Erkek İnfertilitesi Eşine çakşır suyu içirenler,tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
K.bakma canım. Yanlışlıkla heralde. Bende yeni farkettim biz sultan séyhmus türbesine gittik namaz kıldık dua ettik ..Oraya gidenlerin çoğu evlat sahibi olmuşlar. Kızlarının ismini sultan erkeklerin séyhmus koymuşlar. İnşallah bizde anne oluruz. Allah kimseyi mahrum etmesin. Amin

K.bakma canım. Yanlışlıkla heralde. Bende yeni farkettim biz sultan séyhmus türbesine gittik namaz kıldık dua ettik ..Oraya gidenlerin çoğu evlat sahibi olmuşlar. Kızlarının ismini sultan erkeklerin séyhmus koymuşlar. İnşallah bizde anne oluruz. Allah kimseyi mahrum etmesin. Amin
Aminnnn inşalah bu türbeyi araştıracagım canım

kızlarda bende çakşırın kökünü bulabildim,kökler halinde hepsi işte,toz haline getirmeyi düşünüyorum rende ile,doğal olmasını istedigim için suyunu alma cesaretinde bulunamadım,balla karıştırıcagım,ayrıca bir fincan sıcak suya bir kaşık atıp demleyecegim,bizde hiç sperm yok..bakalım nolucak bende 7 ay kullanıcam sonuçları inş iyi olucak :V

Cevabın için teşekkürler ozbuyucusu.Doğal çakşır otu ile revize edilmiş hazır satılan çakşır suyu arasında ben de tereddüte düşmüştüm.Gittiğim aktarda her ikiside vardı.Yani hem çakşır otunun kendisi hem de suyu vardı.Aktar, suyundaki vitamin değerlerinin daha yoğun olduğunu söyledi.Açıkçası eşime hazır suyu içirmek kolayıma da geldi,aldım.Sperm sayısındaki farkı anlamak için 5lt tüketmiş olmak gerekiyor.Biz 9.şişedeyiz.Bir şişe 1 lt.Henüz test yaptırmadık;ama dediğin gibi ozbuyucusu, cinsel isteği ve performansı anında etkiliyor.Denendi onaylandı yani:)
Merhaba acaba hangi marka kullandınız ? Kullanımı nasıl ? Fayda gördünüz mü ?

Derincim merhaba,

Ben her bulduğum karışımı içiren,sürekli kür uygulayan biri değilim,hatta bu ilk olacak. Eşimde de 1,6 milyon sperm sayısı,hareketli de %1 :) bizden daha iyi durumdasınız merak etme.
Yaklaşık 2 yıldır yaşıyoruz biz de bunları,ama çok araştırdım.Bahsi geçen bitkileri teker teker araştırdım. En iyi şifa,en doğru kaynak Rabbimin yarattıkları,kararımı verdim ve başladık.
Pekmeze katıştırıp sabah akşam birer kaşık tedavisi,bol şans olumunekankayizsmile
Sizin sonuc ne oldu acaba

Merhaba arkadaşlar
8 yıllık evliyiz ve eşim azosperm 10 ekim 2011 de mikro tese ameliyatı oldu ve hiç sperm bulunamadı olgunlaşmamış hücrelerin olduğunu söyledi çakşır suyunu 1 yıldır eşim kullanıyor sabahları kalktığında aç karına 1 fincan içti ve içmeye devam ediyor haftada 1 litre içiyor ama malesef bizde sperm çıkmadı inşallah sizlerde çıkar:KK43:((
Merak ettim bebeğiniz oldu mu ? Olduysa Çakşır suyu mu yoksa başka şeyle mi oldu.

Merhaba canım,

söylediğin şey hakikaten çok faydalı bir bitki.Anında ereksiyon kuvveti vermeye yardımcı olur.Cinsel kuvveti olağanüstü arttırmaya yardımcı olur.iktidarsızlığı gidermeye yardımcı olur.Cinsel ilişki sayısını arttırmaya yardımcı olur.Doğurganlık etkisi sağlamaya yardımcı olur.Sperm sayısını yükseltmeye yardımcı olur.Spermanın kalitesini arttırmaya yardımcı olur.Cinsel ilişkideki stresi , korkuyu ve tedirginliği yok etmeye yardımcı olur.Erkeğin kendine olan güveninin artmasına yardımcı olur.Çiftler arasındaki cinsel mutluluğu maksimum düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Benim eşimde de varikosel problemi var,sol testislerinde stop tip varikosel teşhisi konuldu.1,3 milyon sperm sayıldı. Şubatın ilk haftası gibi ameliyat düşünüyoruz. Bahsi geçen bitkiyi satan yerler varmış,ama şahsen kimyasal işlemlerden sonra revize edilmiş suyu değil de doğalını tercih ederim. Hatay çevresinde yetişiyormuş,bir arkadaşım var oralı,söyledim gönderecek. Bakalım bizde nasıl etkisi olacak?

Rabbım gönlümüzdekini hayırlısıyla nasip eder inşallah... olumunekankayizsmile

Kullanımı için de yemeklerden 20 dakika önce 1 kahve fincanı içilmesi tavsiye edilir.
Çakşır yağrak ve çiçeklerinden modern distilasyonlarla elde edilmiş çakşır aromatik suyudur.
meraba ameliyat oldumu esiniz ve bebeginiz oldumu

Benimde eşimde tek tük sperm çıkmıştı hareketli hareketsiz sayı yazmıyordu azospermi gibi birşeydi 3 hafta kullandı çakşır suyu tabi yanında başka şeyler de kullandık bu sefer 100.000 olmuş ama hepsi hareketsiz bu seferde sayıyı artırmada etkili mi bilmiyorum başka şeylerde kullandığımız için

kızlarda bende çakşırın kökünü bulabildim,kökler halinde hepsi işte,toz haline getirmeyi düşünüyorum rende ile,doğal olmasını istedigim için suyunu alma cesaretinde bulunamadım,balla karıştırıcagım,ayrıca bir fincan sıcak suya bir kaşık atıp demleyecegim,bizde hiç sperm yok..bakalım nolucak bende 7 ay kullanıcam sonuçları inş iyi olucak :V
Meraba geçmiş olsun bi gekisme oldu mu acaba benim esimde de sperm yok ta .inşallah fayda etmiştir

Merhaba arkadaşlar
8 yıllık evliyiz ve eşim azosperm 10 ekim 2011 de mikro tese ameliyatı oldu ve hiç sperm bulunamadı olgunlaşmamış hücrelerin olduğunu söyledi çakşır suyunu 1 yıldır eşim kullanıyor sabahları kalktığında aç karına 1 fincan içti ve içmeye devam ediyor haftada 1 litre içiyor ama malesef bizde sperm çıkmadı inşallah sizlerde çıkar:KK43:((
meraba ne kaynaklı Azosperm bi tedavi gördü mu esiniz umarim mutlu son olmustur

Arkadaşlar benim sorunum hamile kalamamak değil de eşimle aramızdaki cinsel yaşamın kötüye gitmesi. Kocam çok fazla istek duymuyor artık ve malesef performans açısından eskisi gibi değil. Hafiften sertleşme sorunu da oluyor bazen. İlişkinin bir anında 10-15 saniye ara vermemiz gerektiğinde sertliğini koruyamadığı oluyor. Çakşırı hamilelik için kullanan arkadaşlar partnerlerinin performansında gelişme görüyorlar mı? Bu sebeple alıp kullanmak faydalı olur mu?

X