Eşimle tartıştım ve babamın evine küs geldim 4 gündür burdayım eşimden hiç ses çıkmadı eşimin bana dönmesini sabırla bekliyorum ne yapmam gerektigini

Bu arada iyi olmanıza inanın sizi tanımasam da çok sevindim. Çok sevin, çok sevilin bundan sonrası çok güzel olsun inşallaj
Ben zaten sürekli iyi niyetimden kaybettimya allah herkesi iyi insnalarla karşılaştırsin tek temennim budur esimede cok sasirim nedir bu kalbini kirliligi deyip dururum ona o insanla ayni evi paylaşıyorum işte o kadar baglanmisimki vazgeçmek zor geliyor her ne yaparsa yapsin

Ben zaten sürekli iyi niyetimden kaybettimya allah herkesi iyi insnalarla karşılaştırsin tek temennim budur esimede cok sasirim nedir bu kalbini kirliligi deyip dururum ona o insanla ayni evi paylaşıyorum işte o kadar baglanmisimki vazgeçmek zor geliyor her ne yaparsa yapsin
Çok yanlış yaptığımın farkındayım bu konu hakkında bir uzmandan en kısa zamanda yardım istigcem

Benim bu saatten sonra tek digcem allah benide eşimize doğru yola itsin herşeyi zaman göstericek inşallah benim sonunda hayırlı değil bunu şimdiden göre biliyorum
İnşallaj sonunuz iyi olsun, kimsenin yuvası yıkılmasın. Ama eğer öyle Bi durum olursa diye de aklınızın bir ucunda hep şu olsun, ailem var arkamda, çok şükür evladım sağlıklı diyin. Her zaman beterin beteri vardı sakın unutma nolur. Ben de inan çok kötüyüm. Gecen sene karnımda bebeğimi kaybettim, bu sürede annem hastaydı. Sonra annemi kaybettim. Şimdi boşandım. Ama diyorum hiçbirini ben istemedim Allah böyle yazmış elimden bişiy gelmiyoki. Allah büyük çok büyük.

İnşallaj sonunuz iyi olsun, kimsenin yuvası yıkılmasın. Ama eğer öyle Bi durum olursa diye de aklınızın bir ucunda hep şu olsun, ailem var arkamda, çok şükür evladım sağlıklı diyin. Her zaman beterin beteri vardı sakın unutma nolur. Ben de inan çok kötüyüm. Gecen sene karnımda bebeğimi kaybettim, bu sürede annem hastaydı. Sonra annemi kaybettim. Şimdi boşandım. Ama diyorum hiçbirini ben istemedim Allah böyle yazmış elimden bişiy gelmiyoki. Allah büyük çok büyük.
Allahım hep senin yaninda olsun basin sagolsun sana en icten dileklerimle allahtan sabir diliyorum herşey alın yazısı yaşamadan ölmek yok hepimiz bir imtihandan geçiyoruz inşallah bundan sonraki hayatında allah sana iyi insanları karsilastirir umudunu kaybetme yorumların ve isteklinin için çok teşekkür ederim

Aynı hissettiklerimi yaşamış ve hissetmiş birisiniz beni anlatımınızın farkındayım hemde çok iyi anlamissiniz
Emin ol öyle iyi anlıyorum ki; yaşadım yaşadıklarını katbekat... O yüzden biliyorum sonunu. Bana da söylüyorlar bu adam olmaz evliliğinizin sonu belli diye. Başından geçenler uyarıyor ben pişmanım önceden bitirmediğime, yıllarıma emeklerime acıyorum diye. Sonu belli olan bir şeyi uzatma çabası bizdeki. Allah gözümüze sokuyor da görmek istemiyoruz hala umıt ediyoruz. Ailen de aileme benziyor. Sana destek her daim arkanda. Silkelenip mantıklı karar vermeliyiz duygular elbet zamanla körelir. Çocuğun ve kendin için doğru belli aslında. Benim için de senin için de...

Insallah dediginiz gibi olur bazen korkuyorum acaba bizden vazgectimi diye düşünüyorum yoksa sonu kötümu olucak diye dusunmuyor degilim insan hiç sormazı dört gündür ben kendimden geçtim beni sormasin oğlumuzu hiç sormazmi oğlum nasıl diye en azinndan küçük bir mesaj

İyi de siz zaten sizden vazgeçtiği için şikayetçişiniz. .
Önceliği anne babası olduğu için mutsuzsunuz..
Şimdi neden bu korku.
Son mesajları okumadım ne oldu bilmiyorum lakin benim anladığım yine siz arayacaksınız..ve yine aynı şekilde muamele göreceksiniz ki bence en büyük hatanız her kavgada baba evine dönmeniz..
Baba evine gitmek eşi aileye şikayet etmektir bunu bi koca sürekli kaldıramaz..
Hakkınızda hayırlısı.

İyi de siz zaten sizden vazgeçtiği için şikayetçişiniz. .
Önceliği anne babası olduğu için mutsuzsunuz..
Şimdi neden bu korku.
Son mesajları okumadım ne oldu bilmiyorum lakin benim anladığım yine siz arayacaksınız..ve yine aynı şekilde muamele göreceksiniz ki bence en büyük hatanız her kavgada baba evine dönmeniz..
Baba evine gitmek eşi aileye şikayet etmektir bunu bi koca sürekli kaldıramaz..
Hakkınızda hayırlısı.
Aynen en ufak şeyde çekip.gidiyorum dayanamıyorum çünkü defol git diyor bana önümüzden bende çıkıp geliyorum sonrasında geri dönüyorum ne yaptığı ne yapacagimi inanın bende bilmiyorum artık neyin içindeyim neye düşmüşüm ne durumdayım bilmiyorum

Kaç gündür burdayım ailesinden arayan soran bile olmadı yine sizin eşiniz boşanmasanız için azda olsa biseyler yapmış benim eşime şuanda desem bırakıcam diye defol git der bilmiyorum bende hala bunlara ragmen bekliyorum sanırım tek neden oğlum olsa gerek oğlum için bekliyorum babasız büyümesin aile olalım evimiz yuvamız diye diye avutuyorum kendimi

Babasız büyümesin herşeye çocuğum için sabrettim..
Bu cümleler bana oldum olası saçma sapan gelmiştir.
Yaşamadan bilinmez anlaşılmaz diyeceksiniz muhtemelen ama oldum olası şunu söylerim..
Karı koca boşanırken bi taraf anne ya da baba olmaktan feragat etmiyor..
Siz yine anne o yine baba..
Sadece kavga gürültü içinde buyumeyecek psikolojisi bozulmayacak çocukların..
Ben eşimin 2. Evliligiyim ve ilk eşinden 16 yaşında bi oğlu var..
Bu çocuk 1.5 yaşından itibaren kavga gürültü ile büyümüş..
İçine kapanık sorunlu bir çocuk olarak yetişmiş..
Beni niye doğurdunuz diyormuş sürekli.
Ne zamanki anne babası boşanmış çocuk sessizlik ve huzur ile tanışmış.
Ne anne ilgisiz ne baba..
Kaldiki eşim öle dialogu çok iyi..
Annesinde kalıyor ama baba ile sürekli iletişimde..
Üzerinde baba korkusu aile terbiyesi var ve dışarı ile iletişim kurabiliyor artık. .

Yani diyeceğim şu..
Kadınlar çocukları için birşeye katlanmak zorunda değil.
Siz kendiniz o muameleye katlaniyoruz sanıyorsunuz ama sizinle birlikte huzursuz ortamda büyüyen çocukları sırf küçük diye belki düşünmüyorsunuz.
Çocukların karakter gelişimı 2 yaşında başlar bunu unutmayalım lütfen.
Birbirlerine sürekli bağıran anne babasını gören çocuklardan sağlıklı bireyler beklemeyin.
Onlara bunu yapmayın.

Babasız büyümesin herşeye çocuğum için sabrettim..
Bu cümleler bana oldum olası saçma sapan gelmiştir.
Yaşamadan bilinmez anlaşılmaz diyeceksiniz muhtemelen ama oldum olası şunu söylerim..
Karı koca boşanırken bi taraf anne ya da baba olmaktan feragat etmiyor..
Siz yine anne o yine baba..
Sadece kavga gürültü içinde buyumeyecek psikolojisi bozulmayacak çocukların..
Ben eşimin 2. Evliligiyim ve ilk eşinden 16 yaşında bi oğlu var..
Bu çocuk 1.5 yaşından itibaren kavga gürültü ile büyümüş..
İçine kapanık sorunlu bir çocuk olarak yetişmiş..
Beni niye doğurdunuz diyormuş sürekli.
Ne zamanki anne babası boşanmış çocuk sessizlik ve huzur ile tanışmış.
Ne anne ilgisiz ne baba..
Kaldiki eşim öle dialogu çok iyi..
Annesinde kalıyor ama baba ile sürekli iletişimde..
Üzerinde baba korkusu aile terbiyesi var ve dışarı ile iletişim kurabiliyor artık. .

Yani diyeceğim şu..
Kadınlar çocukları için birşeye katlanmak zorunda değil.
Siz kendiniz o muameleye katlaniyoruz sanıyorsunuz ama sizinle birlikte huzursuz ortamda büyüyen çocukları sırf küçük diye belki düşünmüyorsunuz.
Çocukların karakter gelişimı 2 yaşında başlar bunu unutmayalım lütfen.
Birbirlerine sürekli bağıran anne babasını gören çocuklardan sağlıklı bireyler beklemeyin.
Onlara bunu yapmayın.

Bilmiyorum fikirlerin ve düşüncelerim anında değişiyor bir şans daha vereyim mi eşime yada hiç bu şansa gerek yok direk konuşup anlaşıp boşanma talep ederimmi diye aklım gelip gidiyor sakın kafayla düşünmeye ihtiyacım var yarın edim benimle karşılıklı konuşmaya gelecekmiş o konuşma benim için cok onemli hersey o konusmadan sonfa geeceklesicek

Bilmiyorum fikirlerin ve düşüncelerim anında değişiyor bir şans daha vereyim mi eşime yada hiç bu şansa gerek yok direk konuşup anlaşıp boşanma talep ederimmi diye aklım gelip gidiyor sakın kafayla düşünmeye ihtiyacım var yarın edim benimle karşılıklı konuşmaya gelecekmiş o konuşma benim için cok onemli hersey o konusmadan sonfa geeceklesicek
Tavrını net koy arkadaşım bu konuşma senin son şansın evliliğinde birşeyleri düzeltmek için. Neleri isteyip istemediğini belirt ciddi olduğunu hissettir. Alttan alırsan köle yapar bu adam seni

Hepsini konuştum yıllardır icimde kalan şeyleri bile dedim hiç birşey icimde kalmadı eşimde anlayışlı davrandı ben onu o beni dinleyerek tatlıya bağladık birbirimize sözler verdik inşallah bu yolda devam ederiz eşim sözünü tutar

Barıştınız mı?
Eşin niye birden çark etti?

X