Görüldü atan flört ?

zeyzeynp1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2017
30
19
Arkadaşlar merhaba yaklaşık üç aydır konuştuğum biri var başlarda inanılmaz ilgiliydi ve son zamanlarda uzak ve soğuk davranıyor mesajlarima geç cevap veriyor sebebini sordugumda yoğun olduğunu benlik bir problem olmadığını söylüyor ben biraz fazla üzerine düştüğümün farkındayım o geç yazsa bile erken cevap veriyordum o soğukken aşırı ilgili davranıyordum yani yapmamam gereken ne varsa yaptım diyebilirim iki gün önce ben birden soğuk davranmaya başladım ve sanki hayatımda başka biri varmış gibi bir şüphe oluşturdum onun kafasında hatta şakayla karışık başkasını mı buldun diye bir espri yaptı üstü kapalı cevap verdim ve onu iyice şüphede bıraktım aynı zaman geç yazmaya başladım umursamıyormuşum gibi davrandım ben böyle yapınca birden ilgili davranmaya sık sık yazmaya başladı normalde günde üç kelime yazan adam her mesajıma anında dönüyor konu açıyor vs ben biraz fazla zorladım gibi inanılmaz soğuk cevaplar ve bayağı geç döndüm mesajlara bunlardan sonra farkettim ki ben ne kadar sürede yazıyorsam o da aynı süre aralığında cevap veriyor ben 2 saate bir yazıyorum o 1,5 saat ben 4 saat sonra yazıyorsam o da tam 4 saat en son ben onun erken yazdığı bir mesaja yine saatler sonra dönünce mesajımı görüldü bıraktı daha önce de görüldü attığında ben salak gibi üzerine düşüyordum biraz taktiksel yaklaştığını düşünüyorum çünkü o her görüldü attığında ben sinirlenip sorguluyordum tekrardan yazacağıma güvendiği için bunu yapıyor diye düşünüyorum biliyorum bu adamdan hayır gelmezzz ama ondan gerçek anlamda etkileniyorum ve yazmamam gerektiğinin farkındayım yazar mı sizce ne düşünüyorsunuz teşekkürler şimdiden cevaplarınız için

Ay yok artık ya hiç sevmem öyle şeyleri arayın konuşun yüz yüze buluşun ama mesajlara geç dönmek veya aynı saat aralığında dönmek kadar saçma bişey yok bence
Evet haklısınız kesinlikle ama görüşemiyoruz o izin kullanamıyor 1 ay sonra görüşecektik ama bu durumda ben artık yazıp arayamam :KK43:

Evet haklısınız kesinlikle ama görüşemiyoruz o izin kullanamıyor 1 ay sonra görüşecektik ama bu durumda ben artık yazıp arayamam :KK43:
Bence yanlış kişi ya çünkü doğru insan dur şuna geç cevap vereyim veya görüldü atayım.diuemez her boş vaktini sevdiği ile değerlendirir benim eşim nisanliyken görevdeydi telefonu çekmediği halde her boş olduğunda yazar telefon çektikçe mesajı gelirdi insan severse aklına gelir ve istatistik yapamaz oluruna bırak bence ve doğru insana umarım rastlarsin

Bence yanlış kişi ya çünkü doğru insan dur şuna geç cevap vereyim veya görüldü atayım.diuemez her boş vaktini sevdiği ile değerlendirir benim eşim nisanliyken görevdeydi telefonu çekmediği halde her boş olduğunda yazar telefon çektikçe mesajı gelirdi insan severse aklına gelir ve istatistik yapamaz oluruna bırak bence ve doğru insana umarım rastlarsin
Maalesef dediklerinize katılıyorum kendim de farkındayım ama işte bir şekilde öyle olmadığına kendimi inandırmaya çalışıyorum. Eşim görevdeydi dediniz sizin eşiniz de mi asker acaba

Maalesef dediklerinize katılıyorum kendim de farkındayım ama işte bir şekilde öyle olmadığına kendimi inandırmaya çalışıyorum. Eşim görevdeydi dediniz sizin eşiniz de mi asker acaba
Evet uzman çavuş. Ve sinirdaydi o zamanlar bence kendini inandirma inan çok daha mutlu olacağın mutlu edeceğin insanlar çıkar karşına simiden bu kadar ilgisizse ilerde çok daha düşer malasef

Evet uzman çavuş. Ve sinirdaydi o zamanlar bence kendini inandirma inan çok daha mutlu olacağın mutlu edeceğin insanlar çıkar karşına simiden bu kadar ilgisizse ilerde çok daha düşer malasef
Kesinlikle haklısınız kendisi üsteğmen ve işlerinin çok yoğun olduğunu mesleği gereği sürekli olarak telefona bakamadığını söylüyor bulunduğu yer de şehir merkezi olmamakla beraber rahat bir yer değil ama sizin de dediğiniz gibi seven isteyen insan bir şekilde fırsat yaratıyor sizin eşininizin yaptığı gibi umarım hep mutlu olursunuz 💖 teşekkür ederim cevaplarınız için

X