Erkek İnfertilitesi Eşim varikosel ameliyatı olacak önerileriniz nedir

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sanırım gebe kalmıs siniz gebe kalmaya calistigim zamanlardi demıssınız rahim filminden ne kdr snra oldu yani sıkıntı cıktı mı sızın rahim filminde

Sanırım gebe kalmıs siniz gebe kalmaya calistigim zamanlardi demıssınız rahim filminden ne kdr snra oldu yani sıkıntı cıktı mı sızın rahim filminde
3 ay olmadan hamile kaldı canım hemen ıkız eşinde varıkosel vardı ameliyat oldu sonrası 3 ay olmadan hamıle kaldı şükür bebeklerı doğdu :)

Ameliyattan sonraki 3.ayda hamile kaldim.
Dedıklerınızı bir bır uyguluyoruz Rabbım bıze ve ısteyen herkese nasıp etsın proxeed plus gunde bır mi ıkı kere mı kullandınız içerıgı zengın olan var ve dusuk olan bızım kı yuksek olandan oldugu ıcın gunde bır kullanıyorux

Dedıklerınızı bir bır uyguluyoruz Rabbım bıze ve ısteyen herkese nasıp etsın proxeed plus gunde bır mi ıkı kere mı kullandınız içerıgı zengın olan var ve dusuk olan bızım kı yuksek olandan oldugu ıcın gunde bır kullanıyorux
[/QUOTE
Bizimkide 1 paketti. Amin insallah allah tez zamanda doldursun kucaginizi

Biz de 1 paket kullaniyoduk. Amin allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin. Hepinize dua ediyorum. Herseyin basi sabir. Care aramaktan hic vazgecmeyin. Biz de 2.5 yil sonunda kavustuk miniklerimize

Benim esimde ameliyat olalı nerdeyse 2 yıl oldu ama bende hamile kalamadim çok şükür ben de birşey çıkmadı tupler açık ve rahim temiz duzgun demisti doktor ama prolaktin yüksek çıkmıştı beklemedeyiz bakalım hayırlısı neyse o olsun inşallah aralık ayında tüp bebek düşünüyoruz
Benim esim de ameliyat oldu 2 yıl oldu hala çocuğumuz olmadı nasip kısmet zaten bende pko hastasiyim

Benim esimde ameliyat olalı nerdeyse 2 yıl oldu ama bende hamile kalamadim çok şükür ben de birşey çıkmadı tupler açık ve rahim temiz duzgun demisti doktor ama prolaktin yüksek çıkmıştı beklemedeyiz bakalım hayırlısı neyse o olsun inşallah aralık ayında tüp bebek düşünüyoruz
Sanıyorum artık bizimde tüp bebeğe doğru ilerliyor canım nasip olmayınca işte napalim

Arkadaşlar herkese tekrardan merhaba kimler hamile kaldı kimler aşılamayan sonuç aldı kimler tüp bebek yaptırdı sonuçlar lütfen cevap yazsin
Ben 2 defa aşılama yaptırdım ve ikiside tutmadı tüp bebek için aralık ayını bekliyoruz yaşım yıl olarak doldu ama ay olarak dolmasını bekliyoruz

X