Evlilik yıldönümü hediyesi için yardıma ihtiyacım var :(

Elif4549

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2016
75
30
34
22 ağustos 1.evlilik yıldönümümüz. Ne hediyesi alsam bilemiyorum. Klasik kıyafet parfüm saat kol düğmesi gibi şeyler istemiyorum. Erkeklere hediye almak zor iş yaa :işsiz: doğum gününde hakkari de görevdeydi(bu arada polis) o zamanda bişey almamıştım, zaten 3 ay sonra geldi :KK43: mum ışığında yemek filan suprizler yaptım bu defa yemek filan yapmak istemiyorum açıkçası ondan bekliyorum. Ben sadece hediye alıcam. Eğer o bi yemek organizasyonu filan yapmazsa hayallerim suya düşecek, aç kalmamızda ayrı yani :KK70:

değişik olsun istiyorsanız şu sevgili kitaplarından yaptırsanız? hatıra kalır hem elinizde :)

çıkın dışarıda güzle bir yemek yiyin bitsin gitsin :confused:

hediye işi sıkıntı ya erkeğe ne alınır ben çözemedim hala bizimki pek beğenmiyorda o yüzden boşveeeer o alsın :KK71:

Ben kol saati almıştım. Kol saati hastası eşim. Çok istediği bir saat vardı biraz pahalıydı sürekli bakıp bakıp duruyordu onu aldım.

çıkın dışarıda güzle bir yemek yiyin bitsin gitsin :confused:

hediye işi sıkıntı ya erkeğe ne alınır ben çözemedim hala bizimki pek beğenmiyorda o yüzden boşveeeer o alsın :KK71:
Onun bana hediye almayacağını bilsem bende almayacağım aslında. Geriyor bu hediye işi beni :işsiz:ama doğum gününde hediye almadım diye bozulmuştu :63:

:KK55::KK55::KK55:Şehrinizde var mı bilmiyorum ama simulasyon hediye ediye edebilirsiniz. Hakkari'de helikopter fln uçurmuyorsa tabi

eşime tişort aldım beğenmedi
ben giyiyorum :bicak:
eşime deri kartlık aldım
ilk 1 sene kullanmadı şimdi kullanıyor:nazar:
ondan sonra ne istediğine dikkat ettim
ne sevdiğini ihtiyacı ne olduğuna
geçen sene kol saati almaya gittik
eşimi de götürdüm onu kullanıyor:KK31:
3 senelik evliyim formülü adam götürmekle buldum

Ankarada kesin vardır. Ama bu fikri doğum gününe de saklayabilirsin. Madem yeni hamilesin o zaman baba olmasıyla ilgili özel bişiler varsa onlara da bakabilirsin :sampiyon:hem o da moda girsin biraz:emir_bebek:

Bizimde yarin 2. Evlilik yildonumum ama ne bende ne edimde bi faaliyet yok. Ilkini evde guzel bir yemek. Mumlar balonlar vs. Ben kutladim hazirladim ama bu sene ikimizdede tik yok.

Umarim hoşunuza gidecegi birsey bulursunuz

Ankarada kesin vardır. Ama bu fikri doğum gününe de saklayabilirsin. Madem yeni hamilesin o zaman baba olmasıyla ilgili özel bişiler varsa onlara da bakabilirsin :sampiyon:hem o da moda girsin biraz:emir_bebek:
Doğum gününe yakın bebegi vericem hediye :emir_bebek:aslında babalıkla ilgili bişey olabilir ama ne bilemiyorum :işsiz:

Sizinde çok az kalmış o_O
evet canım az kaldı
dışarıda denize karşı güzel bi yemek mi yesek diye düşünüyorum
hediye olarakta gömlek ve kol düğmesi düşünüyorum bi tane beğenmişti almamıştı
yada telefonu kırılmıştı telefon alırım belkide hem ihtiyacıda var
yoğun çalışıyor zaten stresli ondan bişey beklemiyorum mutlu olsun ve güzel bi akşam geçirsin istiyorum

X