Eşim seks sırasında hiç öpmedi ve sırtını dönüp yattı

Burdaki konulara şaşırmamak elde değil . Hanımefendi kendiniz kocanıza sorsanız. hadi küstünüz ilişkiyide istemişsiniz o zaman konuşsaydınız bana ilginç geldi karşılık vermedim ama ilişkiye girdik. Yorumların çoğu normal dese rahatlayacakmısınız anlamadım sizi. Milleti boşverin sizin konuşup kendinizi ifade etmeniz gerekiyor tamam ben senle ilişkiye girdim ama arkana dönüp yatman kalbimi kırdı diye siz ifade edin . Böyle başlıklar çok oluyor evli koca koca insanlar neden konuşamıyor anlamıyorum buraya sorana kadar kocana sor bacım
Eşimle herşeyi ama herşeyi konuşarak çözmeye çalışan bir insanım. Hiçbir zaman sus pus çocuk gibi küserek erkeğin anlamasını bekleyen kadınlardan olmadım. Kendimi de çok güzel ifade ederim. Defalarca yazdığım gibi ilk defa olan bir durum olduğu İçin buraya bi yazmak istedim bir başlangıç konusu olarak düşünebilirsiniz öyle içimden geldi buraya yazdım . Ne sorunlar yaşıyo insan bu yanında çerez.

Kızgınken o kızgın olmuyor mu 👀 ben küsünce eşimin morali bozulur ne seksi 😅 yanaşırsa da aa barışmak mı istiyorsun önce özür dile derim 😂

Adam size gülerek cevap verdiğine göre pek ciddiye almamış kızgınlığınızı,bundan bağımsız genel olarak nasıl biri eşiniz?

Aranız kötüyken birlikte olmasaydınız keşke, barışma niyetinde olan insan öper sarılır sonra birlikte olur. Sizi -afedersiniz- şişme bebek niyetine kullanmış. Hoş bir şey değil.

Aranız kötüyken birlikte olmasaydınız keşke, barışma niyetinde olan insan öper sarılır sonra birlikte olur. Sizi -afedersiniz- şişme bebek niyetine kullanmış. Hoş bir şey değil.
bu genel bir çıkarım mı söylediğiniz ? yani ilk defa olmuş olması ya da belki yorgunluk belki ben uyuduğum İçin böyle gelişi güzel davranmış olma ihtimali de yok mu? Zira şişme bebek tabiri bana ağır gelir 🤦🏻‍♀️

Eşimle aramız biraz limoniydi gece işten geldi ben uyurken yanaştı zorlayınca kırmak istemedim hiç öpmeden vs başladı birliktelik bittikten sonra da sırtını döndü yattı hiç sarılmadı normalde öyle yapmaz ama zoruma gitti. Ve bu durumun farkında bile değil. Artık bişeyleri açıklamaktan bıktım sorunları dile getirince de şikayetçi oluyorum 🤦🏻‍♀️
Amaaan.

Eşinizi yanınızda yatırmayın.
Yıkayıp temizliğini yaptıktan sonra kutusuna koyup cekmecelerden birine kaldırın.
Çünkü şu haliyle bildiğiniz dildodan hiçbir farkı yok 🤷

Bi seferlik böyle olduğunu söylüyorsunuz. Tabiki de normalde sağlıklı olanı bu şekilde değil. Keşke hep dediğiniz gibi olsa ama esiniz de ilk kez böyle yapmış. Çokta büyütmeyin. Bunun için illa ki kavga etmeyin. Birdaha yaparsa izin vermezsiniz. Rahatsız olduğunuzu söylersiniz. Böyle yapmaya devam ederse de kesinlikle seks yapmazsınız. Çünkü şişme bebek muamelesi hoş değil

Çok uzun uzun yazamadım aslında tabi ki kaba saba bişey olmadı ama açıkça anlatamadım. Tek bir pozisyonda sakin bi birliktelik oldu. Ben uykulu olduğum ve kırgın olduğum İçin pek karşılık vermedim.
Kırgın olduğunuz için bu şekilde olduğunu düşünüyorum.bence uzun süreli birlikteliklerde bu tarz çeşitlilik olabilir diye düşünüyorum.sonuçta sürekli aynı evresiniz.bazen öyle olur bazen böyle.abartılacak birşey göremedim ben.benim de başıma geldi birkaç defa.hatta benim hoşuma gitmişti değişiklik.

Eşimle aramız biraz limoniydi gece işten geldi ben uyurken yanaştı zorlayınca kırmak istemedim hiç öpmeden vs başladı birliktelik bittikten sonra da sırtını döndü yattı hiç sarılmadı normalde öyle yapmaz ama zoruma gitti. Ve bu durumun farkında bile değil. Artık bişeyleri açıklamaktan bıktım sorunları dile getirince de şikayetçi oluyorum 🤦🏻‍♀️
Bu cinsellik olayı ne dramatize ettiniz be kardeşim. Her birliktelikte duygusal bağ kurmak zorunda değilsiniz , bazen sadece hormonlar yükselir ve yaşanır . Bir kere öpmeden yapınca hemen de inciniyorsunuz maşallah. Bende bazen öpmek istemiyorum, gayette arkamı dönüp yattığım oluyor . Bebek nazlar gibi her ilişkide sizi nazlayacakmı bu adamlar. Erkekler cinselliğe sizin baktığınız açıdan bakmıyor, kadınlar için çoğunlukla duygusal bir eylemken erkekler için değildir. O sebeple kolay aldatan taraf genelde erkek olur. Sarılmadı diye hemen de kendinizi aşağı çeken düşüncelere girmeyin. En azından anlık arzusu için bile sizinle birlikte olmak istemiş. Bu kadar kaotik bakmayın şu cinselliğe

Bu cinsellik olayı ne dramatize ettiniz be kardeşim. Her birliktelikte duygusal bağ kurmak zorunda değilsiniz , bazen sadece hormonlar yükselir ve yaşanır . Bir kere öpmeden yapınca hemen de inciniyorsunuz maşallah. Bende bazen öpmek istemiyorum, gayette arkamı dönüp yattığım oluyor . Bebek nazlar gibi her ilişkide sizi nazlayacakmı bu adamlar. Erkekler cinselliğe sizin baktığınız açıdan bakmıyor, kadınlar için çoğunlukla duygusal bir eylemken erkekler için değildir. O sebeple kolay aldatan taraf genelde erkek olur. Sarılmadı diye hemen de kendinizi aşağı çeken düşüncelere girmeyin. En azından anlık arzusu için bile sizinle birlikte olmak istemiş. Bu kadar kaotik bakmayın şu cinselliğe
Ama kadınlar da aynı erkekler gibi rahatlamak ister ilişki sonunda. Öpme, sarılmadan önce kadınların da cinsel tatmine ulaşması lazım. Burada konu sahibi öpüşememekten yakınmış ama zaten cinsel tatmin bile yaşamamış. Sorun o zaten. Cinsellik erkeklere sunulan bir şey değiş. İşteş bir eylemdir. Erkek “işini bitirip” yatıyorsa kadın da aynı şekilde yapabilmeli.

Ama kadınlar da aynı erkekler gibi rahatlamak ister ilişki sonunda. Öpme, sarılmadan önce kadınların da cinsel tatmine ulaşması lazım. Burada konu sahibi öpüşememekten yakınmış ama zaten cinsel tatmin bile yaşamamış. Sorun o zaten. Cinsellik erkeklere sunulan bir şey değiş. İşteş bir eylemdir. Erkek “işini bitirip” yatıyorsa kadın da aynı şekilde yapabilmeli.
genel durumdan söz etmiyorum elbette, ilk defa yaşadığını ifade edip bu kadar sorun yaratması ilginç. Elbette kadında bunu yapabilir

Anladığım kadarı ile sık olan birsey değil, normalde öper sever diyorsunuz . Her ilişkide nadiren olabilecek sıradan konuyu neden paylaştığınızi anlamadım. Sürekli, sık sık olsa birsen derim ama böyle durumda tek yapılacak intikaaammm. Sende aynısını yap.

Ya herkes ne kadar abartmış. Konu sahibi ilk kez olduğunu söylüyor yok şişme bebek yok dildo ne alakası var. Kavgalıyken yapılmış seks işte her çiftin hayatında en az bir kez olmuştur bu tarz bir olay, araları düzelince oturup konuşurlar olur biter. Konu sahibinin eşinin yaptığını benim kocama yapmışlığım bile var. Ona sinirliydim ama libido da bir okadar tavandı alacağımı aldım g*tümü devirdim yattım🙈

X