Eşimle tartıştım ve babamın evine küs geldim 4 gündür burdayım eşimden hiç ses çıkmadı eşimin bana dönmesini sabırla bekliyorum ne yapmam gerektigini

Öyle adamla ömür geçmez Ayrıl geç huylu huyundan vazgeçmezzz

Yani biz bu filmi çok izledik ama umarım yanılmayız ve eşin akıllanmış olur. Sana tek tavsiyem asla taviz verme tekrar. Ben kaç defa alttan aldım barıştım her seferinde daha da kabardılar.

Dikkatli ol D Davsannn

Evet barıştık bugün bizi almaya gelicek oğlunu ve beni çok özlediğini söyledi konuştuk herşeyi anlaştık çiçek yaptırmış özrünü diledi ve baristik

Sevindik adınıza.
Peki ailesi ne diyor..tutumları aynı mı olacak onlarda anlamış mi durumun vahametini. .

Sevindik adınıza.
Peki ailesi ne diyor..tutumları aynı mı olacak onlarda anlamış mi durumun vahametini. .
Evet onlarlada konuştum eşimde dedi ailemle ilgili bir sıkıntın oldummu bana değil direk onlara soyligcektin bu saatten sonra dedi bende tamam dedim anlaşmaya baglandi

Barışmışsınız ama ben bir kadının blöf amaçlı evi terk etmesini doğru bulmuyorum.
" ben evi terk edeyim, kocam gelsin beni alsın, eve getirsin...:ukala::ukala:"
Orası sizin eviniz ama terk ettiğinize göre evinizi benimsememişsiniz

Barışmışsınız ama ben bir kadının blöf amaçlı evi terk etmesini doğru bulmuyorum.
" ben evi terk edeyim, kocam gelsin beni alsın, eve getirsin...:ukala::ukala:"
Orası sizin eviniz ama terk ettiğinize göre evinizi benimsememişsiniz
Benim evimi benimsediğim kadar kimse benimsenmiştir bu konuda bilmeden yanlış düşünüyorsunuz beni tanımıyorsunuz ama bir insna o evden bir değil iki değil beş on yirmi elli değil kaç kez konulursa sabreder ben iki senedir en ufak şeyde babamın evine koyuluyorum naosaydim yine kovuldum artık canıma tak etti çıktım geldim belki biraz bazı şeylerin farkında olur diye

Benim evimi benimsediğim kadar kimse benimsenmiştir bu konuda bilmeden yanlış düşünüyorsunuz beni tanımıyorsunuz ama bir insna o evden bir değil iki değil beş on yirmi elli değil kaç kez konulursa sabreder ben iki senedir en ufak şeyde babamın evine koyuluyorum naosaydim yine kovuldum artık canıma tak etti çıktım geldim belki biraz bazı şeylerin farkında olur diye
Hakkınızda hayırlısı olsun, Allah yuvanuza mutluluk, huzur versin, bşdaha yalanılmasjn inşsllh. Sevgiyle kal

Eşiniz mi sizi evden kovdu?
Ben evi terk ettiniz zannettim..
Yanlış anlamışım kusura bakmayın.

Eşiniz mi sizi evden kovdu?
Ben evi terk ettiniz zannettim..
Yanlış anlamışım kusura bakmayın.
Defol git babanın evine sürekli tartışma çıkarıyorsun biktim artık diyen bir insanın yanında nasıl alabilirdimki bir değil iki değil üç değil beş değil on değil bi yere kadar bu cümleyi kaldırabildim daha fazlasını kaldıramadım vecektim gittim

Özür dilese ne değişeceğini düşünüyorsunuz?
Eşiniz ailesine bağımlı.
Bakın dikkatinizi çekerim bağlı değil, bağımlı.
Onun ailesi siz ve çocuğunuz değil.
Annesi, babası ve kardeşi.
Böyle gelmiş, böyle gider.

2 yıllık evliyim bir oğlum var 10 aylık eşimle 4 gün önce bir tartışma yaşadım sabredemedim çektim geldim sıkıntım sürekli ailesiyle vakit geçirmesi sürekli annesinin ve babasının yanında bize çok nadir vakit ayırıyor sabrım kalmadı artık sabah dan beşe kadar eşimi bekliyorum evde saat beste eve gelmeden ailesi birşey uyduruyor hemen soluğu işten çıkar çıkmaz onların yanında alıyor ve ben bu durumu 2 senedir çekiyorum sabahın altisindada gecenin birindede canları istediği zaman sürekli eşimi alıp götürüyorlar bir tane abisi var evde o olduğuna rağmen hala esimden medet umuyorlar sürekli eşimi herseyde yanlarinda istiyorlar ve eşimde bu durumdan hiç şikayetçi degil aksine çok memmun onlar benim annem babam ne zaman cagrirlarsa ne zaman bisey isterlerse yapmak zorundayım deyip beni ezip geçiyor ben çok bir şey istemiyorum sadece eşimle vakit geçirmek istiyorum ben eşime çok aşığım çok seviyorum bu onu gayet iyi biliyor ben iki senedir bu konudan muzdaribim söylüyorum dile getiriyorum ama hiç faydası olmadı benimle bu konuda hep kinlesiyor iyiliklere söylesem olmuyor beni anlamıyor kötüce desem yine anlamıyor ve tartışıyoruz çok ağır hakaretler ediyor sinirleniyor bağırıyor çağırıyor son tartışmamız cok ağır geçti ilk defa bana bir tokat atti cektim geldi hic bir seyi dusunmeden ciktim kapidan artık cok doldum surekli alttan aldim arkama bakmadan aldim cocugumuda cagirdim ailemi beni goturduler ben anlayamıyorum nedir bu kadar anne baba bacı kardeş düşkünlüğü benim eşinde aşırı derecede hem onun bu düşkünlüğünü saskinlika izliyorum ne yapacagimi şaşırdım sürekli onların mutluluğunu düşünüyor beni bir hiç gibi görüyor sürekli onlara birşeyler yapmamı bekliyor benden bisey yapmayincada ne yapayım ne bekliyorsun ben senin ailen karşı daha fazla ne yapabilirim elimde küçük doğumla diyorum tartisma çıkarıyor ağır laflar kullaniyor sen bir gelin olupda ne yaptım onlara diyor temizlik yapmamı istiyor sürekli onlara yemek yapmamı istiyor yani kısaca eşim beni kendisine es olarak değilde ailesine hizmetçimi almış diye düşünmeden edemiyor o şekilde deyince dahada bağırıyor dahada kızıyor o nasıl laf diye sadete gelecek olursam ben babamın evindeyim 4gundur eşim ne beni aradı ne sordu ne bir mesaj attı nede çoğunu sordu yani dorr gundur hic bir sekilde kendinden haber alamadim her yerdende engellemis bende hic bir sekilde onu aramayi mesaj atmayi dusunmuyorum cunku ben surekli sabrettim alttan aldim o bana donus yaomadigi surece ben ona donus yapmayi dusunmuyorum sabırla bekliyorum saatleri dakikaları günleri sayıyorum sürekli telefon basında bekliyorum hiç bir hareketlilik yok bu durumda ne yapmalıyım eşimin beni aramasını dört gözle bekliyorum

lütfen söyleyeceklerimi yanlış anlamayın. biraz sert olabilir ama belki faydalı olur diye yazıyorum. siz maalesef güçsüz ve aşırı romantik takılan bi kadın imajı çiziyorsunuz, bütün mesajlarınızda bunu gördüm. gerçekçi değilsiniz bir kere. iki yıllık evliyiz ilk bir yıl örnek çifttik diyorsunuz. zaten ilk 1 yıl klasik canım cicim ayları siz hiç bir zaman örnek çift değildiniz bunu kabul edin öncelikle. hocayla falan düzelecek şeyler değil bunlar, yok nazar yok büyü falan biraz gerçekçi olun.

siz asla boşanmazsınız. o yüzden bi daha eşinizle bu konuda kavga etmeyin. bişeyleri değiştirmek istiyorsanız da güzellikle yapın. mesela sadece eşinizin olduğu bi plan yapın haftasonu için. sana şu yemeği yapıcam, ya da şuraya gidelim vs.. ailesiyle iyi geçinin, sizin onlardan nefret etmediğinizi bilsin. sürekli şikayet eden bi tipsiniz ama çözüm yok. değişmeyecek şeyler için şikayet edip durmayın. kararlarınızın ve tavırlarınızın arkasında olun. sizde annemi gördüm maalesef. sürekli her kavgada baba evine giden ve iki gün sonra kocası gelsin onu alsın diye dua eden bi kadın olmak hiç hoş değil. ayrıca karı-koca kavga edince aileleri çağırmak kadar saçma, cahilce bir olay yok. ne münasebet sizin kavganıza dahil oluyorlar? hem kendiniz çağırıyorsunuz çok ilginç.

siz eşimi seviyorum aşığım demişsiniz ama o sizden bıkmış gibi sanki. eğer çok emek vermez, kendinizi değiştirmezseniz bu gidişiniz son olmayacak gibi görünüyor. kendinize saygı ve sevgi duymayı öğrenin, bi ilgi alanınız olsun. eşiniz futbol mu seviyor, siz de ilgilenin takip edin, konuşacak bişeyler yaratın. ailesinin yanına bu kadar gitmesinin en önemli nedeni birlikte bişey paylaşmak istemeyişi.bunu tersine çevirin, paylaşımlarınızı arttırın.

ailenin kadını gelip evden alması, kavgalarda ailelerin çağırılması falan 40 yıl öncede kaldı. bu anlamsız gelenekleri bırakın artık hiç sağlıklı değil. umarım kurtarabilirsiniz ilişkinizi.

Bu konu soyle kapanır buyuk ihtimal: eşim geldi, sözler verdi , ben de hatalıydım zaten , her sey halloldu

Yahu uzun zamandır fırsatım olmadığı için okumuyordum.Şöyle göz gezdirdim başlıklarda.Her tartışma konusunda, her fikir isteyene eşiniz manyak olmuş, eşiniz piskopat bilmemne yorumları cidden şaşırttı.İnsanların zor günlerinde destek olmak başka bir şey, kendi egonuza diğer kişilere yuvanızı dağıt demek başka bir şey.Kendi eşimi ve çevremi bilmesem bu forumdaki kadınların hepsi biskolata erkekleri ile evli derdim.Başlık sahibi arkadaşım sana sözüm hemen hemen tüm evliliklerde aile yüzünden tartışma kıskanma vb olaylar oluyor.Sen eşini seviyorsun o da seni.Mümkün mertebe sabretmeye çalış ve karşı tarafa bir taş at.İletişime bahane olsun yada gururunu kır yuvana dön.Ayrılık oldukça evliliğiniz daha çok zarar alır.Erkekler ilk zamanlar daha inat olur aramaz olan ve yavruna olur.Eşin seni ve sende eşini sevdiğini anlıyorum yazdıklarından.Herkesin benzer dertleri var ama sanal ortamda şöyle mükemmeliz böyle kibirliyim diye hava atıyorlar.Kanma onlara

2 yıllık evliyim bir oğlum var 10 aylık eşimle 4 gün önce bir tartışma yaşadım sabredemedim çektim geldim sıkıntım sürekli ailesiyle vakit geçirmesi sürekli annesinin ve babasının yanında bize çok nadir vakit ayırıyor sabrım kalmadı artık sabah dan beşe kadar eşimi bekliyorum evde saat beste eve gelmeden ailesi birşey uyduruyor hemen soluğu işten çıkar çıkmaz onların yanında alıyor ve ben bu durumu 2 senedir çekiyorum sabahın altisindada gecenin birindede canları istediği zaman sürekli eşimi alıp götürüyorlar bir tane abisi var evde o olduğuna rağmen hala esimden medet umuyorlar sürekli eşimi herseyde yanlarinda istiyorlar ve eşimde bu durumdan hiç şikayetçi degil aksine çok memmun onlar benim annem babam ne zaman cagrirlarsa ne zaman bisey isterlerse yapmak zorundayım deyip beni ezip geçiyor ben çok bir şey istemiyorum sadece eşimle vakit geçirmek istiyorum ben eşime çok aşığım çok seviyorum bu onu gayet iyi biliyor ben iki senedir bu konudan muzdaribim söylüyorum dile getiriyorum ama hiç faydası olmadı benimle bu konuda hep kinlesiyor iyiliklere söylesem olmuyor beni anlamıyor kötüce desem yine anlamıyor ve tartışıyoruz çok ağır hakaretler ediyor sinirleniyor bağırıyor çağırıyor son tartışmamız cok ağır geçti ilk defa bana bir tokat atti cektim geldi hic bir seyi dusunmeden ciktim kapidan artık cok doldum surekli alttan aldim arkama bakmadan aldim cocugumuda cagirdim ailemi beni goturduler ben anlayamıyorum nedir bu kadar anne baba bacı kardeş düşkünlüğü benim eşinde aşırı derecede hem onun bu düşkünlüğünü saskinlika izliyorum ne yapacagimi şaşırdım sürekli onların mutluluğunu düşünüyor beni bir hiç gibi görüyor sürekli onlara birşeyler yapmamı bekliyor benden bisey yapmayincada ne yapayım ne bekliyorsun ben senin ailen karşı daha fazla ne yapabilirim elimde küçük doğumla diyorum tartisma çıkarıyor ağır laflar kullaniyor sen bir gelin olupda ne yaptım onlara diyor temizlik yapmamı istiyor sürekli onlara yemek yapmamı istiyor yani kısaca eşim beni kendisine es olarak değilde ailesine hizmetçimi almış diye düşünmeden edemiyor o şekilde deyince dahada bağırıyor dahada kızıyor o nasıl laf diye sadete gelecek olursam ben babamın evindeyim 4gundur eşim ne beni aradı ne sordu ne bir mesaj attı nede çoğunu sordu yani dorr gundur hic bir sekilde kendinden haber alamadim her yerdende engellemis bende hic bir sekilde onu aramayi mesaj atmayi dusunmuyorum cunku ben surekli sabrettim alttan aldim o bana donus yaomadigi surece ben ona donus yapmayi dusunmuyorum sabırla bekliyorum saatleri dakikaları günleri sayıyorum sürekli telefon basında bekliyorum hiç bir hareketlilik yok bu durumda ne yapmalıyım eşimin beni aramasını dört gözle bekliyorum
Bak canım benim eşim de nişanlıyken annesinin sözünden çıkmazdı (annesine çok düşkün)o ne derse o olurdu bu da benim çok sinirimi bozardı ve eşimle evlenmeden önce de sık sık bu yüzden kavga ederdik.Evleneli 7 ay oldu , Eşim bensiz annesigile asla tek başına gidip de oturmaz bisey olmadığı sürece benimle birlikte gider benimle birlikte eve gelir.eşim zaten çalışıyor akşam gec geliyor öyle pek bi vakti yok pazar günleri de gidecek olursak eşimi çok özlediğimi beraber vakit geçirmek istediğimi söylüyorum bir iki saat oturup kalkiyoruz .Eşimle ailesi yüzünden kavga edince onlara daha çok bağlandığını gördüm .şimdi eşimle ailesi yüzünden kavga etmemeye çalışıyorum .kaynanam oglum da oglum der durur önceleri kıskaniyordum eşim daha cok anne anne diyordu simdi hic umursamıyorum eşimle kavga etmemeye onu hep mutlu etmeye çalışıyorum eşim de eve gelmek icin can atiyor.yani erkeği ne kadar sıkarsan o kadar senden uzaklaşıyor

Ben sizin yerinizde olsam kocami yalniz birakmazdim,pesine takilir giderdim.. ailesinin ekmegine yag surmussunuz boyle yaparak

X