Evlilik yıldönümü hediyesi için yardıma ihtiyacım var :(

evet canım az kaldı
dışarıda denize karşı güzel bi yemek mi yesek diye düşünüyorum
hediye olarakta gömlek ve kol düğmesi düşünüyorum bi tane beğenmişti almamıştı
yada telefonu kırılmıştı telefon alırım belkide hem ihtiyacıda var
Ne güzel seçeneklerin var. Nişanımızda kol düğmesi almıştım. Telefonu da yeni aldı sayılır. Ayyy ben ne yapsam :skandal:

Ne güzel seçeneklerin var. Nişanımızda kol düğmesi almıştım. Telefonu da yeni aldı sayılır. Ayyy ben ne yapsam :skandal:
ihtiyacı yok mu yada beğendiği bişey herşeyi yapmışşın sende o zmn boşver dışarıda yemek yiyin yeter :) tesbih filan kullanıyor mu benim eşim seviyor mesela hoş kaliteli tesbihler var:oops:

Benim esime hediyem. Fotoda küçük gözüküyor ama baya büyük bisey. Çocuklar gibi sevinmisti :cool:

Eklentiler

• 20160816_110739.jpg
    20160816_110739.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 192
Benim esime hediyem. Fotoda küçük gözüküyor ama baya büyük bisey. Çocuklar gibi sevinmisti :cool:
Çok güzelmiş. Aslında bende oyuncak almayi düşündüm. Çocukluğu pek güzel geçmemiş. Uzaktan kumandalı büyük bi polis arabasi filan alayım dedim ama gerçekçi bulamadım hep trafik polisi arabaları var. Benimki de polis özel harekatta çalışıyor. Cobra filan sürüyor. Onun oyuncağını aradım ama yok :KK43:

Çok güzelmiş. Aslında bende oyuncak almayi düşündüm. Çocukluğu pek güzel geçmemiş. Uzaktan kumandalı büyük bi polis arabasi filan alayım dedim ama gerçekçi bulamadım hep trafik polisi arabaları var. Benimki de polis özel harekatta çalışıyor. Cobra filan sürüyor. Onun oyuncağını aradım ama yok :KK43:
İlla birebir aynı olmasına gerek yok. Neyse. Kolay gelsin.

yetişkinler için helikopterler var,
eşim çok istiyor benim.

Yılın en yakışıklı babası plaketi fln mesela. Canım babam yazan zıbın olabilir. Hahaha kanguru al 9 ay ben taşıdım sıra sana geliyor fln dersin :anneadayı:
Kanguru fikri harika ben simdiden diyorum esime 9 aydan sonra olay sende vericem kucagina bir tek emzirmeye alirim diye :süslü:
Bizim yil donumumuz de eylul basi kesinlikle bu fikri degerlendiricem. Fikirden dolayi hem takdir ettim hem tesekkur ettim :KK59:

:KK15:
Kanguru fikri harika ben simdiden diyorum esime 9 aydan sonra olay sende vericem kucagina bir tek emzirmeye alirim diye :süslü:
Bizim yil donumumuz de eylul basi kesinlikle bu fikri degerlendiricem. Fikirden dolayi hem takdir ettim hem tesekkur ettim :KK59:
Rica ederim Umarım cok keyifli geçer kutlamanız, sağlıkla büyütün inş :KK15:

Bebeğinizin usg görüntüsü sizin ve eşinizin fotoğrafı kolaj olarak bir çerçeve içinde verilebilir.
Pek çok alternatifi elediğiniz için yazdım bunu,daha önce yazan olduysa da görmediğim için özür dilerim.
Ben pek sıkıntı yaşamıyorum bu konuda eşim oyun hastası olduğu için gidip ps4 oyunlarından alıyorum bayılıyor :-)

X