorsa ön sevişme vs deneyecek karsilik gorebilmek icin.

Siz bu konuyu böyle gormuyorsaniz konu acmasaydiniz bir anlami yok.
Ben şuanki durum İçin bu şekilde izah ettim. Tabi ki ilişkiyi istemediğim zamanlarda bunu dile getirip saygı çerçevesinde ilerliyoruz. Benim zoruma giden ben birliktelik için yeşil ışık yaktığım halde tekdüze ilerlemesi ve sonrasında hiçbir yaklaşımı olmaması. Sanırım acemilik ve gelişi güzel yazdığım İçin olayın analizini pek doğru yazamadım. Neyse

Ben de kızdığım ve tartıştığımız zamanlarda eşim dışarıdan geldiğinde yatakta uyuyor taklidi yaparım. Yaklaşmak istediğinde reddetmiyorum net olarak; ama yüzümü dönmediğimde her şeye rağmen omzumdan, saçımdan, boynumdan öper sarılır; direkt işe girişmeseymiş keşke veya en azından uyurken sarılsaymış.
Beni anlayan biri❤️ Teşekkür ederim yorumunuz İçin ben de bunu diyprum işte.

Eşimle aramız biraz limoniydi gece işten geldi ben uyurken yanaştı zorlayınca kırmak istemedim hiç öpmeden vs başladı birliktelik bittikten sonra da sırtını döndü yattı hiç sarılmadı normalde öyle yapmaz ama zoruma gitti. Ve bu durumun farkında bile değil. Artık bişeyleri açıklamaktan bıktım sorunları dile getirince de şikayetçi oluyorum 🤦🏻‍♀️

İstemiyorumdan anlamayan biri olmasına takılmayıp ona takılmak. 🤦🏻‍♀️

Sorun hiçbir sevgi göstergesi olmadan sadece tek bir pozisyonla bitirip sonrasında da hiç sarılmaması öpmemesi. Yani hiçbir yaklaşım göstermemesi
Ee siz öpseydiniz birlikte olurken madem bu iş olacak hakkını verseydiniz 🤣sonra trip atacaksanız atın yine yok o beni öpmedi siz başlatsaydınız o da eşlik etseydi amann püften püften yani

X