Erkek İnfertilitesi Eşine çakşır suyu içirenler,tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba kızlar bende eşime çakşır suyu içirmiştim 2 sene önce ama herkesin çıktığı değer bizde düştü hatta doktor kızdı her okuduğunuzu neden yapıyorsunuz diye ama etki eden de çok kişi var kişiden kişiye değişiyor yinede dikkat etmekte fayda var

Benimde eşimde tek tük sperm çıkmıştı hareketli hareketsiz sayı yazmıyordu azospermi gibi birşeydi 3 hafta kullandı çakşır suyu tabi yanında başka şeyler de kullandık bu sefer 100.000 olmuş ama hepsi hareketsiz bu seferde sayıyı artırmada etkili mi bilmiyorum başka şeylerde kullandığımız için
Merhaba benim esimde de iki sperm cikti sadece ve bir haftadir caksir suyu iciyor acaba sizin durumunuz nedir biz daha cok yeni ogeendik moralim sifir

Merhaba benim esimde de iki sperm cikti sadece ve bir haftadir caksir suyu iciyor acaba sizin durumunuz nedir biz daha cok yeni ogeendik moralim sifir
Biz bir ara kullandık , fakat yanında farklı desteklerde kullandı eşim .Faydası oldu mu bilmiyorum ? fakat eşinizin fsh değeri yüksekse kullanmayın ve çakşır suyu karaciğer değerlerini bozabiliyormuş .O yüzden uzun süreli kullanmamak gerek .

Biz de şuan 2.sisedeyiz ama bilmiyorum etki eder mi bakalım.Bir de ben içinde çakşır kökü de bulunan bir vitamin takviyesi buldum.Argifex m isminde onu sipariş ettim gelince direk onu vericem ne olur bilmiyorum biz de ileri hareketlilik sıkıntısı var.Bir buçuk yıldır olmuyor.İnsallah en kısa zamanda etki eder size de.

Herkese iyi akşamlar. Eşimin sperm sayısı yüksek olmasına rağmen ileri hareket hızı düşüktü. Bende çakşır kökünü aktarda öğüttüm yine öğütülmüş keçi boynuzu özü ile keçi boynuzu pekmezini karıştırıp yedirdim. Erzurumlu bir hekime de sperm sonuçları gönderdik bize macun gönderdi. Kullandığımız ay hamile kaldım ikizlere. Yani düşük yaptım o ayrı mesele. Sonrasında yine hamile kaldım kalbi durdu. Genetik testte pıhtılaşma çıktı. Bu ara yine gebelik planlıyoruz aynı şeyleri tekrar yapıyoruz. İnşallah olumlu sonuç alırız. Dua edin 🤲

Biz bir ara kullandık , fakat yanında farklı desteklerde kullandı eşim .Faydası oldu mu bilmiyorum ? fakat eşinizin fsh değeri yüksekse kullanmayın ve çakşır suyu karaciğer değerlerini bozabiliyormuş .O yüzden uzun süreli kullanmamak gerek .
Cok tesekkur ederim cevap icin ginseng macun da yiyor ek olarak yarin yine sperm testi vercek eger artis olursa ginseng ile caksir koku suyu fayda etmis diyecegim bilemiyorum korkuyorum

Cok tesekkur ederim cevap icin ginseng macun da yiyor ek olarak yarin yine sperm testi vercek eger artis olursa ginseng ile caksir koku suyu fayda etmis diyecegim bilemiyorum korkuyorum
Proxeed plus , promen gibi ek vitamin desteği alsın bence öncelikle eşiniz .G

Herkese iyi akşamlar. Eşimin sperm sayısı yüksek olmasına rağmen ileri hareket hızı düşüktü. Bende çakşır kökünü aktarda öğüttüm yine öğütülmüş keçi boynuzu özü ile keçi boynuzu pekmezini karıştırıp yedirdim. Erzurumlu bir hekime de sperm sonuçları gönderdik bize macun gönderdi. Kullandığımız ay hamile kaldım ikizlere. Yani düşük yaptım o ayrı mesele. Sonrasında yine hamile kaldım kalbi durdu. Genetik testte pıhtılaşma çıktı. Bu ara yine gebelik planlıyoruz aynı şeyleri tekrar yapıyoruz. İnşallah olumlu sonuç alırız. Dua edin 🤲
bu düşüklerin sebebi sizden kaynaklı mı yoksa sperm kalitesi düşük yani morfolojisi o sebeple mi olmuş bir bilgi verdiler mi size acaba ?

bu düşüklerin sebebi sizden kaynaklı mı yoksa sperm kalitesi düşük yani morfolojisi o sebeple mi olmuş bir bilgi verdiler mi size acaba ?
[/QUOTE
Düşükler sonrası yaptığım genetik testte kanımda pıhtılaşma olduğu ortaya çıktı. Düşüklere neden olan buymuş. Eşimle alakalı değil.

Arkadaşlar benim sorunum hamile kalamamak değil de eşimle aramızdaki cinsel yaşamın kötüye gitmesi. Kocam çok fazla istek duymuyor artık ve malesef performans açısından eskisi gibi değil. Hafiften sertleşme sorunu da oluyor bazen. İlişkinin bir anında 10-15 saniye ara vermemiz gerektiğinde sertliğini koruyamadığı oluyor. Çakşırı hamilelik için kullanan arkadaşlar partnerlerinin performansında gelişme görüyorlar mı? Bu sebeple alıp kullanmak faydalı olur mu?
size kimse cevap vermemiş sorununuza bir çözüm bulabildiniz mi acaba?

kızlarda bende çakşırın kökünü bulabildim,kökler halinde hepsi işte,toz haline getirmeyi düşünüyorum rende ile,doğal olmasını istedigim için suyunu alma cesaretinde bulunamadım,balla karıştırıcagım,ayrıca bir fincan sıcak suya bir kaşık atıp demleyecegim,bizde hiç sperm yok..bakalım nolucak bende 7 ay kullanıcam sonuçları inş iyi olucak :V
Merhaba faydası oldu mu test verdiğiniz de sperm cıkısı elde edildi mi

Merhabalar nasıl bir macun gonderdiler bizde yaklaşık bir yıldır istiyoruz olmuyor ya

X