görücü usulü tanışma ve garip muhabbetler

Adam yatacak kisi ariyor belli ki
Ben direkt derdim
Olay hayir diyememek degil sınırınızı cizmekten neden korkuyorsunuz ki
Ben tanimadigim erkeklere daha sert ve netimdir herhangi bir bag olmayan adama net olamazsaniz ileride daha çok suistimal edilir niyetiniz

Yok yok benim birden fazla kova sevgilim oldu, normal erkek arkadasim da oldu kova ve ustune kova ile evliyim. 😄
Hic birinde boyle zevzek konuşmalar duymadim bi defa kova zekice espriler yapar. Bu adam kovaysa da kova degildir o derece. 😁
Bende kovayla evliyim ❤. Ne nişanlılık ne evlilik döneminde hic böyle seviyesiz esprileri olmadı.😏

ilk mesaj daha seviyesizdi böyle ekrana bakıp kaldım aşırı fenaydı. aradaki insanlara ifade edemeyeceğim kadar kötüydü.

37 yaşında bi de.
Ya lutfen sacmalamayin ya. Engelleyin, silin atin su adami. Bu adamla size araci olan tanidiginiza da acik acik soyleyin. Boyle sapik birini mi bana uygun gordunuz diyin. Cumle alem bilsin.

evet hiç bi sınır olayı yok kendisine de söyledim ama anlamamış hiç
Gerçekten anlamadığını mı düşünüyorsunuz? Adam hayır diyemediğinizi anlamış, sınır vs tanımadan geliyor. Gerekeni yapmazsanız daha da ileri gider bu adam.

Konu sahibi yaşınız çok genç ise görücü usulüyle evlenmeyin. Kendiniz birini bulun öyle evlenin. Bulacağınız kişi düzgün biri olmasa bile en azından kendi seçimlerinizin bedelini ödersiniz başkalarınınkini değil.

Konu sahibi yaşınız çok genç ise görücü usulüyle evlenmeyin. Kendiniz birini bulun öyle evlenin. Bulacağınız kişi düzgün biri olmasa bile en azından kendi seçimlerinizin bedelini ödersiniz başkalarınınkini değil.
Aynen öyle. Aracılar genelde yalan söylüyorlar. "İyidir iyidir" diye geçiştiriyorlar.

Bende kovayla evliyim ❤. Ne nişanlılık ne evlilik döneminde hic böyle seviyesiz esprileri olmadı.😏
Kova erkeğini ben öne sürmüştüm aslında eski erkek arkadaşım yüzünden tripliyim😅😅 ama ben rahat oldukları için ironi yapmıştım yorumumda yoksa dediğiniz gibi bu konudaki adam gibi asla bi seviyesizliği olmadı... Mutluluklar size

Acaba para karsiligimi bu isi yapiyorlar cidden hep öyle derler ama kötü cikar
Olabilir de ama genellikle kendi tanıdıklarını ve akrabalarını veya oğullarını ayarlamaya çalışıyorlar. Kimseyi bulamadıkları için yaptıklarını düşünüyorum ben. Oğlu ipsiz sapsiz olanlar genelde "Evimiz var, arabamız var" vs vs diyerek kendilerini zengin göstermeye çalışıyorlar.
Herkes kendi sevdiği insana iyi diyor. Memlekette bi akrabanın iyi dediği oğlan internette tanimadigi kızlarla arkadaş olan biri çıktı. Allah beni koruyor böylelerinden :KK70:

ben artık buluşmak istemiyorum bunun üzerine ama attığım mesaj keskin ve net olmalı ne yazmalıyım nolur yardımcı olun.

"bu mesajdan sonra daha fazla konuşmamıza gerek yok.bu iş burada bitmiştir"
deyip engeli basın.
açıklama yapmakla zaman harcamayın.
kısa, net ve kesin bir red. gerisine gerek yok.

erken kalkma muhabbeti oldu ben kalkmam ama bi yerlerim kalkabilir gibi bişe dedi gerçekten 5 dk tele baktım.

yine yeniden yazıyorum.
bu forumda mesajların altına mide bulantısı emojisi istiyorum.
bazı mesajlara başka türlü duyguları ifade etmek mümkün olmuyor.
yalnız konu sahibi hatırlarsan bu emoji telefonlarda var.
gönderdiği mesaja en uygun cevap bir mide bulantısı emojisi+engel şeklinde olurdu.

Olabilir de ama genellikle kendi tanıdıklarını ve akrabalarını veya oğullarını ayarlamaya çalışıyorlar. Kimseyi bulamadıkları için yaptıklarını düşünüyorum ben. Oğlu ipsiz sapsiz olanlar genelde "Evimiz var, arabamız var" vs vs diyerek kendilerini zengin göstermeye çalışıyorlar.
Herkes kendi sevdiği insana iyi diyor. Memlekette bi akrabanın iyi dediği oğlan internette tanimadigi kızlarla arkadaş olan biri çıktı. Allah beni koruyor böylelerinden :KK70:
Ben kendi sahsim hic ailemde görmedim ama yurt disina gelin gelen biri kocasinin akrabasi türkiyede bu adamla aralarinin yapiyor evleniyorlar ama bu raya gelince adamin evlenmis bosanmis birde cocugu oldugunu gördü özelikle yurt disindan talip oldumu bin defa düsünmek lazim sanki Burda kiz yada erkek yok gibi

Ben kendi sahsim hic ailemde görmedim ama yurt disina gelin gelen biri kocasinin akrabasi türkiyede bu adamla aralarinin yapiyor evleniyorlar ama bu raya gelince adamin evlenmis bosanmis birde cocugu oldugunu gördü özelikle yurt disindan talip oldumu bin defa düsünmek lazim sanki Burda kiz yada erkek yok gibi
Aynen öyle. Yurtdisinda insan mı kalmadı da bana talip olacak? Bir de yasadigim şehre gel, uzun boylu olsun gibi kriterleri oluyor bazılarının. Koşarak kaçıyorum. Elin oğlu için yaşadığım şehri terk edemem. Kimse için fedakarlık yapmaya değmez.

Aynen öyle. Yurtdisinda insan mı kalmadı da bana talip olacak? Bir de yasadigim şehre gel, uzun boylu olsun gibi kriterleri oluyor bazılarının. Koşarak kaçıyorum. Elin oğlu için yaşadığım şehri terk edemem. Kimse için fedakarlık yapmaya değmez.
Aynen kesinlikle zaten sorunlu insanlar gelip türkiyeden kiz aliyor cogunlukla tebrik ederim sizi 👏

X